Cm. Wolski - przygotowania do zimy.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 17, 2014 22:29 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

Peggysu, odpowiedziałem na PW.

Dziś byłem na cmentarzu około 7 rano. Wyszło 13 kotów. Brakowało grafitków, jednego srebrnego, trzech-czterech krówek i wszystkich burasów. Na małym cmentarzu wyszła tylko Beżka, brakowało dwóch-trzech pozostałych kotów. Zostawiłem jedzenie w karmnikach. Wielkim powodzeniem cieszyły się serca od Fleur.
Obrazek
Obrazek

Tajemniczy Wujek Z.

 
Posty: 1651
Od: Sob mar 28, 2009 14:14
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post » Pon lut 17, 2014 23:14 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

peggysu pisze:Chciałabym włączyc się w akcję dokarmiania. Bywam na cmentarzu regularnie, od czasu do czasu podrzucam coś do kamnika lub zostawiam w pudle p.Bożeny.W niedzielę i sobotę jestem dyspozycyjna, w pozostałe dni pracuję ale mogę dojechac po pracy po 16tej. Myślę, że 2 razy w tygodniu dam radę.Nie znam wszystkich miejsc karmienia, zaledwie 2 na górce. Świeże serduszka mogę sama zakupić, suche częsciowo też mam, puszek nie mam.Musimy wspólnie pomóc kotom, razem będzie łatwiej.


:ok: :ok:

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Wto lut 18, 2014 14:20 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

:ok:
Obrazek Obrazek

bagheera

 
Posty: 2312
Od: Pt mar 11, 2011 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 19, 2014 1:00 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

zapraszam na bazarek na wolszczaki! viewtopic.php?f=20&t=160610

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Czw lut 20, 2014 11:56 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

Ja chętnie się włączę w dokarmianie, przynajmniej do końca lutego, potem niestety nie gwarantuję regularności. Mam samochód, więc bez problemu można coś zawieźć, przewieźć.
Obrazek

Morela80

 
Posty: 1885
Od: Śro gru 14, 2005 15:51
Lokalizacja: Warszawa/Otwock

Post » Czw lut 20, 2014 14:11 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

Rozumiem, że pani Bożena nie będzie już mogła karmić w ciągu tygodnia - ale czy pudło będzie działać?
Obrazek Obrazek

bagheera

 
Posty: 2312
Od: Pt mar 11, 2011 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 20, 2014 21:54 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

Pani Bożena będzie na cmentarzu w sobotę i niedzielę - musi pracować, po prostu nie ma innego wyjścia. Więc pudło będzie działać. Natomiast nie będzie karmić z wyjątkiem małego cmentarza.

Jak pewnie część z Was wie, stworzyliśmy wydarzenie na FB, zachęcające do pomocy w dokarmianiu kotów. Zgłosiło się wiele osób. Z kilkoma z nich w najbliższych dniach spotkamy się na cmentarzu w celu pokazania o co w tym wszystkim chodzi.

Oto adres wydarzenia:

http://www.facebook.com/events/629925407061693/
Obrazek
Obrazek

Tajemniczy Wujek Z.

 
Posty: 1651
Od: Sob mar 28, 2009 14:14
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post » Czw lut 20, 2014 23:16 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

super reakcje na fejsie!! :ok:

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Sob lut 22, 2014 0:39 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

dziś trochę posprzątaliśmy karmniki i okolice z Sz. - powynosiliśmy kilkanaście worków zbutwiałych liści, zwietrzałych, nasiąkniętych chrupków, polaru z budek, kolorowych kwiatków sztucznych, tłuczonych zniczy, śmieci. marzyły mi się takie podesty z PCV, które łatwiej by było sprzątnąć. albo takie świetne karmniki, jak ten przy grobie p. Bożeny :1luvu: marzy nam się, żeby ujawniła się gdzieś techniczna, platynowa rączka, która zbiłaby z jakiejś szafeczki jeszcze parę takich :)

bagheero - kiedy po godzinie robiliśmy obchód sprzątający, Twoich serc już prawie nigdzie nie było :) masz *dobre serca* ;D :ok:

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Sob lut 22, 2014 10:51 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

A co sie dzieje z Rysiem? Czy cwaniaczek dal sie wreszcie pojmac?

