Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżcie:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 17, 2013 17:43 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Także zagłosowałam.
Trzymam kciuki za wygraną :ok:

novena

 
Posty: 1429
Od: Wto lis 28, 2006 22:42
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Czw paź 17, 2013 18:07 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Schronisko Oświęcim pisze:Rany, jesteście kochane, naprawdę !!!! Najlepsze ciocie na świecie!!!:)
ps.
Wiadomość dla Ani - Laluś-Łysolek dzisiaj też sporo zjadł;) ale cienko z nim mimo wszystko :(


Bardzo się cieszę,że kruszynka choć troszkę zjadła :)

Tak jak pisała Kasia byłam wczoraj w odwiedzinach u Sapcia i jego ekipy ;)

Dziekuję za tak serdeczne powitanie :)

Zwierzaki mają tam naprawdę dobre warunki mimo wielu przeciwności :ok:

Koty mają rewelacyjny zewnetrzny wybieg a ogólna kociarnia wygląda jak domek- pełna koszyczków, hamaków, zabaweczek, zakamarków które koty tak uwielbiają :1luvu:

I co najważniejsze m.in. dzięki Waszej pomocy miseczki pełne smakołyków tak aby brzuszki były pełne a kotki zadowolone :kotek:

Naprawdę można na Was polegać - zarówno kocyki, jedzonko i strzykawki trafiły do Schroniskowych milusińskich :ok:

Psi koledzy również czekają na powiększenie wybiegu który ma nastapic w niedługim czasie :)


Jeśli chodzi o kruszynkę Lalusia - kocurka u którego istnieje podejrzenie chłonniaka w jamie brzusznej - obiecałam Kasi,że przynajmniej ostatnie chwile Laluś spędzi wtulony w człowieka we własnym choćby tymczasowym domku... Laluś ma problemy z jedzeniem ( choć ostatnio troszeńkę apetyt mu się poprawił :roll: ) jest bardzo chudziuki ale wystarczy wyciągnąć do niego rękę a już zaczyna mruczeć i przytulać się do człowieka.. Jest w nim taka ufność i wiara w nas ludzi,że nie możemy pozwolić by odchodził samiuteńki w schroniskowej klatce... :(

Będę tworzyła wydarzenie na Facebooku i bardzo Was proszę o pomoc w znalezieniu dla kocurka choćby DT,odpowiedzialnego DT który w razie potrzeby będzie potrafił podać kroplówkę, leki i dojechać do weterynarza...
"...i w swoim cierpieniu odnajdziesz radość, jeśli jego celem będzie ratowanie czyjegoś życia"

ZENUŚ -MIŁOŚC MOJEGO ŻYCIA 17.06.2014 ['] LALUŚ 05.11.2013[']
Obrazek Obrazek

Ania G

 
Posty: 634
Od: Pt paź 15, 2010 19:44
Lokalizacja: Śląskie


Post » Czw paź 17, 2013 18:25 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Już tam jestem :D
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt paź 18, 2013 20:10 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Gdyby ktoś chciał wkleić bannerek zapraszający do głosowania to proszę się częstować :D

Yocia pisze:Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/qxzbz][img]http://tiny.pl/qxzz5[/img][/url]


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/qxzbz][img]http://tiny.pl/qxzzd[/img][/url]


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/qxzbz][img]http://tiny.pl/qxzzp[/img][/url]


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/qxzbz][img]http://tiny.pl/qxzzn[/img][/url]

Yocia

 
Posty: 1598
Od: Sob sie 01, 2009 10:48

Post » Sob paź 19, 2013 21:40 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Witam.
W swoim skromnym wąteczku zamieściłam skromną informację o Was - może ktoś się zdecyduje na przelanie chociaż przysłowiowej złotóweczki. O tutaj : viewtopic.php?f=20&t=157588 .
Nie chcę robić typowego bazarku usługowego, bo też mniej zasobny dom tymczasowy przy kilku/kilkunastu zwierzakach nie może poświęcić kilkudziesięciu złotych na ogłoszenia, a są one tam tak samo jak nie bardziej potrzebne.
Może jednak chociaż grosik wpadnie, jak ktoś będzie mógł sobie na to pozwolić :)

Wytrwałości życzę i nie przejmowania się jakimiś durnymi komentarzami osób, które nawet palcem w bucie nie kiwnęły w celu pomocy na jakikolwiek charytatywny cel.

