Cm. Wolski - przygotowania do zimy.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 12, 2015 8:19 Re: Cm.Wolski -biała kicia-MINIATURKA u weta -prosi o DS s.3

Moja znajoma chce przekazac 50 euro na karme dla wolszczakow. Karma? czy moze podac numer konta fundacji i pieniazki przeznaczycie na leczenie?

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Wto maja 12, 2015 13:37 Re: Cm.Wolski -biała kicia-MINIATURKA u weta -prosi o DS s.3

alysia pisze:Moja znajoma chce przekazac 50 euro na karme dla wolszczakow. Karma? czy moze podac numer konta fundacji i pieniazki przeznaczycie na leczenie?


super! zdecydowanie na leczenie, teraz TWZ zrobił zapas karmy, znajomy Eweliny przywiózł paletę Buchersa fioletowego ProSeries spod Łodzi. myślę, że do końca czerwca wystarczy, teraz pilniejsze będą faktury za weta

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Sob maja 23, 2015 23:20 Re: Cm.Wolski -biała kicia-MINIATURKA u weta -prosi o DS s.3

parę wstawek formalno-praktycznych.

tę fakturę mamy w długu, do zapłacenia. jeśli ktoś chciałby się dorzucić, będziemy wdzięczni:

Obrazek

to 663 zł za Grafitkę Białowąskę i Piratkę. poniżej ich foty u weta:

Obrazek

Obrazek

tutaj poprzednia faktura za leczenie Małej i Lilki, zapłacona z kasy z bazarków:

Obrazek
Obrazek

tutaj zaś faktura za leczenie kotki Myszki i czarnej grubej Buby, zapłacona do spółki przez Tajemniczego Wujka Z i Ewelinę:

Obrazek

z informacji karmowych:

9 marca TWZ zamówił 2 worki suchego po 20 kg, tak samo 9 maja. tutaj fotka 2 majowych worków i 1 marcowego:

Obrazek

ostatnio kupiliśmy 600 puszek Butchers ProSeries (fioletowej, tej lepszej) korzystając z okazji cenowej - 2,2 za puszkę. transport i przestrzeń magazynową sponsoruje Ewelina (wyrazy szczerego uznania dla Jej kręgosłupa)

Obrazek

TWZ ze swojej kasy ze swojej kupił 30 puszek Cosmy sardynkowej dla Pani Bożeny, do podawania pasty Uropet kotce z piwnicy.

dziękuję dobrym ludziom za wpłaty na konto Bezpiecznej Przystani, za licytowanie fantów na bazarkach, TWZ i Ewelinie za wszystko :) :201461

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Nie maja 24, 2015 0:05 Re: Cm.Wolski -biała kicia-MINIATURKA u weta -prosi o DS s.3

no, to teraz cuteness overloaded, czyli przyjemniejsza strona kociowpierająca:

Białowąska już po szpitaliku, bezzębna, ale zadowolona i z apetytem zjadająca :) widać na łapce ogolony ślad po wkłuciach.
Obrazek

taka miłosna skłębiona wiązka na grobie rodziny pewnej Dobrej Karmicielki :)
Obrazek

amory z Amorozią
Obrazek

dziwny przypadek, Skośnooka sreberka bez futra pod brodą. czy ktoś się z tym spotkał u wolno żyjących kotów? Mała Grafitka ma takie, ale o wiele mniejsze na klacie, a Biały Policzek na łopatce. wylizują sobie? myślę, że nie ma szans, żeby zrobił im to człowiek, wszystkie 3 są dzikimi płoszkami.

Obrazek

Piratka już po szpitaliku :)
Obrazek

na pierwszym planie grafit Posęp, na drugim duet miłosny Amoroso i Mumin-Filip ;P
Obrazek

sreberka nauczyły inne koty jeść palcami.

