Cm. Wolski - przygotowania do zimy.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 27, 2015 14:42 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

mziel52 pisze:Z puszką też zjedzą tabletkę, spoko, tylko trzeba oblepić pasztetem albo w kawałek osobny wsadzić. I nie dawać od razu dużo, dwa kęsy, żeby nie ominęły.
No to na początek bierzemy tyle, co napisałaś. A może od razu więcej? bo jeżeli się ich więcej spotka, to prościej od razu im dać niż potem sobie przypominać, który był odrobaczony, a który nie.
Wczoraj byłam na cmentarzu, dałam saszetki. Przy Kozdrowiczu dwie krówki jadły, a na górce jedno sreberko. Więcej kotów mimo kiciania nie wyszło. Zauważyłam, że w alejce Kozdrowicza jednak wsadziliście domek w to miejsce, o którym pisałam :)


tak, ładnie się ta budka tam utrzymuje :) wieczorem bardziej ją widać, bo polar kolorystycznie odstaje, ale już ponad pół roku siedzi. Nosia w niej sypiała.
przy Kozdrowiczu teraz nie dajemy, a w drewnianym bufecie przy grobie rodziny p. Bożeny. tam jest epicentrum ;) to dość blisko. do górki też się cała drużyna fatyguje, żeby sprawdzić, czy tam lepsze żarło nie będzie wykładane ;)

ja myślę, że tabletek max 15-16, więcej może nie być szans podać, a nie będziemy ryzykować, że któryś zje dwie porcje. i tak jest szansa, że zostanie... fakt, że niektóre się w zaskakujący sposób nieraz przekonują do nas, to w razie czego dokupimy oddolnie, ale myślę, że taka liczba wystarczy zupełnie i zostanie margines. np. na małym cmentarzu są takie koty-znikoty, których nie będzie szans przypilnować. po całym cmetarzu chodzi jajcaty kot-jamnik, którego ciężko przydybać, za murem domków holenderskich jest czarny Syczek, który nie pojawia się osobiście odkąd zrobili nowy mur, bez dziur... i więcej duszków wystęuje

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon lip 27, 2015 18:25 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

właśnie widziałam na TVP Warszawa alarmujący reportaż o tym, że ostatnio kilkakrotnie w biały dzień na cmentarzu bródnowskim były widziane szczury.

od 4 lat chodzę na cmentarz wolski, z przestojami - min. 1 w tygodniu. bywałam nieraz w nocy. grzebię w karmnikach.

NIGDY nie widziałam na cmentarzu wolskim szczura.

jest ok. 30 kotów, w większości spasionych, regularnie karmionych, wykastrowanych (poza 2 kocurkami). jest zapewne kilkadziesiąt jeży, też raczej grubaśnych, po zmroku cmentarz zamienia się w jeżową metro-nekropolię.

podobno koty nie mają takiego dużego wpływu na obecność szczurów, jednak to chyba o czymś świadczy, prawda? nieraz widziałam szczury w Warszawie, na ulicach, na skwerach, śmietnikach, w przejściach podziemnych. na cmentarzu wolskim - ani razu!

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Wto lip 28, 2015 12:12 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

dostałam MMSem takie miłosne zdjęcie :1luvu: czy ktoś poznaje modeli?

Obrazek

a żeby pozostać w temacie serduszkowym... film z dedykacją dla key_west :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=VmjOR1K ... e=youtu.be

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Wto lip 28, 2015 13:03 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

Ja nie poznaję modeli - w takiej pozie to może być każde futro :mrgreen:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto lip 28, 2015 13:50 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

toż to dwa białaczkowce cmentarne - kot Felicjan i kot Jakub!! :D

a film?:)

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Śro lip 29, 2015 12:07 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

za sprawą alysi i dobrych ludzi dostaliśmy ostatnio z Holandii transport dla kotów. dary odebrała magazynuje Ewelina.

dziękuję w imieniu własnym i kotów! :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pt lip 31, 2015 8:26 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

A na filmie Amorosia :1luvu:
dziękuję za dedykację :201461

już piszę pw w sprawie akcji "Stronghold"
Mam 3 koty, 2 córki i 1 męża

12.02.2012 Kacperku :(
29.05.2013 Tosiu... 19 lat to piękny wiek... tak żal, że już nigdy nie wyjdziesz na trawkę...
19.10.2013 Wojtusiu...

