Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżcie:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 12, 2013 22:06 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Nie czytajcie, nie przejmujcie się.
Takie durne komentarze mają chyba wszyscy pomagający zwierzętom.
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie paź 13, 2013 15:09 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Schronisko Oświęcim pisze:Właśnie czytam komentarze pod artykułem.. Zarzucają mi niegospodarność i że kupuję kotom kurczaki i karmę z najwyższej półki, a pracowników zatrudniam na umowę zlecenie. Nie rozumiem ludzi :( Szukam oszczędności wszędzie ale przecież nie będziemy na karmie oszczędzać i kupować jakiś syf:( Nie wiem czy będziemy mieć to schronisko w przyszłym roku i czy ja dam radę walczyć z takimi zjadliwymi ludźmi:((( Kurczak jest lepszy od puszek a na jedno wyjdzie przy większej ilości kotów przecież:( Z reguły źle pisze się o schroniskach gdzie zwierzętom jest źle, ale w Oświęcimiu ludzie mają tyle złej woli, że chcą zniszczyć to co dobre:( Jak tu normalnie żyć? :(
http://www.oswiecimskie24.pl/newsy,10419#comments
Czy ktoś to jest w stanie w ogóle ogarnąć??? Ja chyba nie potrafię ;(

Takie komentarze zawsze sie będą zdarzać , ale nie możesz sie nimi przejmować , ja tez jestem przez jednych krytykowana a przez innych doceniana za to co robie , nie dogodzi sie wszystkim ...Musisz być silna !!! A ci co tak krytykują to niech zrobią choć 1/100 tego co Ty ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 13, 2013 17:32 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

wibryska pisze:http://www.kupujacpomagasz.pl
i https://www.facebook.com/kupujacpomagasz
i można wybrać schronisko w Oświęcimiu


kupilam puszki whiskas, gdzie na puszce jest ten kod?, bo mam w czteropaku i mam go dac karmicielce, więc nie chcialam opakowania rozrywać.
Obrazek Obrazek

Thorkatt

 
Posty: 17122
Od: Czw sty 04, 2007 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 13, 2013 18:04 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

To taki kartonik włożony pod folię, bez rozerwania nie wyjmiesz go
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto paź 15, 2013 5:42 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Dziewczyny ze Schroniska nie poddawajcie się i kompletnie nie przejmujcie się durnymi komentarzami.
Jesteście wszyscy tam wspaniali i odwalacie naprawdę furę niezłej i ciężkiej roboty.
Ja ze swojej strony posłałam już do Was przelew.Niewiele może,ale grosz do grosza i może jakoś uda się Wam co nieco pomóc.Zresztą jestem przekonana,że wkrótce zaczniecie wychodzić na prostą,bo zbyt wiele dobrego robicie,aby miało się Wam coś nie udać.
Jeśli tylko czas i siły pozwolą piszcie proszę na forum jaka jest u Was bieżąca sytuacja.Czy pomoc jakaś dochodzi do Was itd.
Trzymam za Was kciuki,za Wasze starania i ciężką pracę oraz przesyłam moc głasków dla wszystkich podopiecznych schroniska.

Agnieszka12

 
Posty: 2
Od: Pon paź 14, 2013 17:36

Post » Wto paź 15, 2013 11:01 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Czy doszła do Was moja przesyłka ? Koperta a w niej strzykawki i igły.Pozdrawiam i :ok:
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2261
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Wto paź 15, 2013 18:36 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Kiedy można głosować w krakvecie?
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Wto paź 15, 2013 19:28 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Od jutra.
Ja zawsze zostawiam głosy rodzinki na koniec głosowania, bo wtedy często waży się zwycięstwo.
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro paź 16, 2013 15:37 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Już można głosować :)
Nasze 2 już poszły.
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Śro paź 16, 2013 19:38 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Strzykawki doszły :) Dziękujemy!!! :* Ania dziś była i widziała :) Przywiozła nam wielki worek Royalka dla kociąt, płyny do podłóg, środki czystości w ogóle, smakołyki dla psiaków i kociaków i legowisko wiklinowe! Wymiziała nasze kociaki i psiaki. Obiecała, że pomoże mi szukać domku na ostatnie może nawet tygodnie życia naszego Lalusia - Łysolka :( Podejrzewają nowotwór - chłoniak :( Jest z nim bardzo źle, słabo je.. O nim napisze Anusia jeszcze :*
Zrobiliśmy wydarzenie na fb dotyczące zbiórki w KrakVecie, ale widzę, że Fundacja Emir tak wystartowała, że chyba znowu nie mamy szans:( Jeśli możecie się dołączyć, to proszę Was mocniutko :*
https://www.facebook.com/events/6363221 ... pe=regular

Całuję Was wszystkie Kochane Ciocie Kocie i serdeczne dzięki też za słowa otuchy:*

Kasia

Schronisko Oświęcim

 
Posty: 23
Od: Pon sie 05, 2013 10:00

Post » Śro paź 16, 2013 20:31 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

forum miau da radę! Ja już zagłosowałam. Zmieńcie tytuł na konkurs krakvetu.....

stacie_o

 
Posty: 38
Od: Nie cze 09, 2013 20:10

Post » Śro paź 16, 2013 20:50 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

To dopiero początek, proszę mi tu pesymizmu nie siać!
Ci, co szybko startują nie mają potem siły na finisz :mrgreen:
U kogo bym nie była - posiadającego internet i komórkę - będę wykorzystywać do głosowania :mrgreen:
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Śro paź 16, 2013 20:54 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Oddałam na Was swój głos! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
I przypominam:
https://www.facebook.com/kupujacpomagas ... 3254676408
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw paź 17, 2013 12:49 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Właśnie zasypałam znajomych mailami z prośbą o pomoc i instrukcją co mają czynić.
Mam nadzieję, że mi wyjdzie to pospolite ruszenie :mrgreen:
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Czw paź 17, 2013 17:15 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Rany, jesteście kochane, naprawdę !!!! Najlepsze ciocie na świecie!!!:)
ps.
Wiadomość dla Ani - Laluś-Łysolek dzisiaj też sporo zjadł;) ale cienko z nim mimo wszystko :(

Schronisko Oświęcim

 
Posty: 23
Od: Pon sie 05, 2013 10:00

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, skaz i 207 gości