Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżcie:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 06, 2013 9:52 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Poszło.Udostępniłam dalej.Trzymajcie się dziewczyny :1luvu: Zaraz grosik wpłacę.

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Nie paź 06, 2013 11:24 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Tak sobie myślę, jak Wam pomóc i niestety finansowo wymiękam, ale może znajdę parę rzeczy w domu i założę bazarek?

Edit: jest i bazarek
viewtopic.php?f=20&t=157295

Ariake

 
Posty: 306
Od: Sob wrz 28, 2013 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 06, 2013 13:23 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Bazarek też na pewno coś pomoże. Wszystko jest teraz ważne i potrzebne :( Dziś mam wolny dzień, muszę się zająć swoimi i zresetować siły, a od jutra zaczynam aż do niedzieli po kilkanaście godzin. Bardzo się boję tego tygodnia:( Trzymajcie kciuki, żeby wszystkie przeżyły, żeby zdrowiały, żeby ludzie pomogli i żeby coś do adopcji poszło.. Wczoraj taka fajna rodzinka adoptowała Kropka - braciszek Antka, oba były chore i wyzdrowiały, a po kilku dniach wszystko wróciło:( Antek w schronisku, ale Kropusia uratowała rodzina, od razu wzięli go do weta i leczą. W warunkach domowych szybciej dojdzie do zdrowia. Oby więcej takich ludzi było..
Tutaj raz jeszcze link do wydarzenia na fejsie: https://www.facebook.com/events/1651474 ... mall_reply sam prezes Sapcio założył to wydarzenie i niestety też jest chory;((( Jeśli jemu coś się stanie, to ja umrę naprawdę:( To mój synuś ukochany, staruszek, uszka zjedzone po walkach w młodości, nereczki chore, ciągle na renalku jedzie:( Smarka niemiłosiernie:( Antybiotyki już prawie żadne na niego nie działają:( Intenferon dostaje teraz. Kurcze :(((
Musimy też koniecznie w tym miesiącu wystartować w tym krakvecie, bo inaczej to ja nie wiem za co utrzymamy schronisko do końca stycznia (dotacja z miasta wtedy wpłynie, nie wystarczajaca nawet w połowie ale zawsze to coś).
Od jutra mogę mieć mniej czasu, by tu zaglądać, ale będę się starać.
Pozdrawiam Was i dzięki za wszystko:*

Kaśka

Schronisko Oświęcim

 
Posty: 23
Od: Pon sie 05, 2013 10:00

Post » Nie paź 06, 2013 16:34 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

wpłaciłam na schronisko, niestety więcej nie mogę bo nie utrzymuje się sama... ale postaram się pomóc jeszcze inaczej.
Poszperałam w domu i mogę oddać trochę "ozdób" czy ktoś z Warszawy mógłby je ode mnie przejąć? i ew. się tym zająć? :oops: nigdy nie robiłam bazarków, nie pamiętam cen tych produktów :( chętnie oddam te przedmioty(oczywiście za darmo, przepraszam ale nie mam czasu wysyłać :( ), zrobiłam zdjęcia gdyby ktoś mógł je tylko odebrać. Mogę podrzucić w okolice Arkadii/dworca centralnego lub można odebrać osobiście. Jeśli zaśmieciłam tutaj dodając post czy coś to proszę przenieść/usunąć.

kot wysokość 60 cm
Obrazek

lampion
Obrazek

długopis flaming
Obrazek

ozdoba (dodam też świeczkę)
Obrazek

zestaw wielkanocny
Obrazek

sztuczne kwiatki
Obrazek

ozdoby
Obrazek

doniczka
Obrazek

zestaw: (oczywiście bez tego pękniętego)
Obrazek

świeczka zapachowa:
Obrazek

dozownik na mydło:
Obrazek

pojemnik na sztućce
Obrazek

poduszka (można przymocować do fotela w samochodzie)
Obrazek

ozdoba świąteczna:
Obrazek

kiniasz90

 
Posty: 148
Od: Śro gru 19, 2012 22:02

Post » Nie paź 06, 2013 21:28 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Poprosiłam na banerkowym i oto jest banerek do podpisu-proszę wklejajcie w podpis, by jak najwiecej osób zobaczyło, może ktoś pomoże?

