jak pozbyć się zapachu kociego moczu?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 12, 2013 21:13 jak pozbyć się zapachu kociego moczu?

witajcie, od kilku dni mam problem, kocur nasikał mi na fotel i niczym nie mogę się pozbyć tego zapachu. poratujcie radą - w jaki sposób zwalczę ten odór???

cudak76

 
Posty: 1
Od: Wto lis 12, 2013 19:13

Post » Wto lis 12, 2013 21:25 Re: jak pozbyć się zapachu kociego moczu?

MaybeXX

Avatar użytkownika
 
Posty: 9628
Od: Pon sie 13, 2007 17:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Wto lis 12, 2013 22:41 Re: jak pozbyć się zapachu kociego moczu?

ten środek o którym wspominasz jest ok, ale nie do końca u mnie się sprawdził, natomiast fajnie działa AS - jest naturalny i nie drażni - kupowałam tutaj http://neutralizatoryzapachu.pl/

renia33

 
Posty: 1
Od: Wto lis 12, 2013 22:34

Post » Wto lis 12, 2013 23:04 Re: jak pozbyć się zapachu kociego moczu?

To zależy z czego jest fotel.
Ocet lub soda oczyszczona.

aassiiaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 8288
Od: Pt sty 20, 2006 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 13, 2014 13:26 Re: jak pozbyć się zapachu kociego moczu?

Malibu uwielbia sikać do toreb i butów. Nie wiem czemu. Kiedyś myślałam, że nie lubi zapachu stóp mojego chłopaka, albo jest o niego zazdrosna, ale nie. Z czasem zaczęła sikać także do mojego obuwia :-/
Kilka dni temu zostawiłam w przedpokoju torbę z całkiem nowymi rzeczami na siłownię. Nic nie pachniało potem czy stopami. Zapach nowości. I też kcia zasikała rzeczy. Niestety tym razem zorientowałam się dopiero w chwili gdy chciałam to na siebie założyć. Smród jak diabli :evil:
Próbowałam różnych sposobów i proszków ale zazwyczaj smród zostawał. Teraz chyba znalazłam w miarę skuteczny sposób. Wrzucam zasikane ciuchy do pralki i nastawiam program dla alergików. Ja mam pralkę rekomendowaną dla osób z uczuleniem ( http://www.niezawodnepralki.pl/pralki-d ... ecjalnych/ ), ale wydaje mi się, że obecnie większość modeli ma program dla alergików, który dokładnie wypłukuje detergenty, a co za tym idzie też kocie siuśki. Do prania używam płynu do prania sportowych ubrań (zabija wszelkie smrody). Kupuję go w sklepie z niemieckimi detergentami.
Reasumując: płyn do prania sportowych ciuchów i program na alergików, a jak go nie ma to kilkakrotne płukanie. Powinno pomóc. :wink:

Zachmurzona

 
Posty: 6
Od: Śro lut 12, 2014 8:46
Lokalizacja: Włocławek




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ryniek i 483 gości