Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka domu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 09, 2014 21:23 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

Tu ktoś pyta o Waszą małą (pierwszy link) doradzajcie, doradzajcie :mrgreen: :ok:
viewtopic.php?f=13&t=160424
pwpw
 

Post » Pt lut 28, 2014 14:32 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

I jak Mi,znalazła domek?

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Sob mar 01, 2014 14:08 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

Szenila, ja chciałam zapytać o kotkę z wątku O niewidzialnej Nowelce i jej znikających uszkach... viewtopic.php?f=1&t=149122 przepraszam, że na tym wątku ale tam nikt nie odpowiada a chciałabym wiedzieć co dalej z koteczką się stało. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie mar 16, 2014 14:17 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

co u Mi ?
Chciałabym mieć jakieś info :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pt kwi 04, 2014 0:21 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

Przedstawiciele TOP INNI (Szenila) po chryi ze zbiórką na MI i rozdysponowaniem jej według własnego widzimisię postanowili chyba nie udzielać się w tym wątku, z reszta moje wiadomości (tu, maile, i na FB) również zbyli milczeniem, jakoby się nic nie stało, a ja nadal oczekuję zajęcia stanowiska i wypełnienia mojej dyspozycji (zgodnie z ofertą Szenili) zwrotu części wpłaconej kasy, abym mógł ja rozdysponować zgodnie ze swoją wolą, bo nie wyrażałem zgody na regulowanie długów towarzystwa w lecznicy !

Tym niemniej, nadal zbiórka NIE ZOSTAŁA ROZLICZONA - pod pojęciem rozliczenia zbiórki mam na myśli udokumentowanie fakturami wszystkich zebranych wpłat nie tylko na ratowanie MI - nawet jakby pieniądze miały być rozdysponowane inaczej (tzn. na spłatę długu) bo dług to również wykonana usługa, za którą wymagane jest wystawienie faktury.

Jeśli ktoś nie rozumie i czym pisze to:
- na leczenie Mi wpłynęło w sumie 5.756 zł
- faktura za MI opiewa na kwotę 1.576 zł

- gdzie są faktury na pozostałe 4.180 zł ???

p/s sytuacja przypominać zaczyna inną organizację/fundację o której było głośno niedawno...
kot też człowiek...
04.06.2018 Myszunia [*]
13.08.2013 Lesio [*]

color1

Avatar użytkownika
 
Posty: 1592
Od: Czw cze 27, 2013 11:52
Lokalizacja: wawa

Post » Pt kwi 04, 2014 1:04 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

DZIEWCZYNY NIE MOGLYBYSCIE ODDAC COLOROWI KASY TAK ZEBY POSZEDL I JUZ NIGDY NIE WRACAL :evil:

vacances2020

 
Posty: 188
Od: Pon lut 03, 2014 2:15
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post » Pt kwi 04, 2014 8:04 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

Niestety, faktycznie trudno w tym wypadku mówić o prawdziwym rozliczeniu, jakie robią na Miau inne osoby zbierające fundusze. Wykazują one zarówno poszczególne wpłaty, jak i wydatki.
To jest jedna rzecz, która nie za dobrze wygląda.

Druga - obiecano komuś zwrot pieniędzy i nie zwrócono.

Trzecia - nieprzyjmowanie jakiejkolwiek krytyki, nawet uzasadnionej i odpowiadanie atakiem.

I czwarta - bardzo rzadkie wiadomości o kotce.

Ja wierzę w to, że pieniądze zostały dobrze wydane, więc - że tak powiem - pierniczę. Ale sposób, w jaki to wszystko zostało rozegrane także mi się nie podoba. I ostatecznie odbije się to na kotach, bo wiele osób woli uczestniczyć w zbiórkach, gdzie wszystko jest przejrzyste. Można tego nie przyjmować do wiadomości, ale tak po prostu jest.
Obrazek

Agulas74

Avatar użytkownika
 
Posty: 4566
Od: Pt maja 11, 2007 12:30
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt kwi 04, 2014 12:31 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

a ja mysle ze color za swoje 5 zlotych chcialby byc slawny;i ta idea tak przeslonila mu oczy ze sie juz wogole nie przejmuje kotami ,tylko chce udowodnic ze fundacja jest niedobra i zawlaszczyla sobie kase;ile wplaciles color??zrobie ci przelew i znikaj
ZOSTAW JE W SPOKOJU NIECH POMAGAJA KOTOM

vacances2020

 
Posty: 188
Od: Pon lut 03, 2014 2:15
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post » Pt kwi 04, 2014 12:34 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

