Ile kosztuje operacja?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 05, 2013 20:37 Ile kosztuje operacja?

Mój kot będzie miał usuwane kamienie z pęcherza.Umówiłam ale nie zapytałam ile ta atrakcja kosztuje.
W Warszawie na pewno dużo...Może ktoś wie od-do?
(Strasznie się denerwuję Szaruś miał zapaść przy usypianiu do kastracji)

luty-1

 
Posty: 1133
Od: Nie lut 21, 2010 19:19
Lokalizacja: już nie Konstancin

Post » Wto lis 05, 2013 21:33 Re: Ile kosztuje operacja?

luty-1 pisze:Mój kot będzie miał usuwane kamienie z pęcherza.Umówiłam ale nie zapytałam ile ta atrakcja kosztuje.
W Warszawie na pewno dużo...Może ktoś wie od-do?
(Strasznie się denerwuję Szaruś miał zapaść przy usypianiu do kastracji)

Koszt jest pewnie różny w różnych przychodniach. Najlepiej zapytaj się wprost weta w klinice w której ma być wykonywany zabieg. Ja za operację Staszka (otworzenie), przypuszczam, że dość skomplikowaną zapłaciłam 200zł w Krakowie, wydaje mi się, że cena była bardzo niska jak na taką operację. Na pewno musisz się przygotować na kilkaset złotych za samą operację.
Obrazek
filmik ze Staszkiem w roli głównej KLIK

aimesh

 
Posty: 101
Od: Nie paź 27, 2013 19:26

Post » Śro lis 06, 2013 13:35 Re: Ile kosztuje operacja?

jeśli Twój kot miał wcześniej problemy przy narkozie, to może warto weta zapytać o narkozę wziewną? Jest bezpieczniejsza od dożylnej. Jeśli coś się złego zadzieje można szybko go wybudzić, no i w razie potrzeby oddychać za niego.
Ja właśnie przerabiałam to z moim psem, jestem zadowolona. Choć koszt takiej narkozy jest spory (ok 200zł)

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Śro lis 06, 2013 13:47 Re: Ile kosztuje operacja?

aimesh pisze:
luty-1 pisze:Mój kot będzie miał usuwane kamienie z pęcherza.Umówiłam ale nie zapytałam ile ta atrakcja kosztuje.
W Warszawie na pewno dużo...Może ktoś wie od-do?
(Strasznie się denerwuję Szaruś miał zapaść przy usypianiu do kastracji)

Koszt jest pewnie różny w różnych przychodniach. Najlepiej zapytaj się wprost weta w klinice w której ma być wykonywany zabieg. Ja za operację Staszka (otworzenie), przypuszczam, że dość skomplikowaną zapłaciłam 200zł w Krakowie, wydaje mi się, że cena była bardzo niska jak na taką operację. Na pewno musisz się przygotować na kilkaset złotych za samą operację.

Bardzo tanio - 2 lata temu w Warszawie za taką samą operację (u Fostera było podejrzenie takiej samej/podobnej wady) usłyszałam 1000-1500 (bez/ze szpitalikiem).

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kasiek1510, Silverblue, Zeeni i 301 gości