Yocia pisze:Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/qqfx6][img]http://i.imgur.com/p9lypEV.gif[/img][/url]


ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie paź 06, 2013 22:10 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Cała rodzina i znajomi zaangażowani w klikanie na fejsie.
Także klikamy, klikamy.
Codziennie klik!

stacie_o

 
Posty: 38
Od: Nie cze 09, 2013 20:10

Post » Pon paź 07, 2013 14:43 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Ja także klikam na FB i zrobiłam mały bazarek.
.

Sheila86

 
Posty: 837
Od: Czw wrz 05, 2013 14:10
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 07, 2013 17:25 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

klikamy! :1luvu:

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Pon paź 07, 2013 18:23 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Klikamy, klikamy. :kotek:

stacie_o

 
Posty: 38
Od: Nie cze 09, 2013 20:10

Post » Wto paź 08, 2013 9:59 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

witajcie, wklejcie proszę banerek w pierwszym poście,
żeby można go było łatwiej znaleźć i nr konta Schroniska też

a na bazarku kiniasz 90 jest nr 8 czyli Suknia ślubna :D cena wywoławcza 200 zł :
viewtopic.php?f=20&t=157295
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 08, 2013 10:40 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

wpisałam apel o pomoc i link do bazarku i wydarzenia na facebooku na moich wątkach - może ktoś będzie mógł pomóc

pomyślałam, że może moglibyście napisać lub osobiście porozmawiać z właścicielami sklepów zoologicznych w Oświęcimiu
może mogliby podarować kuwety, miski, żwirek, karmę to czego najbardziej potrzebujecie

albo może moglibyście u nich zostawić ulotki z prośbą o pomoc finasową dla schroniska i o adopcje kotów i psów

takie ulotki można by też zostawić w lecznicach dla zwierząt

supermarkety sprzedają karmę, żwirek, miski, kuwety - może oni by chcieli pomóc schronisku

a dla każdego darczyńcy (sklepu) możecie zaoferować wzamian podziękowania na stronie schroniska,
które będą równocześnie reklamą
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 08, 2013 10:50 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

i jeszcze podaj proszę w pierwszym poście stronę schroniska i wydarzenie na facebooku
może ktoś się w kociakach zakocha i znajdą dobre domy
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 08, 2013 13:55 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

to jeszcze mam taki pomysł, żeby zawiadomić o tragicznej sytuacji schroniska
wszystkie lokalne gazety, regionalna telewizję, może telewizję kablową jeśli jest
do tego Teleexpress, programy telewizyjne śniadaniowe czyli TVP 1 Kawa czy herbata,
TVP2 Pytanie na śniadanie, program Express Reporterów

i wszystkie oficjalne strony internetowe miasta Oświęcim
do tego może jest forum internetowe dla mieszkańców Oświęcimia
tam też trzeba opisać sytuację i prosić o pomoc

znalazłam stronę schroniska w Oświęcimiu ich apel o pomoc i dużo zdjęć - zajrzyjcie proszę :!:
Cytuję:
zdjęcia ostatnich „połamanych” kociaków, podrzuconych maluchów, wychudzonych i chorych zwierząt, dla których brakuje już miejsca.

http://otozanimalsoswiecim.pl/aktualnos ... more-11678
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 08, 2013 14:07 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Jadę z Katowic do Oświęcimia w sobotę rano -zawiozę kołdry i koce, wezmę też w miarę swoich możliwości jedzonko
Jeśli ktoś chce coś przekazać -chętnie wezmę tylko proszę wcześniej o wiadomość
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto paź 08, 2013 15:34 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

wkleję kilka zdjęć - kliknijcie aby powiększyć :

Obrazek

wydarzenie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/165147417014420/

koteczek ze złamaną łapką:
Obrazek

potem tutaj dodam więcej

pomoc bardzo potrzebna :!:
Obrazek Obrazek Obrazek

wibryska

Avatar użytkownika
 
Posty: 12336
Od: Nie gru 17, 2006 18:41
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 253 gości