Dobrze działająca fundacja rozlicza się rzetelnie z otrzymanych wpłat.
Brak informacji o kotce też nie wygląda najlepiej :?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt kwi 04, 2014 13:00 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

vacances2020 pisze:a ja mysle ze color za swoje 5 zlotych chcialby byc slawny;i ta idea tak przeslonila mu oczy ze sie juz wogole nie przejmuje kotami ,tylko chce udowodnic ze fundacja jest niedobra i zawlaszczyla sobie kase;ile wplaciles color??zrobie ci przelew i znikaj
ZOSTAW JE W SPOKOJU NIECH POMAGAJA KOTOM

Vacances2020
Moim zdaniem nie pomagasz.. Wątpię, by Color1 wpłacił 5 zł czy równie symboliczną kwotę, choć ważną, bo z takich kwot często zbiera się poważne sumy, ale takiej tezie przeczy dyskusja na tym wątku. Więc sprowadzając problem do tak niskiej kwoty dyskredytujesz go, na ile specjalnie (?). A jakby nie patrzeć ten człowiek wpłacił w dobrej wierze kasę na tą kotkę. I nie ma żadnych podstaw do tego, by twierdzić, że od początku interesowała go jakaś afera. Później wdało się nieporozumienie, które, moim zdaniem, obie strony powinny wyjaśnić między sobą, wypracować akceptowalny dla nich kompromis, wyjście z kłopotliwej i niemiłej dla obu stron sytuacji, w zamian była tu nagonka na Color1 :roll: którą niestety starasz się kontynuować, sprowadzając jego wpłatę do 5 zł, choć każdy, kto ten watek przeczytał, zdaje sobie sprawę, ze była ona wyższa. Litości, ten człowiek w dobrej wierze wpłacił kasę na kota.. chyba zasługuje na to, by nie był traktowany jak ostatni złoczyńca, tylko, by rzeczowo z nim się dogadać. I wybacz, ale nie zdziwię się, jak nie będziesz dla niego stroną, nie z Tobą umawiał się w domyśle, na jaki cel mają pójść jego pieniądze.. tu już sadzę po sobie, ale w razie zmiany celu oczekiwałabym choć pytania na wątku, czy reszta może iść na inny.. jak nie dojrzę na czas, moja strata, ale choć tyle.. Ja bym tu zachowała daleko idącą ostrożność, jak chcesz pomóc zadeklaruj fundacji, ze spłacisz za nią zobowiązanie, nie rób pokazówki dla Color1, bo on chciał pomóc i jego intencje były dobre, później się skomplikowało, ale to nie tylko jego wina, w mojej ocenie. Jakby nie patrzeć Ty stroną dla Niego nie jesteś, bo o ile dobrze Go zrozumiałam, tu nie o kasę idzie, ale o zasady. Zwczajnie nie zasłużył, by go tak traktować.
Tyle z mojej strony.
pwpw
 

Post » Pt kwi 04, 2014 20:30 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

Brak wieści o malej Mi oraz brak rozliczenia ........
Smutne..........
Obrazek Obrazek
Klarunia [*] 06.2004 - 10.02.2013 czekaj na mnie za TM BARF-ujemy od września 2013r.

ab.

 
Posty: 8557
Od: Pt kwi 12, 2013 21:10
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt kwi 04, 2014 20:51 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

vacances2020 pisze:a ja mysle ze color za swoje 5 zlotych chcialby byc slawny;i ta idea tak przeslonila mu oczy ze sie juz wogole nie przejmuje kotami ,tylko chce udowodnic ze fundacja jest niedobra i zawlaszczyla sobie kase;ile wplaciles color??zrobie ci przelew i znikaj
ZOSTAW JE W SPOKOJU NIECH POMAGAJA KOTOM

nie ważne ile wpłacił, ma prawo dysponować swoimi pieniędzmi według własnej woli i ma prawo mieć wiedzę na co przeznaczone zostały pieniądze które przekazał
natomiast każdy kto zbiera pieniądze od ludzi ma obowiązek wydać je zgodnie z celem zbiórki i wolą darczyńcy oraz ma obowiązek rozliczyć się z zebranych pieniędzy co do grosza, a przedstawione rozliczenie udokumentować
Obrazek

dalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17361
Od: Nie maja 09, 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob kwi 05, 2014 0:00 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

color1 pisze:Przedstawiciele TOP INNI (Szenila) po chryi ze zbiórką na MI i rozdysponowaniem jej według własnego widzimisię postanowili chyba nie udzielać się w tym wątku, z reszta moje wiadomości (tu, maile, i na FB) również zbyli milczeniem, jakoby się nic nie stało, a ja nadal oczekuję zajęcia stanowiska i wypełnienia mojej dyspozycji (zgodnie z ofertą Szenili) zwrotu części wpłaconej kasy, abym mógł ja rozdysponować zgodnie ze swoją wolą, bo nie wyrażałem zgody na regulowanie długów towarzystwa w lecznicy !

