ŚLEPACZKI CZ.VII -DO ZAMKNIĘCIA. dziękujemy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 18, 2013 18:11 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Jakiś robal-wyjadacz Ci wlazł do tego ciasta 8O
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23005
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 18, 2013 18:13 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Anitko, Tobie to do ciacha , powinnam i to dorzucić Obrazek,żeś do życia i humoru powróciła, teraz do sylwetki jeszcze powinnaś podtuczyć sie trochę, cobyś namsię przyjęła do kuleczkowego towarzystwa :mrgreen:

Powiem Wam szczerze i pewnie wywołam ciekawa reakcję, ale ja naprawdę nie lubię czekolady, a czekoladek to już całkiem pfuj :roll: ale próbuję się wczuć i to bardzo, tak bardzo,że napasłam sie ciastem właśnie podarowanym słodziuśkim ,że hej..piernikowo-marchewkowym :lol: nigdy bym nie przypuszczała,że to takie pyszne, prawie jak jedzonko u morelowej Obrazek


p.s. he he teraz pewnie będziecie się ze mną kolegować, bo ja czekoladki i takie tam zawsze oddaję temu, kto najbliżej stoi :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lis 18, 2013 18:18 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

zapraszam do Anny61 na bazarek dla Jasia-tunelik jest -może ktoś chce a nie wie :wink:

viewtopic.php?f=20&t=158363

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lis 18, 2013 18:24 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Dzięki, lubię takie deserki:) i się tuczę nieustannie :D
A Tania u mnie miała pseudonim Ryjek - ona ma tak cudne pysio! No i u katgral ma się jak pączek w maśle i w ogóle. Bardzo się Tani udało, ale jest tego warta :wink:
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lis 18, 2013 19:03 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Zaznaczam nową część
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

edii

 
Posty: 2590
Od: Pon paź 04, 2010 18:05

Post » Pon lis 18, 2013 20:16 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Cześć wszystkim Ślepaczkom :1luvu: Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do klubu z radością :) Mam 7 lat i nazywam się Puszek Kalmar vel Profesor Myszkin 8) Nie mam prawego oczka, bo jak miałem kilka tygodni, to jacyś bandyci wydłubali mi oczko, a Siostrzyczkę ['] zamordowali :cry: Trzy lata temu zachorowałem - nie umiałem się wysikać i wspaniali doktorzy musieli zrobić mi poważna operację - wyszyć cewkę moczową. Ale na szczęście się udało - i teraz stosuję się do ich zaleceń; jem RC Urinary i piję wodę Jana. Ale nie chcę już mówić o tych złych rzeczach, tylko o dobrych. Więc jestem fajny gość i mieszkam sobie z moimi kocimi braćmi i siostrami :) Lubię bawić się z nimi, ale czasem rozpoczynam bójki :roll: Jeszcze raz pozdrawiam. Wasz Puszek ;)
kicikicimiauhau
 

Post » Pon lis 18, 2013 21:11 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Straszycie ludzi! :evil: Zaglądam tutaj (rzadko, bo rzadko ale zaglądam) a tu wątek zamknięty i dziękujemy wszystkim 8O 8O 8O 8O I dopiero później doczytałam, że zamknięty, bo jest nowy :oops: Chyba powinnam częściej tu zaglądać :roll:

Dla nie-fejsbukowych zaglądaczy podrzucam naszą galerię adoptusiów (tych już wyadoptowanych) - ku pokrzepieniu serc i ogólnej radości ogółu http://japaczesercem.pl/index.php?pl_w-nowym-domu!,54

Przypominam też, że zbieramy cały czas fundusze i mamy również swoją galerię pomocową uśmiechniętych kociastych, którym już pomogliśmy http://japaczesercem.pl/index.php?pl_komu-pomoglismy,59
Prosimy o dalsze wsparcie! :ok:

Jesteśmy również otwarci na historie z happy-endem - dające siłę i odwagę innym aby walczyć o kocie istnienia w potrzebie :1luvu:
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Pon lis 18, 2013 21:37 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

