ŚLEPACZKI CZ.VII -DO ZAMKNIĘCIA. dziękujemy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 27, 2014 14:44 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -sierpniowa lista wsparcia

Tyle się działo ostatnio i trochę nam umknęło, a sprawa jest ważna:
przypominamy prośbę o wypowiedzi składkowiczów, abyśmy mieli jasność i wiedzieli jak wrzesień się zapowiada.
BOZENAZWISNIEWA pisze:
Klub Ślepaczkowy pisze:lista wsparcia na sierpień:

1. Shilla Obrazek pod opieką Bożeny z Wiśniewa

-zabieg usunięcia oczka
-forma wsparcia:

Żuczek Obrazek białaczkowy kotek niedowidzący, pozostał po zmarłej - objęty specjalnym patronatem Klubu Ślepaczków w kwocie 60zł /miesiąc -dt Bożena z Wiśniewa




Witam
Bardzo dziekujemy za paczuszkę z mokra karma dla Żunia,właśnie dotarła :kotek:
Chciałabym oficjalnie poinformowac,że ponownie wygasły ogłoszenia Żuczka i nowych nie będzie.
Choruje,wymaga opieki,badań.Jako,że dostałam już dwie propozycje pozbycia się"kłopotu"(znajda się pieniązki na uspienie kotów po zmarłej) zdecydowałam zostawić wszystkie koty po zmarłej u mnie.Swiadomosc,że sa ludzie jacy czekaja,żeby koty..."zdechły" dobiła mnie już do reszty.Nie będe tego rozpisywac,przechorowałam to bardzo inie bardzo wyobrazam sobie mozliwosc"pozbycia się kłopotu dla darczyńców..." :(
Dlatego informuję Klub Slepaczkowy,że Zuczek zostaje u mnie na DS-kwestie wsparcia dlatego kota zostawiam do decyzji Klubowiczów.


Shila...jako,że opłaciłam zabieg i leczenie i meg 11 wstawiła juz paragony i wpisy w ksiązeczce poprosimy o zakup karmy mokrej dla nas.jako formę pomocy
Shila także nie będzie ogłaszana na portalach.Jesli znajdę jej dom to tylko z Daisy i niewidoma Kaja.Pojawienie się Shili w domu sprawiło,że depresyjna ,niewidoma Kajusia otworzyła się.Zakochała się w malutkiej i traktuje ja jak własne dziecko.Spia razem,jedza razem...we trzy+Zuczek....
Jesli znajdzie się jakis inny"wariat"jaki zaadoptuje trojaczki to jestem otwarta.
Chyba tyle...czekam na decyzję Klubu co do dalszej "opieki wirtualnej"dla Zuczka,zdaję sobie sprawe,że takich kotów jest wiele...Niestety nie moge wydac kota "na próbę do domu",albo przejac go za rok,bo moje koty juz takiej zwrotki adopcyjnej nie przyjma.


Jako, że taka decyzja nie może być podjęta bez udziału wszystkich klubowiczów, bardzo proszę o wypowiedzi naszych stałych składkowiczów w sprawie Żuczka-czy w dalszym ciągu Żuczek ma być objęty wsparciem specjalnym Klubu? dziekujemy

głos meg11 już mamy, prosimy o kolejne wypowiedzi.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro sie 27, 2014 16:40 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -prosimy o wypowiedzi str.66

dzika ruta pisze:Oddana, bo jest stara 8O .
Jakie to smutne.
I niegodziwe.

Płakać się chce :cry:
kicikicimiauhau
 

Post » Czw sie 28, 2014 16:44 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -sierpniowa lista wsparcia

meg11 pisze:morelowa- bardzo dobrzy ludzie nie oddają nikogo do domu starców a tym bardziej najbliższego członka rodziny.

I masz racje oczywiście. Ale nic nie jest czarno-białe.
Sprawa sie wyjaśniła [sorry, że na tym wątku, ale tylko wyjaśnię i zniknę z tematem] . Najpierw chciałam - że bywa np. człowiek po operacji kręgosłupa i nie może już przy chorym.. ,i przez 24 godz. nie ma kto wyręczyć.. itd.
Natomiast stosunek do zwierząt takiego człowieka to zupełnie inna sprawa.
Dostałam info - koleżanka pyta, czy nie wiem kto chce psa. Znaczę tę Tolę. Ona ma jakieś 17-18 lat. Mała jest. Źle wygląda,źle karmiona,brzydka sierść,chuda.
Koleżanka czeka na zabieg wymiany zastawki. Ojciec już jest w szpitalu, do domu pewnie nie wróci. Ona potem sanatorium. A potem... praca 8O podobno..
Tyle mojej wiedzy.
Nie wiem nic o terminach, ale poleciłam zrobić ogłoszenia, zdjęcia, gadać ze znajomymi. Jej dzieci nie wezmą. Dwie pary, które swoje psy poodawały, bo ... no brak czasu.
Wynoszę się z tego wątku z tym tematem. Jak ktoś ma pomysł... to poproszę na mój wątek.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22909
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sie 29, 2014 12:20 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -prosimy o wypowiedzi str.66