Pozdrawiam
Obrazek

patis

 
Posty: 18
Od: Śro paź 16, 2013 12:23

Post » Sob paź 19, 2013 23:33 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Oczywiscie też zagłosuje , chociaz tyle moge zrobić , bo u mnie takie zakocenie że już nie moge ani jednego :( A tak bardzo bym chciała pomóc :(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob paź 19, 2013 23:52 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Justa&Zwierzaki pisze:Oczywiscie też zagłosuje , chociaz tyle moge zrobić , bo u mnie takie zakocenie że już nie moge ani jednego :( A tak bardzo bym chciała pomóc :(

Tu głosy są na wagę złota :)
Jedni mogą zagłosować, inni wpłacić, ktoś bazarek zrobi, ktoś dom tymczasowy zaoferuje, ktoś radą posłuży, ktoś wątek podniesie.... i tak cegiełka do cegiełki :)
Tu każda pomoc na pewno mile widziana :)

Pozdrawiam
Obrazek

patis

 
Posty: 18
Od: Śro paź 16, 2013 12:23

Post » Nie paź 20, 2013 20:08 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Dziewczyny, banerki są super :) Ale i tak chyba nie wygramy..Cichy Kąt i Emir to inna liga zupełnie.. :/ Może za miesiąc spróbujemy, ale póki co jeszcze zawalczymy.
A teraz chcę napisać kilka słów o Ani.
Dzięki temu forum poznałam świetną, cudowną Kotomankę ;) Wiecie, że zabrała dziś Lalusia - Łysolka do siebie? Jutro weźmie go do onkologa. Czekam jak na szpilkach wierząc w jakiś cud, że może dom go uleczy, że nagle wyniki zaczną się zmieniać, że może będzie jakieś rozwiązanie..:( Może ta transfuzja krwi to jest też jakiś pomysł.. Liczę na dobrych lekarzy z Gliwic i Anię :) Jak tutaj się załącza zdjęcia? Debil taki jestem, nic nie kumam mmmeeeee
Mam fotkę Ani jak zabierała Lalusia :) chciałam tu wrzucić - o ile się zgodzi; )

Schronisko Oświęcim

 
Posty: 23
Od: Pon sie 05, 2013 10:00

Post » Nie paź 20, 2013 20:55 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Schronisko Oświęcim pisze:Dziewczyny, banerki są super :) Ale i tak chyba nie wygramy..Cichy Kąt i Emir to inna liga zupełnie.. :/ Może za miesiąc spróbujemy, ale póki co jeszcze zawalczymy.

Emir bardzo mocno przygotował się w zeszłym miesiącu, więc teraz ma sporo fanów. Nawiasem mówić jakoś w tym miesiącu fani Emira w wątku na krakvecie nie piszą, że głosowanie to oszustwo, ustawka. We wrześniu cały czas były insynuacje wobec Neko i krakvetu.
Może w listopadzie będzie spokojniej i się uda.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Nie paź 20, 2013 21:31 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Ja wrzucam zdjęcia przez http://www.Fotosik.pl
Zdjęcia nie mogą przekraczac formatu 640x480pcs
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 21, 2013 9:30 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Na prośbę Kasi wrzucam zdjęcia :)

Laluś czeka na wizytę i badania u weta dzisiaj o godz. 13.30

Na razie wyleguje się na kanapie :)
Kolację zjadł (puszeczke karmy z tuńczykiem i parę chrupek suchego ) i śniadanko też ale z uwagi na wizytę u weta było to bardzo malutkie śniadanko (6 godz. przed badaniem nie może nic jesć). Antybiotyk ładnie połknął tylko Łobuziak ciągle majstruje przy welflonie i trzeba go pilnować :roll:

Ja ciągle mam nadzieję,że jednak badania nie potwierdzą chłonniaka :(

Laluś jest cuuudowny :1luvu:
Nastawia główkę do miziania jak tylko przechodzisz obok..
A jak go wymiziasz to idzie do miseczki troszkę zjeśc żeby pokazać,że jest grzeczny i słucha cioci która powtarza: " Lalusiu żeby mieć siły do zwalczenia tej wstrętnej choroby musisz jeść " :)

Laluś w Schronisku :(

ObrazekObrazek

Jedziemy do domku :)

Obrazek

Odpoczynek na kanapie...
Obrazek
"...i w swoim cierpieniu odnajdziesz radość, jeśli jego celem będzie ratowanie czyjegoś życia"

ZENUŚ -MIŁOŚC MOJEGO ŻYCIA 17.06.2014 ['] LALUŚ 05.11.2013[']
Obrazek Obrazek

Ania G

 
Posty: 634
Od: Pt paź 15, 2010 19:44
Lokalizacja: Śląskie

Post » Pt paź 25, 2013 18:47 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Piękny kot kciuki za zdrowie :ok: :kotek:
Kotka Milka
 

Post » Pt paź 25, 2013 19:12 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

I co u Lalusia? Trzymam :ok:

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Pt paź 25, 2013 20:13 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Przypominam o kocim bazarku na rzecz schroniska już jest uzbierane 89 zł które wpłynie na konto kociaków w przyszłym tygodniu

Ariake

 
Posty: 306
Od: Sob wrz 28, 2013 18:37
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Szymkowa, Zeeni i 293 gości