Balkon mam - hurrra!!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 08, 2004 16:07

Siatki sa o wymiarach 2,40x1,00. Nie potrzebowalam do nich robic stalaza:-)))
Mocowanie do ocieplonego budynku??? Hmmm... ppotrzeba chyba bardzo dlugie kolki. Nie wiem, jaki masz balkon, wiec nic Ci poradzic nie moge.
Obrazek

cathrine1

 
Posty: 753
Od: Śro maja 28, 2003 23:53
Lokalizacja: Wawa-Bródno

Post » Wto cze 08, 2004 16:15

to balkon typu loggia,
super ze siatka jest w prostokatach, musze czym predzej udac sie do castoramy, moze poradza tez cos w sprawie montazu...

emanka

 
Posty: 1098
Od: Śro maja 12, 2004 22:04
Lokalizacja: warszawa jelonki

Post » Wto cze 08, 2004 18:36

emanka pisze:to balkon typu loggia,
super ze siatka jest w prostokatach, musze czym predzej udac sie do castoramy, moze poradza tez cos w sprawie montazu...

Gdyby wymiary wymiary siatki były nieodpowiednie, to można zamówić u producenta.
Ja właśnie zamawiałem siatkę na wymiar.
Jak będziesz potrzebowała, to mogę odszukać adres producenta.

Wojtek

 
Posty: 27359
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Wto cze 08, 2004 19:01

Sorry, Catherine, że piszę o tym w Twoim watku, ale nie chcę zakładać nowego o b. podobnej tematyce: jak uwazacie - czy lepsze są siatki "tekstylne" (takie jak na ryby), czy metalowe???

O plastikowe nie pytam, bo mialam 2 lata, i po tym czasie dosłownie pokruszyły mi się w rękach gdy je sprawdzałam.

Obecnie mam siatkę tekstylną, jest b. estetyczna i sprawdza się w oknach. Ale nie wiem czy do zabudowy balkonu nie jest lepsza metalowa. Help.
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 09, 2004 11:33

Wojtek pisze:
emanka pisze:to balkon typu loggia,
super ze siatka jest w prostokatach, musze czym predzej udac sie do castoramy, moze poradza tez cos w sprawie montazu...

Gdyby wymiary wymiary siatki były nieodpowiednie, to można zamówić u producenta.
Ja właśnie zamawiałem siatkę na wymiar.
Jak będziesz potrzebowała, to mogę odszukać adres producenta.


bede wdzieczna za namiar na producenta. A jeszcze bardziej wdzieczny bedzie moj kochany Emilek, kotry na razie oglada balkon tylko przez szybe, a juz wkrotce bedzie nowy koteczek i on na pewno tez chetnie powygrzewalby sie na balkonie :)

emanka

 
Posty: 1098
Od: Śro maja 12, 2004 22:04
Lokalizacja: warszawa jelonki

Post » Śro cze 09, 2004 16:14

Ja zamawiałem w firmie STAWO: http://stawo.home.pl/index.html

Zamówiłem e-mailem, potwierdziłem telefonicznie, zażyczyłem sobie dowóz do domu.
Nie pamiętam ile zapłaciłem, bo to było już 4 lata temu, ale cena nie była przerażająca.

Są też inne firmy - wrzuć np. w Google hasło "z drutu".

Wojtek

 
Posty: 27359
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Śro cze 09, 2004 19:23

Witam
Czytając ten wątek , pomyślałam sobie ,że my teraz też musimy nasz balkonik (2m x 1m :roll: ) zabezpieczyć ( maleńka Frotka ! ). Pojechaliśmy do Castoramy i udało nam się tam kupić naprawdę elegancką siatkę ( ocynkowana i dodatkowo pociągnięta plastikiem :!: ) oczko 13x13 mm wymiary 1mx5m za 125 zł .
Dzięki za podpowiedź - nie miałam pomysłu gdzie czegoś takiego szukać :)
Jak już wykombinujemy co z montażem ( budynek ocieplony styropianem i otynkowany ), to się podzielę informacjami .
Pozdrawiam
Edi
Frotka , Misza, Sasza II i Figa
Saszka['] i Fusia ['] w naszej pamięci ...
[/img]http://smajliki.ru/smilie-1038262695.html[img]

* Edi G.M. *

Avatar użytkownika
 
Posty: 157
Od: Nie mar 28, 2004 1:46
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 09, 2004 20:13

To spóźnione gratulacje :lol:

Axel

 
Posty: 3434
Od: Pt mar 07, 2003 20:59

Post » Śro cze 09, 2004 23:01

Emanko, my tez zabezpieczylismy swiezo ocieplony balkon.
Balam sie, ze beda potrzebne bardzo dlugie kolki, bo krotkie wypadna razem ze styropianem :roll:
Kupilismy w Praktikerze haki ze specjalna nakladka, ktora podczas wkrecania otwiera sie jak "parasol", przez co wiekszą powierzchnią trzyma sie sciany :lol:
Popytaj sprzedawcow, powinni cos takiego znaleźć :)

moni_citroni

 
Posty: 6548
Od: Czw sty 23, 2003 19:17
Lokalizacja: Europa ;)

Post » Czw cze 10, 2004 10:11

moni_citroni pisze:Emanko, my tez zabezpieczylismy swiezo ocieplony balkon.
Balam sie, ze beda potrzebne bardzo dlugie kolki, bo krotkie wypadna razem ze styropianem :roll:
Kupilismy w Praktikerze haki ze specjalna nakladka, ktora podczas wkrecania otwiera sie jak "parasol", przez co wiekszą powierzchnią trzyma sie sciany :lol:
Popytaj sprzedawcow, powinni cos takiego znaleźć :)


super!!!! dzieki za wszystkie podpowiedzi, jutro pojade bo dzisiaj to niestety nic nie jest czynne... i tez bede miala balkon!!! :lol:

emanka

 
Posty: 1098
Od: Śro maja 12, 2004 22:04
Lokalizacja: warszawa jelonki

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: CurtisLooky, Google [Bot] i 182 gości