Perełka pojechała do domu. Będzie miała towarzystwo dwóch spokojnych kotów i dwoje Dużych do obsługi.
Kciuki za aklimatyzację :ok: :ok: :ok:

Bazyliszkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 29521
Od: Wto sty 31, 2006 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 29, 2014 12:23 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -prosimy o wypowiedzi str.66

fantastyczna wiadomość!!!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt sie 29, 2014 12:41 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -prosimy o wypowiedzi str.66

:ok: :D :ok:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Pt sie 29, 2014 13:21 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -prosimy o wypowiedzi str.66

Perełka ? to śliczne biedactwo z FB ? cudna wiadomość :ok:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt sie 29, 2014 13:30 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -prosimy o wypowiedzi str.66

mamaGiny pisze:Perełka ? to śliczne biedactwo z FB ? cudna wiadomość :ok:

Tak, ona :)

Tu jeszcze w Koterii: Obrazek

Bazyliszkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 29521
Od: Wto sty 31, 2006 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 30, 2014 13:10 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Perełka ma dom:-) str.66

Super! :D
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto wrz 02, 2014 13:36 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -lista na wrzesień

Podsumowanie sierpnia:
Wpłynęło na konto ślepaczków ponad 900zł- bardzo dziękujemy darczyńcom :1luvu: -dokładne rozliczenie zostanie wstawione w wątku rozliczeniowym


Dostaliśmy dzisiaj taki mail z prośbą o wsparcie :
To jest Kolorka.bierze teraz antybiotyk /dicortinef/wet orzekła że za jakiś czas trzeba będzie usunąć oko.coś się zrasta czy zarasta i będzie w przyszłości bolało.
proszę o wsparcie dla niej.Anka


I ostatnia sprawa dot. wsparcia Żuczka.
Nie chcemy pozostawiać sprawy w zawieszeniu , na prośby o wypowiedzi nikt nie zareagował, wobec tego proponujemy poniższe rozwiazanie:
z racji podjętej decyzji Bożeny z Wisniewa o pozostawieniu Żuczka na stałe a mając w pamięci obietnicę wsparcia kotka przy szukaniu dt, proponujemy pomoc dla Żuczka do końca roku -nie chcemy z dnia na dzień tej pomocy odmawiać -może jednak znajdzie sie dom chętny go przyjąć, jednak nie możemy go wspierać z funduszu ślepaczkowego w sytuacji, gdzie zostanie adoptowany przez obecne dt.

Wobec powyższego proponujemy listę wsparcia na wrzesień :

1.Kolorcia pod opieką anka1515 Obrazek



Żuczek Obrazek białaczkowy kotek niedowidzący, pozostał po zmarłej - objęty specjalnym patronatem Klubu Ślepaczków w kwocie 60zł /miesiąc -dt Bożena z Wiśniewa
Ostatnio edytowano Wto wrz 02, 2014 13:57 przez Klub Ślepaczkowy, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Wto wrz 02, 2014 13:45 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -lista na wrzesień

jak można przystąpić do klubu?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto wrz 02, 2014 14:03 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -lista na wrzesień

czarno-czarni pisze:jak można przystąpić do klubu?


Wykazać się kotem, przedstawic jego historię , wkleić zdjęcie i być z nami, a aby być składkowym klubowiczem z prawem głosu -wrzucić grosik na konto Fundacji -na 1 str. koniecznie z tytułem "darowizna dla ślepaczków" i odliczyć potem w rocznym picie :mrgreen:

Prawdę mówiąc Morf już jest klubowiczem -a priori :wink: Tylko pewnie zapomniałam Was powiadomić :oops:
na 1 str.
:arrow: Morfeusz Obrazek u czarno-czarni


Możemy zrobić to oficjalnie -nie wszyscy czytają blog -więc poproszę Morfa i jego historię (można reklamować chłopaka :wink: )
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Wto wrz 02, 2014 16:13 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -lista na wrzesień

witam Widzących Inaczej!
szukam kogoś z Katowic do pprzeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej
transportu Łódź->Katowice też szukam
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 02, 2014 16:25 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -lista na wrzesień

ewa_mrau pisze:witam Widzących Inaczej!
szukam kogoś z Katowic do pprzeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej
transportu Łódź->Katowice też szukam
... mry!


Ewuś, wrzuć na katowickie niekochane viewtopic.php?f=1&t=164106&p=10747628#p10747628
także o transporcie, to dosyć często używana trasa przez naszych forumowiczów, napisz także w jakim rejonie w Katowicach , aby dziewczyny wiedziały kto jets najbliżej , to Cię pokierują na pw.

Agapap, Mała1,bettysolo

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 02, 2014 16:40 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -lista na wrzesień

buziole dziękczynne, alessandro!
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Silverblue i 231 gości