potrzebna klatka łapka Ząbki / Warszawa - pomocy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 10, 2013 22:58 potrzebna klatka łapka Ząbki / Warszawa - pomocy

Witam

we wtorek zaginęła nam Kita

http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-lub-z ... -541214642

wczoraj wypatrzyliśmy ją na sąsiedniej działce, niestety przestraszona ucieka za każdym razem gdy uda się ją wypatrzeć. Skryła się (mamy nadzieję) pod płytami betonowymi i boi się wyjść.

ze wszystkiego co przyszło nam do głowy najlepsza byłaby chyba klatka łapka...

czy w okolicy byłby ktoś w stanie pożyczyć taką klatkę?

Prosimy o pomoc.
Krzysiek
Ostatnio edytowano Wto lis 26, 2013 17:54 przez u2boy, łącznie edytowano 1 raz

u2boy

 
Posty: 4
Od: Nie lis 10, 2013 22:38

Post » Pon lis 11, 2013 13:11 Re: potrzebna klatka łapka Ząbki / Warszawa - pomocy

u2boy pisze:Witam

we wtorek zaginęła nam Kita

http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-lub-z ... -541214642

wczoraj wypatrzyliśmy ją na sąsiedniej działce, niestety przestraszona ucieka za każdym razem gdy uda się ją wypatrzeć. Skryła się (mamy nadzieję) pod płytami betonowymi i boi się wyjść.

ze wszystkiego co przyszło nam do głowy najlepsza byłaby chyba klatka łapka...

czy w okolicy byłby ktoś w stanie pożyczyć taką klatkę?

Prosimy o pomoc.
Krzysiek
790016623

:!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lis 13, 2013 10:48 Re: potrzebna klatka łapka Ząbki / Warszawa - pomocy

klatka już zorganizowana, dziękuję

u2boy

 
Posty: 4
Od: Nie lis 10, 2013 22:38

Post » Pt lis 15, 2013 23:28 Re: potrzebna klatka łapka Ząbki / Warszawa - pomocy

podbijam w razie w

Dajcie znać jak poszukiwania.
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 26, 2013 17:54 Re: potrzebna klatka łapka Ząbki / Warszawa - pomocy

Kotka już w domu. 3 tygodnie poza domem, ok 1kg mniej (to akurat trochę na dobre jej wyszło), dwa kleszcze i obdrapany o klatkę łapkę nos. Po wizycie u weterynarza wszystko inne ok. Teraz tylko musi odespać, dojść do porozumienia z drugim kotem, popracować nad zwisającą skórą i zapomnieć o tych przykrych chwilach.

Swoją drogą to "zabawne" jak drastycznie potrafi zmienić się kot. Z takiego co to oczy z chęcią wydrapie gdy go transportowałem jeszcze w klatce do domu, żeby po minucie spędzonej w klatce ale już w domu przypomnieć sobie gdzie jest miska i kuweta a po 30 minutach już mościła sobie legowisko na mojej klatce piersiowej. Ot sierściuch obdrapany.

Oby nigdy więcej.

P.S. Ktoś pytał o klatkę, niestety jako nowy użytkownik forum nie mogłem udzielić odpowiedzi?
Dzwoń po okolicznych weterynarzach, na pewno dadzą ci jakiś namiar.

u2boy

 
Posty: 4
Od: Nie lis 10, 2013 22:38

Post » Śro lis 27, 2013 10:12 Re: potrzebna klatka łapka Ząbki / Warszawa - pomocy

Dobrze, że kicia już w domu. Codziennie jak wracałam do domu to się rozglądałam czy nie wyjdzie na ulicę. Wczoraj wieczorem też wracając myślałam co z nią bo mrozy się zaczynają na całego. Jak tak to fajnie.
:piwa: :piwa: :piwa:
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aassiiaa, qumka, Zeeni i 510 gości