Tym niemniej, nadal zbiórka NIE ZOSTAŁA ROZLICZONA - pod pojęciem rozliczenia zbiórki mam na myśli udokumentowanie fakturami wszystkich zebranych wpłat nie tylko na ratowanie MI - nawet jakby pieniądze miały być rozdysponowane inaczej (tzn. na spłatę długu) bo dług to również wykonana usługa, za którą wymagane jest wystawienie faktury.

Jeśli ktoś nie rozumie i czym pisze to:
- na leczenie Mi wpłynęło w sumie 5.756 zł
- faktura za MI opiewa na kwotę 1.576 zł

- gdzie są faktury na pozostałe 4.180 zł ???

p/s sytuacja przypominać zaczyna inną organizację/fundację o której było głośno niedawno...



a tutaj zdaje sie nie o wplate colorowa chodzi tylko o jakies bardziej zlozone historie.a moze color teraz zamierza zajac sie ksiegowoscia, umoralnianiem i wogole jest juz duzym mozgiem....czy naprawde uwazacie ze kasa z wplat zostala rozdysponowana wedlug czyjegos widzimisie???czy wplacenie pieniedzy na dlugi za lecznice to takie karygodne????jak jakis oszolom moze chciec rozliczenia,udokumentowania ,faktur,czy teraz kazdy moze zaplacic przyslowiowy grosik a pozniej jatrzyc sie na forum ,psuc opinie komus kto pomaga???czy wy tu sie zajmujecie pomoca zwierzetom czy chodzi o zdyskredytowanie jednych zeby inni byli lepsi???

vacances2020

 
Posty: 188
Od: Pon lut 03, 2014 2:15
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post » Sob kwi 05, 2014 0:19 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

vacances2020 pisze:czy chodzi o zdyskredytowanie jednych zeby inni byli lepsi???


vacances2020, masz jakieś problemy ze sobą ? a w ogóle umiesz czytać ze zrozumieniem ?
pamiętaj, że nie warto rzucać słów na wiatr, wystarczy że szenila już to zrobiła po czym zwinęła ogonek i uciekła...

padły z mojej strony najpierw konkretne pytania pod jej (szenili) adresem, a potem konkretne propozycje rozwiązania zaistniałego problemu, który sama sobie nawarzyła... od 15 stycznia zero odzewu. ja akurat nie mam się z czego tłumaczyć, to od szenili oczekuję wywiązania się z deklaracji.
tyle w temacie.
kot też człowiek...
04.06.2018 Myszunia [*]
13.08.2013 Lesio [*]

color1

Avatar użytkownika
 
Posty: 1592
Od: Czw cze 27, 2013 11:52
Lokalizacja: wawa

Post » Sob kwi 05, 2014 0:42 Re: Pobita? Zepsuta zabawka? Małe kocie naprawione :) Szuka

color1 pisze:
vacances2020 pisze:czy chodzi o zdyskredytowanie jednych zeby inni byli lepsi???


vacances2020, masz jakieś problemy ze sobą ? a w ogóle umiesz czytać ze zrozumieniem ?
pamiętaj, że nie warto rzucać słów na wiatr, wystarczy że szenila już to zrobiła po czym zwinęła ogonek i uciekła...

padły z mojej strony najpierw konkretne pytania pod jej (szenili) adresem, a potem konkretne propozycje rozwiązania zaistniałego problemu, który sama sobie nawarzyła... od 15 stycznia zero odzewu. ja akurat nie mam się z czego tłumaczyć, to od szenili oczekuję wywiązania się z deklaracji.
tyle w temacie.


dlaczego mysliszze mam klopoty ze soba?tak umiem czytac ze zrozumieniem.i nawet jeszcze raz wszystko przeczytalam,zeby niczego nie przeoczyc.wiec o zdrowie koteczka z tych osob ktore tu jeszcze pisza to tylko ab,myszolandia sie pytaly natomiast ty interesowales sie tylko przez chwilke,a agulas74 tylko losem dzieci ktore maja dostac klapsa no i oczywiscie kasa(ty to nawet w dzien przed wigilia)....co sie tyczy szenili mysle ze ona ma cos o wiele wazniejszego do robienia, bo wiesz ona sie zajmuje zwierzatkami...anizeli siedzenie na tym forum ,pozatym widzialam ze poslala szczegolowe faktury..a co sie tyczy twoich spraw to dlaczego myslisz ze podwine ogon?czyzbys byl glownym sponsorem tej akcji.no color ILE WPLACILES????

vacances2020

 
Posty: 188
Od: Pon lut 03, 2014 2:15
Lokalizacja: Bielsko-Biala

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 534 gości