Obrazek

Obrazek

Skośnooka z ogoloną brodą:
Obrazek

Mumin-Filip ma długie, puszyste, mięciutkie i cienkie futerko, a jak to chłop, słabo się czesze. stąd kołtuny ;P w domu przydałaby mu się pewnie przeczeska co jakiś czas... :twisted: :twisted:
Obrazek

tej kici nadaliśmy z TWZ pseudonim "Przytyłka". kto zgadnie dlaczego? :lol:
Obrazek

Białowąska wyszła dopiero ze szpitala, nie zaszkodzi więc nakarmić jej łyżką ;P
Obrazek

Obrazek

Nosia-Plamka też pozazdrościła:

Obrazek

koty lastryczne, czyli mimikra:

Obrazek

buraska przykościelna, para od zmarłej Szarej [*]... biedna teraz jest, sama.
Obrazek

ni pies, ni wydra - czyli Białowąska na kształt świdra
Obrazek

buziak w tle i głaskanko Amorozi:
Obrazek

zagadka - co to jest w prawym dolnym rogu? :>
Obrazek

kolejna zagadka: wymień wszystkie koty z pseudonimów lub imion ;)
Obrazek

Mumin i ogolony srebrzak Skośnooki - omnomnom serduszka:
Obrazek

coponiektóry kot umie złapać serduszko w locie. łapką ;P
Obrazek

to ta taka umiejętna:
Obrazek

Muminowi trzeba wsunąć pomiędzy kły:
Obrazek

trochę rozpasańce, co? :mrgreen: ale poprzedniego dnia nie było karmienia.

i na zakończenie, horror pt. Szczęki 666. w roli rekina: Buba.

https://www.youtube.com/watch?v=mWleojUZQ5M

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Nie maja 24, 2015 0:19 Re: Cm.Wolski -biała kicia-MINIATURKA u weta -prosi o DS s.3

Przecudny fotoreportaż. Jak to wspaniale że ktoś tymi kotami się opiekuje. Pozdrawiam serdecznie.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3717
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Nie maja 24, 2015 6:20 Re: Cm.Wolski -biała kicia-MINIATURKA u weta -prosi o DS s.3

Mam w domu srebrnego z takimi "objawami' futro z czasem wszędzie zrobiło się wyjedzone przez mole. Od szyjeczki się zaczęło.Swierzb skorny wykluczony. Wetka podejrzewa alergię pokarmowa .

Ale drugi kot u nas ma swierzba. Też wylysialy i od szyjki zaczęło się. Dostaje stranghold.
Obaj byli wolno żyjacymi kotami.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 24, 2015 22:54 Re: Cm.Wolski -biała kicia-MINIATURKA u weta -prosi o DS s.3

mam nadzieję, że ani alergia, ani świerzb... w warunkach cmentarnych to byłoby fatalne :/ może spróbujemy ją/go odłowić na serwis...

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon maja 25, 2015 3:59 Re: Cm.Wolski -biała kicia-MINIATURKA u weta -prosi o DS s.3

Tomisiek, ten od swierzba, dostaje co 30 dni stranghold na kark. Jest prawie nie obsługiwany.
Srebrny Silverek ma " ranki " sugerujące alergię. Na razie obserwuję. Jest wyniszczony wolnością więc mam nadzieję, że to tylko panika moja.
Trzymam kciuki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon maja 25, 2015 15:01 Re: Cm.Wolski -do zaplacenia faktura 663 zl :-(

Byłam dziś na Wolskim, po półrocznej przerwie. Niestety, tylko 3 tacki animondy zabrałam, bo więcej nie mogę nosić :( W okolicach Kozdrowicza dojrzałam czarnego kota, a jak go zaczęłam częstować na ścieżce, to zaraz z jednego zrobiło się 5. Jadły chętnie, łasiły się, widać, że zaopiekowane przez dobrych ludzi - i niechude.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14699
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pon maja 25, 2015 20:41 Re: Cm.Wolski -biała kicia-MINIATURKA u weta -prosi o DS s.3

ASK@ pisze:Tomisiek, ten od swierzba, dostaje co 30 dni stranghold na kark. Jest prawie nie obsługiwany.
Srebrny Silverek ma " ranki " sugerujące alergię. Na razie obserwuję. Jest wyniszczony wolnością więc mam nadzieję, że to tylko panika moja.
Trzymam kciuki.


dzięki! jak uregulujemy poprzednią leczniczą fakturę i Główny Łapacz będzie miał czas, spróbujemy jakoś rozkminić tę sprawę. trochę mnie to martwi, bo "łysawe" placki mają też 2 inne koty, ale na znacznie mniejszą skalę niż to sreberko.

