ŚLEPACZKI CZ.VII -DO ZAMKNIĘCIA. dziękujemy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 14, 2014 14:51 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Pajączek i Shilla po operacji i w dt

tak jest :ok: , a na drugie pytanie nikt nie odpowie ?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto paź 14, 2014 17:09 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Pajączek i Shilla po operacji i w dt

alessandra pisze:tak jest :ok: , a na drugie pytanie nikt nie odpowie ?


Jestem boska!! :ryk: a co do drugiego, to za krótko z Wami siedze i nie wiem :(

j.szmudrowska

Avatar użytkownika
 
Posty: 178
Od: Sob lip 28, 2012 21:56

Post » Śro paź 15, 2014 13:26 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Pajączek i Shilla po operacji i w dt

Przeklejam z fb , ponieważ nie każdy tam zagląda i ma konto-historia Pszczółki


Niewidoma kotka podbija górskie szlaki.
Obrazek

Honey Bee, czyli Pszczółka, to 15 miesięczna kotka, która urodziła się z uszkodzonymi i zdeformowanymi gałkami ocznymi. Na szczęście spotkała na swojej drodze ludzi, którzy ją uratowali, aby ostatecznie trafić do kochającego człowieka Davey Crocketta. Jak się szybko okazało, połączyła ich wspólna pasja... górskie wędrówki.

Honey Bee w trakcie jednej ze swoich podróży.


Przyznacie, że musi to być zaskakujący widok dla mijających ją ludzi!Obrazek


Kiedy koteczka się już zmęczy chodzeniem, może dalej wygodnie podróżować, leżąc sobie na swoim człowieku :)

Krótka przerwa na uzupełnienie płynów :)
Obrazek

I ruszamy w dalszą drogę.

Honey Bee jest pięknym przykładem na to, że nawet zwierzak niewidomy może mieć spokojne, ale pełne przygód życie... o ile znajdzie odpowiedniego człowieka - towarzysza.
Obrazek

Bo życie bezpańskiego zwierzęcia jest ciężkie, a w momencie jeśli jest ono dodatkowo chore czy niewidome, życie staje się cieżkie podwójnie.

Zwierzakom takim jak Honey Bee trudno znaleźć dom, ponieważ przygarnięcie takiego 'wyjątkowego' kotka czy psa wymaga od człowieka pewnych wyjątkowych cech: empatii i prawdziwej miłości do zwierząt (zobacz też dlaczego warto przygarnąć 'wyjątkowego' zwierzaka).

Są jednak ludzie, którzy każdego dnia pomagają takim 'wyjątkowym' zwierzakom.

Ja pacze sercem to grupa ludzi, którzy skupiają się na pomocy niewidomym kotom (i psom).

Naprawdę warto odwiedzić ich stronę i dowiedzieć się trochę więcej o ich, zasługującej na uznanie, działalności.

Ja Pacze Sercem - adopcje kotów niewidzących
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro paź 15, 2014 13:28 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Pajączek i Shilla po operacji i w dt

Czekamy na Wasze historie o ślepaczkach -konkurs już wkrótce
Zapraszamy :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro paź 15, 2014 13:54 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Histotia Pszczółki-str. 76 :-)

super :) fajna baba z niej.
Moja historia jest nudna i bez sensu to nie będe gadał.
Będe se łypał jednym okiem.
Morfeusz

Obrazek
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro paź 15, 2014 13:58 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Histotia Pszczółki-str. 76 :-)

Morf, ty chyba tak specjalnie zgadujesz kokieteryjnie, bo wiesz dobrze,żeś niecodzienny przypadek nie tylko historyczny :wink:
Pisz i się nie leń Obrazek , bo kary też przewidziane za obejście tematu :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro paź 15, 2014 14:12 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Histotia Pszczółki-str. 76 :-)

O, nie, nie , Morf - kto jak kto, ale Ty powinienieś. To zrobi dobrze innym :D Okiem możesz sobie przy tym łypać ile wlezie :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 15, 2014 15:28 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Histotia Pszczółki-str. 76 :-)

nieustająco także zapraszamy na bazarek czarno-czarnych na rzecz ślepaczków Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=165019

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro paź 15, 2014 17:05 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Pajączek i Shilla po operacji i w dt

alessandra pisze:tak jest :ok: , a na drugie pytanie nikt nie odpowie ?

Homer?
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19613
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro paź 15, 2014 17:55 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Pajączek i Shilla po operacji i w dt

meg11 pisze:
alessandra pisze:tak jest :ok: , a na drugie pytanie nikt nie odpowie ?

Homer?



pudełko, że tak powiem :mrgreen:
zimno, zimno, dalej w przeszłość siegnąć trzeba :wink:

grzebcie, grzebcie , kochani w odmętach historii -myszy czekają w nagrodę :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro paź 15, 2014 19:23 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Pajączek i Shilla po operacji i w dt

alessandra pisze:
meg11 pisze:
alessandra pisze:tak jest :ok: , a na drugie pytanie nikt nie odpowie ?

Homer?



pudełko, że tak powiem :mrgreen:
zimno, zimno, dalej w przeszłość siegnąć trzeba :wink:

grzebcie, grzebcie , kochani w odmętach historii -myszy czekają w nagrodę :D


Ja na stronie Ja Pacze Sercem wynalazłam Wojtusia, taki bardzo podobny z pyszczka :D http://www.japaczesercem.pl/index.php?pl_wojtus,61 ale mówię, za krótko tu jestem, by te wszystkie wątki przelecieć :ok:

j.szmudrowska

Avatar użytkownika
 
Posty: 178
Od: Sob lip 28, 2012 21:56

Post » Śro paź 15, 2014 21:05 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Histotia Pszczółki-str. 76 :-)

Niewidoma kicia cudo..szkoda tylko że nie może zobaczyć tych kolorów co ją otaczają :(

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw paź 16, 2014 7:34 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Histotia Pszczółki-str. 76 :-)

Pewnie, że szkoda. Ale na pewno czuje , że jest bezpieczna i łazi po słoneczku. A tyle zwierzaków widzących i całych siedzi gdzieś w komórkach..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 16, 2014 10:24 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Histotia Pszczółki-str. 76 :-)

No tak ...

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw paź 16, 2014 11:18 Re: ŚLEPACZKI CZ.VII -Histotia Pszczółki-str. 76 :-)

Doznałam kontrolowanego olśnienia :idea: , oczywiście z pomocą sił wyższych :mrgreen:
To Stevie :1luvu: , który w pomorskim schronisku (chyba w Szczecinie) siedział w klatce bez większych nadziei.
I znaleźli się wspaniali Pańswo :1luvu: , którzy zabrali Stifka do domu i baaardzo, baaardzo kochali.
Dane im było dwa lata szczęścia. Później, pomimo walki, Steviego pokonała PNN :(
Jednak to była naprawdę szczęśliwa historia, tyle że trwała za krótko...

Od Stefka uczymy się patrzeć na świat przez różowe okulary :love: czyli sercem!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, Goldberg, Google [Bot], kasiek1510, magic99, magnificent tree i 526 gości