biegunka i po

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 26, 2013 17:22 biegunka i po

Corus zaliczyla biegunke, prawie woda, bardzo "pachnaca", wczoraj 4 razy. Bieska to samo, jak sie zalatwiala, to az w brzuchu ja krecilo, slychac bylo burczenie, no i straszne gazy (tylko Mleczkins sie uratowal, chociaz kupy tez luzne, ale nie lejace sie). Wydaje mi sie ze to po nowej karmie, ktora podalam na "szybko" z braku tej codziennej.
Przygotowalam udka z kurczaka z ryzem, plus "kurczak z ryzem" dla dzieci (dla pewnosci, bo nie mam miksera i koty nie chcialy jesc ryzu w calosci i podlana woda, zeby uzupelnialy ). W nocy wyczyscily miski z mokrym.
Bilans: po nocy kuweta czysta (od 3 dni byly dwie kuwety zakupine po sam brzeg), dzis Bieska zrobila twarda kupke (bardzo...ladna :oops: , nie zapieczona), Mleczkins troszke luzna (ale on nie je mokrego), Corus nic. Wszystkie koty sikaja bez problemu, zadnych zmian w zachowaniu, czyli rozrabiaja. Teraz Corus spi, ale nie widze jakiejs depresji, czy smutku. Jedza "stara karme" ktora tez jest na bazie kurczaka z ryzem (i na ewentualne problemy z nerkami, wole dmuchac na zimne).
Pytanie: kiedy mam sie martwic o brak kupki u Corus? raczej nie bede jej masowac (no chyba ze brzuch), bo za duza jest na to. Czytalam o parafinie, lub oleju, ale chyba to za wczesnie zeby jej podac? Macie pomysly?

czarnykapturek

 
Posty: 1389
Od: Pt wrz 21, 2012 18:54
Lokalizacja: Madryt (Hiszpania)

Post » Sob paź 26, 2013 18:28 Re: biegunka i po

Jeśli kotę solidnie przeczyściło, to może nie robić i 3 dni.
Spokojnie, będzie dobrze :)
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34273
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Sob paź 26, 2013 18:32 Re: biegunka i po

Uf Gretta, dzieki, panikara jestem jak cholera!!!!

czarnykapturek

 
Posty: 1389
Od: Pt wrz 21, 2012 18:54
Lokalizacja: Madryt (Hiszpania)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Chanelka, Google [Bot], kasiek1510, magic99, magnificent tree, ryniek i 526 gości