:kotek: :ok:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Pon lis 18, 2013 21:43 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Moje dziewczynki docelowo Ślepaczkami nie zostały, u jednej został mały zezik, u drugiej maleńka blizna, ale zaznaczam sobie wąteczek. Jak się odkuję finansowo po walce z paskudztwami wszelakimi, odrobaczeniach i szczepieniach, dołączę w formie składek ślepaczkowych.
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto lis 19, 2013 7:33 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Umówmy się, alessandra, że juz nie pamiętasz co u mnie jadłaś :mrgreen: Ja już nei pamiętam co gotowałam i dawno w ten sposób tego nie robię :lol:
Czekoladki i inne takie są super pokarmem! Uzależniającym. Więc nie kupuję -
ale jakby tak kupić skarbonkę i zawsze jak się ma ochotę to równowartość wrzucić do skarbony? Na śleputki np.? hmm...
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23005
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 19, 2013 8:06 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Jestem :D, będę, podczytywać.
Sprawne Łapy Fizjoterapia Zwierząt http://sprawnelapy.pl/
Fundacja KOT http://fundacjakot.pl/

justyna p

 
Posty: 3869
Od: Pon paź 18, 2010 19:45
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto lis 19, 2013 8:19 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

I ja :kotek:
Obrazek

Bagienka

 
Posty: 1298
Od: Sob paź 08, 2011 6:05

Post » Wto lis 19, 2013 8:21 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Witamy się ze wszystkimi :D

Ale czad :D Aż na trzecią stronę się załapałam :mrgreen:
Ale najgorsze jest to, że już pewnie wszystko co słodkie zjedzone :( :oops:
No nic, pocieszę się zatem fotkami Ślepaczków, o! :wink:

Od przyszłego miesiąca deklaruję (nie wiem czy trzeba) comiesięczną składkę :ok:
Malutką bo malutką, ale postaram się aby co miesiąc wpływała :wink:

I dziękuję za przeniesienie ze starego wątku mojego postu z bazarkiem :)
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Wto lis 19, 2013 9:15 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Witam! piszę tu, bo już nie mam pomysłu gdzie mogę pisać... Pod opieką Wrocławskich Kotów jest śliczna kotka Lala.

Kotkę kilka miesięcy temu potrącił samochód... Lala trafiła do nas skrajnie wychudzona, wystraszona, niewidząca, z różnymi syndromami neurologicznymi. Miała wtedy 3 kocięta, o które pomimo swojego ciężkiego stanu bardzo dbała. Po kilku miesiącach konsultacji w różnych gabinetach, leczenia, porządnego karmienia, Lala ma się świetnie i jest już gotowa do adopcji. Dzięki swojej wytrwałej opiekunce kotka znów widzi, normalnie się porusza i żyje jak szczęśliwy kot.

Lala jest bardzo miłą kotką. Uwielbia swoją tymczasową opiekunkę, z którą bardzo zżyła się przez ostatnie miesiące. Garnie się do niej, tuli, mruczy. W stosunku do obcych zachowuje dystans, ale jest bardzo łagodna, pozwala do siebie podejść i się pogłaskać. Kotka nie przepada za innymi kotami. Jest bardzo uległa i ustępuje wszystkim innym zwierzakom, stara się ich unikać, dlatego najlepiej gdyby trafiła do domu, w którym zostałaby kocią jedynaczką, albo takiego, w którym jest jakiś koci staruszek.

Lalka jest już zdrowa, wysterylizowana. Nowy opiekun otrzyma jej książeczkę zdrowia, wraz z całą dokumentacją medyczną i przebiegiem leczenia.

Niestety opiekunka wyjeżdża 12 grudnia na kilka miesięcy za granicę i kotką nie ma się kto zająć. Czy macie jakieś pomysły jak jeszcze mogę nagłośnić, że kotka jest do pilnej adopcji? Ma dodane ogłoszenia, na tablica.pl wyróżnione. Nikt nie zadzwonił o nią nawet 1 raz, a to naprawdę wspaniała kotka...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W razie czego kontakt w sprawie adopcji: Pani Ela - 698 347 367

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Wto lis 19, 2013 9:42 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII - ZAPRASZAMY :-)

Śliczna jest :1luvu:
A próbowaliście szukać na fb? Ja co prawda nie mam tam konta, ale z tego co czytam to fb ma wielką moc.
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@ i 266 gości