Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 30, 2014 11:16 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Witaj Dorotko!
Gucio nie jest niewidomy tylko niedowidzący a poza tym to nie puchar przechodni że jak się coś dzieje to daje na przechowanie a jak wraca do normy to odbieram. :evil:
Zapomnieli że to żywa istota a nie maskotka wywołująca alergię?
Ja też bym nie oddała już kota w takie miejsce. Może najpierw niech się przebadają wszyscy czy nie są przypadkiem uczuleni na psa, kota, chomika czy rybki i dopiero wtedy zdecydują się na zwierzątko :evil:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 30, 2014 11:30 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Ewa L. pisze:Witaj Dorotko!
Gucio nie jest niewidomy tylko niedowidzący a poza tym to nie puchar przechodni że jak się coś dzieje to daje na przechowanie a jak wraca do normy to odbieram. :evil:
Zapomnieli że to żywa istota a nie maskotka wywołująca alergię?
Ja też bym nie oddała już kota w takie miejsce. Może najpierw niech się przebadają wszyscy czy nie są przypadkiem uczuleni na psa, kota, chomika czy rybki i dopiero wtedy zdecydują się na zwierzątko :evil:

to dzwonili całkiem inni ludzie ,ci co tak Gucia kochali ,nawet nie zadzwonili z pytaniem co u niego :evil:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 30, 2014 11:33 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

dorcia44 pisze:
Ewa L. pisze:Witaj Dorotko!
Gucio nie jest niewidomy tylko niedowidzący a poza tym to nie puchar przechodni że jak się coś dzieje to daje na przechowanie a jak wraca do normy to odbieram. :evil:
Zapomnieli że to żywa istota a nie maskotka wywołująca alergię?
Ja też bym nie oddała już kota w takie miejsce. Może najpierw niech się przebadają wszyscy czy nie są przypadkiem uczuleni na psa, kota, chomika czy rybki i dopiero wtedy zdecydują się na zwierzątko :evil:

to dzwonili całkiem inni ludzie ,ci co tak Gucia kochali ,nawet nie zadzwonili z pytaniem co u niego :evil:

Tym też bym doradziła testy na alergię.......tak na wszelki wypadek. :evil:
A co z niewidomą dziewczynką?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 30, 2014 11:44 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

jaką niewidomą dziewczynką?
:roll:
a chyba pomyliłaś domki :wink: Lumpek jest z niewidomą lub niedowidzącą koteczką.

zapraszam Was BARDZO SERDECZNIE NA KOLEJNĄ SETECZKĘ :1luvu:

viewtopic.php?f=1&t=160178
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 30, 2014 11:52 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Masz rację Dorciu - to domki mi sie pomyliły. :oops:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 202 gości