Obrazek

key_west

 
Posty: 867
Od: Sob sty 22, 2011 2:38
Lokalizacja: Warszawa-Zacisze

Post » Pt lip 31, 2015 9:05 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

Fleur pisze:za sprawą alysi i dobrych ludzi dostaliśmy ostatnio z Holandii transport dla kotów. dary odebrała magazynuje Ewelina.

dziękuję w imieniu własnym i kotów! :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


a ja dziekuje moim przyjaciolom w Holandii, ktorzy dary zbierali.. :1luvu:

w przesylce sa fajne nowiutkie miseczki whiskas ceramiczne dla kotow, jeszcze zapakowane.. mozna je wstawic na bazarek ??

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Sob sie 01, 2015 13:30 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

alysia pisze:
Fleur pisze:za sprawą alysi i dobrych ludzi dostaliśmy ostatnio z Holandii transport dla kotów. dary odebrała magazynuje Ewelina.

dziękuję w imieniu własnym i kotów! :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


a ja dziekuje moim przyjaciolom w Holandii, ktorzy dary zbierali.. :1luvu:

w przesylce sa fajne nowiutkie miseczki whiskas ceramiczne dla kotow, jeszcze zapakowane.. mozna je wstawic na bazarek ??


pewnie! tylko wszystko pod koniec sierpnia. jedną z miseczek podarowaliśmy kotom Eweliny za jej ciągłe wsparcie Wolszczaków finansowo-aktywnościowe, nieustające jeżdżenie z pakietami żywieniowymi, klatkami i kotami :1luvu: oraz jeżami ;)

parę obrazków z wczoraj:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

"ta królewska para"
Obrazek

wielki osił Ursus
Obrazek

"daj pani, daj na mliko" ;P
Obrazek

Buba krwiopijca
Obrazek

Marmurkowi odrasta futro na szyi
Obrazek

przypadkowy przechodzień:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon sie 03, 2015 9:49 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

Zdjęcie królewskiej pary jest super, ale i tak rządzi to: :1luvu:
Fleur pisze:Obrazek
Mam 3 koty, 2 córki i 1 męża

12.02.2012 Kacperku :(
29.05.2013 Tosiu... 19 lat to piękny wiek... tak żal, że już nigdy nie wyjdziesz na trawkę...
19.10.2013 Wojtusiu...

Obrazek

key_west

 
Posty: 867
Od: Sob sty 22, 2011 2:38
Lokalizacja: Warszawa-Zacisze

Post » Pon sie 03, 2015 9:53 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

Fleur pisze:Obrazek

To dopiero będzie, gdy się inne jeże dowiedzą... :mrgreen:
Mam 3 koty, 2 córki i 1 męża

12.02.2012 Kacperku :(
29.05.2013 Tosiu... 19 lat to piękny wiek... tak żal, że już nigdy nie wyjdziesz na trawkę...
19.10.2013 Wojtusiu...

Obrazek

key_west

 
Posty: 867
Od: Sob sty 22, 2011 2:38
Lokalizacja: Warszawa-Zacisze

Post » Pon sie 03, 2015 23:41 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

key_west pisze:
Fleur pisze:Obrazek

To dopiero będzie, gdy się inne jeże dowiedzą... :mrgreen:


wiedzą :twisted: dlatego nie można zostawić kotom zapasów na dzień następny, bo w większości znikają nocą :twisted: wzamian zaś w karmnikach i w miskach zostaje dużo balasków ;P
spora populacja jeży żyje na wolskim, oj spora :D ale to bardzo dobrze :ok:

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Śro sie 05, 2015 2:22 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

koty dziś nakarmione. :) w najbliższych dniach zastępstwo zrobi p. Grażyna, a potem Ania. mnie jakiś czas nie będzie - do zobaczenia pod koniec sierpnia, pozdrowienia!

Obrazek

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Śro sie 05, 2015 10:13 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

Pozdrowienia, udanego wypoczynku! :D


Fleur pisze:Obrazek
Śliczna Amorosia :kotek:
Mam 3 koty, 2 córki i 1 męża

12.02.2012 Kacperku :(
29.05.2013 Tosiu... 19 lat to piękny wiek... tak żal, że już nigdy nie wyjdziesz na trawkę...
19.10.2013 Wojtusiu...

Obrazek

key_west

 
Posty: 867
Od: Sob sty 22, 2011 2:38
Lokalizacja: Warszawa-Zacisze

Post » Śro sie 05, 2015 10:32 Re: kotyWola - dzieki za pomoc.Prosimy o dalsze wsparcie!!

Czyli akcja stronghold będzie w końcu sierpnia. Ja już w tym tygodniu będę miała wszystko, co potrzeba, bo zamówiłam u weta.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Cosmos, Majestic-12 [Bot], pimpuś..wampirek i 215 gości