nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.......?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 22, 2015 12:32 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

Ale fajnie!Myślałam o Was niedawno.Dobrej,kolorowej jesieni Wam życzę:)Grubcio, świetnie wyglądasz!Pozdrawiam,M.
Nie było,nie ma i nie będzie-takiej jak TY...*

kochamcię

 
Posty: 157
Od: Wto maja 12, 2009 0:43
Lokalizacja: mazowieckie

Post » Czw paź 22, 2015 14:36 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

agaga21 pisze:gruby pozdrawia
Obrazek


Grubcio :1luvu:
A już bałam się pisać bo długo grubciowych wieści nie było.

MaPi

 
Posty: 5056
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 22, 2015 18:36 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

grubcio wygląda pięknie, nabrał swoich grubciowych kształtów i ma piękne, lśniące i gęste futro. dawno nie pisałam, bo przez ostatnie miesiące miałam dużo różnych zawirowań, ale z grubym wszystko dobrze, widać, że szykuje się do zimy. letnie posłanko zamienił na budę, co mnie cieszy, bo wiem, że nie zmarznie. pozdrawiam :)

agaga21

 
Posty: 646
Od: Pt lut 11, 2011 20:07

Post » Czw paź 22, 2015 19:06 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

Grubcio :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Pt maja 06, 2016 0:01 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

Aga,jak tam Gruby?Daj znać,proszę.
Nie było,nie ma i nie będzie-takiej jak TY...*

kochamcię

 
Posty: 157
Od: Wto maja 12, 2009 0:43
Lokalizacja: mazowieckie

Post » Pt maja 06, 2016 9:05 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

kochamcię pisze:Aga,jak tam Gruby?Daj znać,proszę.

No właśnie, jak tam Grubcio :?:

MaPi

 
Posty: 5056
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lip 02, 2016 9:48 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

Witam kochani. Wieki mnie tu nie było!
Grubcio ma się dobrze, bywa dość często i jak to zwykle z nim bywa na wiosnę wygląda paskudnie :D znowu łysieje ale widać taka jego "uroda".
Relacje z moimi kotami bez zmian, czyli odwieczni wrogowie ale.......! Zdarzyło się coś niesamowitego.
Kilja dni temu wprowadziła sie do naszego ogródka wspaniała, miziasta, gadatliwa, bura kotka. Wygląda dokładnie jak moja Salma ale jest wyższa i chudsza, ma też maleńką głowe, długi ogon i łapy i wielkie uszy. Jest fantastyczna, natychmiast sie zaprzyjaźniłyśmy. Przyprowadziła ze sobą kociątko! Kociątko nie dawało do siebie podejść. Karmiłam mame a ona karmiła kociątko. Po 2 dniach przyprowadziła drugie!!! O połowe mniejsze. Od tej pory nie rusza sie stąd. Zamieszkały pod jałowcem. Kocięta już są prawie ze mną oswojone. Bardzo balam sie że Gruby lub któryś z moich kotów je zaatakuje i to spędzało mi sen z powiek. Kocia mama jest bardzo dzielna i odważna, od razu pokazała moim kotom, że ona pilnuje dzieci i by jej nie zaczepiały. Obyło sie bez walki, moje się jej troche boją i zachowują odległość. Wiedziałam, że z Grubciem nie pojdzie jej tak łatwo i bardzo bałam sie jego powrotu (bo kilka dni go nie było). W końcu przyszedł, zobaczył ją i już widziałam ze bedzie dym. Zawołałam go do miski ale on już do niej pędził...ona przerażona ale nie uciekła, podbiegła do niego również, wyłożyła sie na plecki i tak mu machnęła pazurami przed nosem, że on zdębiał i...wrócił do miski!!! :ryk: od tej pory jest miedzy nimi spokój, Gruby obserwuje ale nie zaczepia. Dziś rano ustąpił kociakowi miejsca przy misce!!!!!! Kochany mój Grubeńki paskudek :1luvu:
Postaram sie wrzucić wam filmik albo zdjęcia ale nie wiem czy dam rade bo komp mi sie zepsuł i korzystam z tableta.

agaga21

 
Posty: 646
Od: Pt lut 11, 2011 20:07

Post » Sob lip 02, 2016 10:16 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

agaga21

 
Posty: 646
Od: Pt lut 11, 2011 20:07

Post » Sob lip 02, 2016 10:18 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

Tak!
Superowy filmik :)

Co zrobisz z małymi?
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Sob lip 02, 2016 10:21 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

kocia mama i dzieci

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

agaga21

 
Posty: 646
Od: Pt lut 11, 2011 20:07

Post » Sob lip 02, 2016 10:24 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

musze je złapać, odrobaczyć i szybko znaleźć im domy. kocią mame wysterylizuję i też trzeba jej dom znaleźć. jest fantastyczna, przyrzekam, że w życiu nie spotkałam tak cudownej kotki jak ona. wiem, że będzie ciężko ale ona nie zasługuje na to by być wiejskim, wolnożyjącym kotem. zasługuje na ciepły dom, na kolana które będzie udeptywać i na ręce, które będa głaskać. ona to uwielbia!

agaga21

 
Posty: 646
Od: Pt lut 11, 2011 20:07

Post » Sob lip 02, 2016 10:53 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

i jeszcze jeden filmik (prosze, popytajcie znajomych czy ktoś by nie chciał takiego czarnego mego diabełka)
https://www.youtube.com/watch?v=ZBLdTalNI5c

agaga21

 
Posty: 646
Od: Pt lut 11, 2011 20:07

Post » Sob lip 02, 2016 12:03 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

Pozdrawiam Grubcia i wszystkie koty
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3717
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob lip 02, 2016 12:57 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

:) Super,dzięki za wieści,Aga.A czy to nie Gruby jest tatuśkiem,hmmm?
Nie było,nie ma i nie będzie-takiej jak TY...*

kochamcię

 
Posty: 157
Od: Wto maja 12, 2009 0:43
Lokalizacja: mazowieckie

Post » Sob lip 02, 2016 16:00 Re: nie dość, że gruby, to jeszcze łysy :( liczę na cud.....

Przeczytałam cały watek. Super ten Grubciu, Lepiej trafic nie mógł. Fajnie, ze został u Ciebie. Szacun wielki.
A te małe, to nie na diabliki, a na małe Grubcie wyglądają :D
Nie pomyślałaś o tym?
Moze Burasia przyszła na Twoj teren po alimenty na kociaki ? Nie wykastrowałaś kota, zmajstrował, to płac chciazby karmą :twisted:
regułą w przypadku kotów jest to, że nie ma żadnych reguł.. Obrazek

Kamionka

Avatar użytkownika
 
Posty: 332
Od: Pon lut 23, 2015 2:17

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Szymkowa i 710 gości