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Sob lut 22, 2014 16:09 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

alysia pisze:A co sie dzieje z Rysiem? Czy cwaniaczek dal sie wreszcie pojmac?


proszę bardzo:

Obrazek

https://lh4.googleusercontent.com/-rK_J ... CN0101.JPG
to Ryś ze środy ;) demoluje dach swoimi kilogramami.

na tę chwilę Ryś zmniejsza dystans po obrażeniu się łapankami - z 5-6 metrów zszedł do 2-3, jak jeszcze trochę zejdzie, to możemy znowu pomyśleć o łapaniu. Jego stan nie jest najgorszy - oko wygląda brzydko, ale raczej nie pogorszyło się znacznie od stycznia.

a to piękna Ryszarda - ciekawe jak wyszyłby testy na ojcostwo.
Obrazek

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Sob lut 22, 2014 18:35 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

Fleur, dzielna kobieto - miło było Was zobaczyć :D :D :D

Co do serc - w szoku jestem, bo przy mnie to tak jednym zębem próbowały (no skoro już przyniosłaś...) :D
Jeśli nic się nie zmieni, to w przyszły piątek też planuję podrzucić
Obrazek Obrazek

bagheera

 
Posty: 2312
Od: Pt mar 11, 2011 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 22, 2014 19:16 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

Fleur pisze:
alysia pisze:A co sie dzieje z Rysiem? Czy cwaniaczek dal sie wreszcie pojmac?


proszę bardzo:

Obrazek

https://lh4.googleusercontent.com/-rK_J ... CN0101.JPG
to Ryś ze środy ;) demoluje dach swoimi kilogramami.

na tę chwilę Ryś zmniejsza dystans po obrażeniu się łapankami - z 5-6 metrów zszedł do 2-3, jak jeszcze trochę zejdzie, to możemy znowu pomyśleć o łapaniu. Jego stan nie jest najgorszy - oko wygląda brzydko, ale raczej nie pogorszyło się znacznie od stycznia.

a to piękna Ryszarda - ciekawe jak wyszyłby testy na ojcostwo.
Obrazek


:1luvu:
No coz, Ryszard to facet z charakterem, a do tego cwaniaczek z Woli. I pomyslec, za pierwsza lapanka juz mialysmy go w torbie, tylko torba byla.... za mala...!! Bo Rysio to kawal chlopa faktycznie.

A co do testow na ojcostwo?? Nawet nie ma co robic, bo to skora z Ryska zdjeta, tylko "wezsze paski", jak to slusznie zauwazyla Pani Wieslawa (zreszta Pani Wiesia nazywa te pieknosc "coreczka" (coreczka Ryszarda rzecz jasna) . Rysiek sie corki nie wyprze!!

Fleur - dzieki za zdjecia (to juz nie ma sniegu?)

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Nie lut 23, 2014 21:55 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

O rety Fleur, weszłam na wydarzenie... podziwiam Twoją anielską cierpliwość. To są właśnie te dobre chęci, którymi piekło jest brukowane
Obrazek Obrazek

bagheera

 
Posty: 2312
Od: Pt mar 11, 2011 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 24, 2014 21:30 Re: Koty na cmentarzu wolskim - KARMICIEL PILNIE POTRZEBNY!

bagheera pisze:O rety Fleur, weszłam na wydarzenie... podziwiam Twoją anielską cierpliwość. To są właśnie te dobre chęci, którymi piekło jest brukowane


:kotek: mam nadzieję, że mimo wszystko dobre chęci, a nie chęć trollingu ;)

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas, kasiek1510 i 97 gości