mziel52 pisze:Byłam dziś na Wolskim, po półrocznej przerwie. Niestety, tylko 3 tacki animondy zabrałam, bo więcej nie mogę nosić :( W okolicach Kozdrowicza dojrzałam czarnego kota, a jak go zaczęłam częstować na ścieżce, to zaraz z jednego zrobiło się 5. Jadły chętnie, łasiły się, widać, że zaopiekowane przez dobrych ludzi - i niechude.


ta okolica to ich nowe siedzisko :D skupiają się trochę dalej, w miejscu, gdzie nie ma ani karmnika, ani budek, ani miejsca na budki, tylko groby - nie wiem, pole magnetyczne? tylko jedno stado tam mieszka, za to największe, kilkunastokotne. czarne jak grube i łaszące się to musowo serwisowana w kwietniu Buba :) marzy mi się dom dla niej. to rekin z filmiku na końcu zdjęciowgo postu wyżej.

chude mamy teraz 2 sztuki - czarny, mały kocurek o imieniu Chudeł ;P wpada czasami zza muru. on jest dość dramatycznie chudy, myśleliśmy o sprawdzeniu go u weta. drugi chudy to nowy kot, szalenie płochliwy. buras, który wprowadził się na miejsce Beżki. nie mam jego zdjęcia, bo tylko mi mignął. on jest na pewno do sprawdzenia, tylko trudno będzie go schwytać.
poza tym SZCZUPŁE koty też są 2 - Hienka i Mała Grafitka. reszta kotów dobrze wygląda :mrgreen:

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon maja 25, 2015 23:21 Re: Cm.Wolski -do zaplacenia faktura 663 zl :-(

Koci świerzb prawie zawsze zaczyna się od głowy, więc chyba cmentarniaki go nie mają. Zresztą jest dosyć zaraźliwy i wkrótce wiele kotów by go złapało.
http://petsbestrx.com/mange-news/cat-ma ... ith-mange/
http://www.marvistavet.com/html/body_no ... mange.html
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14699
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto maja 26, 2015 14:24 Re: Cm.Wolski -do zaplacenia faktura 663 zl :-(

u nas srebro ma na szyi, grafitka pod szyją a biały policzek ma na łopatce... mam nadzieję, że to nie żadne pleniące się pasudztwo.

mziel, dziękujemy za wpłatę na leczenie :1luvu: :201461 :201494

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Wto maja 26, 2015 14:36 Re: Cm.Wolski -do zaplacenia faktura 663 zl :-(

To najprędzej na uczulenie na pchły wygląda.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14699
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro maja 27, 2015 17:02 Re: Cm.Wolski -do zaplacenia faktura 663 zl :-(

patrzcie, na jaką fajną akcję dziś natrafiłam: http://wyrzucone.pl

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Sob maja 30, 2015 1:18 Re: Cm.Wolski -do zaplacenia faktura 663 zl :-(

kto chce zobaczyć co u Wolszczaków? :)

Myszka:
Obrazek

Białowąska, niegdyś grafitek, dzisiaj zrudziałek:
Obrazek

Mumin-Filip:
Obrazek

mięso z kocich bazarków i od dołu - Skośnooki Sępik, Buba i Amorosia:
Obrazek

Obrazek

z przodu Filcak-wiewiór, z tyłu Ursus :D
Obrazek

Obrazek

Syrenka:
Obrazek

Bubę sprzedamy do cyrku, dzięki temu będziemi mieli kasę na leczenie pozostałych kotów ;P
Obrazek

Amorcia w ślicznej pozie, a z tyłu Marmurka:
Obrazek

na pierwszym planie zaaferowany duecik miłosny <3 zakochane Mumin-Filip i Amorka:
Obrazek

chwila grozy, trick or treat:
Obrazek

treat:
Obrazek

Ursus :lol: :
Obrazek

nieśmiały Chudełek, w ogóle nie podszedł:
Obrazek

Obrazek

ekhem:
Obrazek

jamnik:
Obrazek

i Słoneczko -mamusia, weteranka, foto z dedykacją dla Mziel:
Obrazek

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 510 gości