Latte-jej historia i kilka pytań

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 03, 2014 20:29 Re: Latte-jej historia i kilka pytań

A to ciekawe, może kiedyś jej się oberwało wodą? Z rynny jej pokapało na główkę albo z jakiegoś węża ogrodowego?
Luna wody nie lubi, ale się nie boi, prędzej ja dostanę manto :D
Obrazek Obrazek
Obrazek

Bellemere

 
Posty: 5079
Od: Nie lip 21, 2013 13:10
Lokalizacja: Sosnowiec/Gliwice

Post » Wto mar 04, 2014 15:56 Re: Latte-jej historia i kilka pytań

A czy możliwe jest to, żeby pamiętała jak była mała? Bo mój yntelygentny ynaczej wujek podobno leje kociaki z węża zimną wodą, bo mu jego "ozdobne" trawki na skalniaku obgryzają :evil: Tak, bo mały, głupi kotek wie, że to na ozdobę... :evil:
Myślałam że to zapomniała.
Obrazek
"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu" Michał Bułhakow "Mistrz i Małgorzata" rozdział 24

Lattusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Od: Nie paź 20, 2013 9:17

Post » Wto mar 04, 2014 17:14 Re: Latte-jej historia i kilka pytań

No, to jest możliwe, zwłaszcza, jak kot odebrał to jako "traumatyczne przeżycie". Dorosły kot za oblanie go wodą pewnie by się wściekł, obraził i poszedł byle dalej, ale mały kociak mógł się porządnie wystraszyć...
Obrazek Obrazek
Obrazek

Bellemere

 
Posty: 5079
Od: Nie lip 21, 2013 13:10
Lokalizacja: Sosnowiec/Gliwice

Post » Wto mar 04, 2014 17:53 Re: Latte-jej historia i kilka pytań

Widocznie...skoro tak się boi samego dźwięku wody... Zawsze się z babcią denerwujemy, bo przecież ta woda jest zimna i pod ciśnieniem :evil:
Myślałam, że jak w tym roku znowu będą małe, to jak podrosną, wezmę je, naucze do kuwety, podkarmię, odrobaczę i znajdę domy. Tylko babcia się raczej nie zgodzi :(
Obrazek
"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu" Michał Bułhakow "Mistrz i Małgorzata" rozdział 24

Lattusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Od: Nie paź 20, 2013 9:17

Post » Wto mar 04, 2014 18:10 Re: Latte-jej historia i kilka pytań

No tak wszystkie naraz to może być ciężko :( szkoda, że nikt się tam nie interesuje sterylizacją - w marcu często są akcje sterylizacji, kiedy można poddać koty zabiegowi dużo taniej albo i czasem za darmo. Nie mieliby "kłopotu" z kociakami, dorosłe koty bardziej by się trzymały domu..
Ewentualnie może dałoby się je brać pojedynczo?
Obrazek Obrazek
Obrazek

Bellemere

 
Posty: 5079
Od: Nie lip 21, 2013 13:10
Lokalizacja: Sosnowiec/Gliwice

Post » Wto mar 04, 2014 19:18 Re: Latte-jej historia i kilka pytań

Wątpię żeby babcia się zgodziła, bo się pewno boi, że będę je chciała zatrzymać :roll: Zresztą Latte też miała być na tymczas, potem miałam jej znaleźć dom...ale...jakoś tak.... :twisted:
Raz Sońka miała tylko dwa kocurki-może jakby miała dwa albo jednego byłoby łatwiej? Niestety te koty zdziczały-z głodu i polewania wodą (może i lepiej, bo oni se chcieli je ZOSTAWIĆ!!! :evil: I nie docierało że Sonia będzie mieć z nimi małe, mówili tylko "A, pleciesz" :evil: :evil: ).
Obrazek
"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu" Michał Bułhakow "Mistrz i Małgorzata" rozdział 24

Lattusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Od: Nie paź 20, 2013 9:17

Post » Śro mar 05, 2014 15:01 Re: Latte-jej historia i kilka pytań

Aha, sorki że post pod postem, ale chciałam zapytać, czy jak urodzą się małe, określę płeć to będę mogła je tu wystawić na ogłoszeniach do adopcji? Dodam też wyprawkę i oczywiście świstek co dawać żreć i że trzeba ciachać w 8 miesiącu życia.
A słyszałaś wczoraj o tym psie? Właściciel go głodził, bo...go nie lubił!!! A to był podobno champion, medalista itd. Głodził bo nie lubił :evil: Ja bym takich ludzi wieszała za nogi nad stawem z piraniami :evil: Nie trzeba lubić zwierząt, ale trzeba okazywać szacunek :evil: Głupi gościu! Jak można tak postępować ze zwierzakiem?
Obrazek
"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu" Michał Bułhakow "Mistrz i Małgorzata" rozdział 24

Lattusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Od: Nie paź 20, 2013 9:17

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 197 gości