Cm. Wolski - przygotowania do zimy.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 26, 2015 17:20 Re: na wolskim na razie b.z. czyli po staremu :-)

Fleur pisze:zaraz wyjeżdżam na parę dni i będę raczej bez internetu, ale szybko jeszcze napiszę - ktoś podrzucił na cmentarz małego, białego kiciusia, tak ze 4 miesiące na moje oko max. wygląda źle :( potrzebuje DUŻO kciuków! oby to nic poważnego. właśnie zgarnęłyśmy go z cmentarza z Eweliną, pojechał do kliniki dzięki TWZ.
jest pieszczochem, prześliczny i biedny. mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia (a nie na cmentarz) i znajdzie normalny dom u normalnych ludzi.

takie zdjęcie wczoraj zrobiła mu Ania. tu nie wydaje się taki malutki, jak okazał się w rzeczywistości:
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphot ... e=55B7AE45

fotka z dzisiaj z transporterka:
Obrazek

Obrazek


Boszzz.. to sie nigdy nie skonczy :roll: pewnie kotek zachorowal i PANSTWO zafundowali mu bilet w jedna strone...

Zdrowiej kiciu, wielkie kciuki i obys trafil do prawdziwego domku :ok: :ok: :ok:

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Czw mar 26, 2015 17:45 Re: na wolskim na razie b.z. czyli po staremu :-)

najbardziej mnie denerwuje to, że zapewne łach ma poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

marny ten kitek, jak się czegoś dowiem i złapię net, będę donosić informacje. może zmienimy tytuł? nie wiem jak sponsor weterynaryjny wyrobi finansowo, bo ostatnio były robione 3 koty, a w kolejce czeka jeszcze Grafitek. nie wzgardzilibyśmy wsparciem na konto Bezpiecznej Przystani z dopiskiem "Cmentarz Wolski"...

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Sob mar 28, 2015 14:19 Re: na wolskim "NOWY" podrzutek, chory.. prosimy o pomoc str

informacje:
maluch jest dziewczynką. Testy FIV/ Felv ujemne, krew pobrana, wyniki jutro. Mała jest bardzo odwodniona, dostała kroplówkę i antybiotyk ze względu na wycieki z oczu.


zapytałam wet Olę, jak mała, a wet Ola: "Jaka ona miła!" Wpadłam na pół sekundy do szpitala, zobaczyłam małą - na widok ludzi zaczyna mruczeć! Dziś podobno miała apetyt


w związku z tym, BARDZO POTRZEBUJEMY DT dla tego małego, miłego srajdka. wygląda na to, że będzie żyła ;-) no a na cmentarz nie może wrócić z oczywistych względów. kocia jest śliczna, sezon się jeszcze nie zaczął, na pewno nie będzie długo szukać domu.

Alysiu, możemy napisać w tytule, że szukamy DT DS?

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon mar 30, 2015 20:17 Re: DT/DS PILNIE dla "nowej" kici z wolskiego!!!!! str.32

malutka jest podobno przeurocza :) spróbuję przetestować to osobiście w najbliższym czasie ;)
biegunka już mniejsza, dostaje kroplówki i leki. miała małe kleszcze w uszach, są w trakcie zwalczania.

kto by chciał na tymczas takie śliczności? na pewno długo w DT nie zabawi :)

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT


Post » Wto mar 31, 2015 17:50 Re: DT/DS PILNIE dla "nowej" kici z wolskiego!!!!! str.32

Szalony Kot pisze:A wiadomo, na ile ocenił ją wet? W końcu 4 miesiące?


wywiem się. na moje oko to koło 4, ale moje oko może krzywo patrzeć ;) dzisiaj pewna znamienita osobistość ma jej zrobić ładne zdjęcia, jak mi się uda wpaść to też jakieś cyknę :) i potwierdzę lub zdementuję doniesienia o jej przeuroczości ;-)

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Wto mar 31, 2015 19:30 Re: DT/DS PILNIE dla "nowej" kici z wolskiego!!!!! str.32

Fleur pisze:
Szalony Kot pisze:A wiadomo, na ile ocenił ją wet? W końcu 4 miesiące?


wywiem się. na moje oko to koło 4, ale moje oko może krzywo patrzeć ;) dzisiaj pewna znamienita osobistość ma jej zrobić ładne zdjęcia, jak mi się uda wpaść to też jakieś cyknę :) i potwierdzę lub zdementuję doniesienia o jej przeuroczości ;-)


pewnikiem potwierdzisz :wink:

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Śro kwi 01, 2015 13:21 Re: DT/DS PILNIE dla "nowej" kici z wolskiego!!!!! str.32

Śliczna Śnieżka. Miała szczęście w swoim nieszczęściu.
Za domek :ok:
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro kwi 01, 2015 13:52 Re: DT/DS PILNIE dla "nowej" kici z wolskiego!!!!! str.32

UWAGA UWAGA!! niniejszym potwierdzam doniesienia o przeuroczości. kocinka jest jak łyk skondensowanej miłości kociej w syropie :D

jest jeszcze jedna łamiąca wiadomość - koteńka nie jest kociakiem! zszokowaliśmy się trochę. ma wygląd czteromiesięcznego kociaka, jest maleńka. ale ma podobno stałe zęby z jakimiśtam rowkami (?), co znaczy, że jest dorosła! wniosek taki, że na zawsze pozostanie kociakiem wielkości połowy przeciętnego kota. pani wetka powiedziała, że to fajnie, bo taki kociak, który nigdy nie urośnie ;)

z wieści zdrowotnych - kupa powoli się normuje, jak wydobrzeje, powtórzy się badania. trochę ma jeszcze kataru, ale wygląda już dużo lepiej. ma też dobry humor i apetyt. z wysokości swojego szpitalnego pokoiku rozdaje baranki i całusy. jest boska! :1luvu: petitka taka.

tu można zobaczyć ruchome i brzęczące najmiziańsze mruczywo:

https://www.youtube.com/watch?v=k6Zq4WX ... e=youtu.be

a tu parę ujęć:

Obrazek

jest taka malutka, że mieści się w niewielkiej misce ;-)

Obrazek

oczka już zdecydowanie lepiej zerkają niż na cmentarzu

Obrazek

trudno zrobić jej fotkę, bo ugniata, przestępuje z łapki na łapkę, mruczy i chce barankować. dopiero głask "pożeracz mózgu' pomógł ;)

Obrazek

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Śro kwi 01, 2015 15:35 Re: DT/DS PILNIE dla "nowej" kici z wolskiego!!!!! str.32

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3716
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Śro kwi 01, 2015 22:12 Re: DT/DS PILNIE dla "nowej" kici z wolskiego!!!!! str.32

Malutka dzisiejsza:

Obrazek

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Czw kwi 02, 2015 6:24 Re: DT/DS PILNIE dla "nowej" kici z wolskiego!!!!! str.32

z kazdym zdjeciem ladniejsza sie robi :kotek:
Ewelina

Obrazek

3koty

 
Posty: 65
Od: Śro mar 12, 2014 7:35

Post » Pt kwi 03, 2015 1:52 Re: DT/DS PILNIE dla "nowej" kici z wolskiego!!!!! str.32

spróbuję wpaść do niej po świętach, ciekawe czy olśni śnieżynkową urodą :) bo potencjał to ma. no i osobowość też ma :1luvu:

tymczasem mały podgląd na to, co się działo na cmentarzu w prima aprilis.

miłosny duecik miny miał poważne:

Obrazek

nieśmiała kicia o pseudonimie "Biała Twarz" ;)

Obrazek

od lewej:
Amorosia (miłośniejsza połowa duetu miłości), srebrna kicia Filcak i czarna Mała Czarna ;-)

Obrazek

a to wczorajszy zakup z kasy bazarkowej:
Obrazek

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pt kwi 03, 2015 8:44 Re: Cm.Wolski -biała kicia-MINIATURKA u weta -szuka DT/DS s.

Kicia biala - przesliczna - szybko do domku :ok:

A wolszczaki czemu takie skwaszone? :lol:

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Pt kwi 03, 2015 9:40 Re: DT/DS PILNIE dla "nowej" kici z wolskiego!!!!! str.32

Fleur pisze:Malutka dzisiejsza:

Obrazek


Normalnie jak moja Lusia, nawet ta plamka przy nosku.
Za domek :ok:
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Farcia i 500 gości