Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kotów!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 27, 2013 14:16 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

Sylwia :1luvu: To już pomoc :ok: Klatka-łapka by się przydała, prawda? No i więcej DT.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt wrz 27, 2013 14:31 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

Klatki łapki niestety nie posiadam- może jakaś fundacja użyczy swojej...Jakby się zebrało więcej osób, to jakoś razem damy radę- ale martwi mnie to, że takie małe zainteresowanie sprawą tu jest... :(

Colette1985

 
Posty: 50
Od: Śro wrz 11, 2013 13:32
Lokalizacja: okolice Poznania

Post » Pt wrz 27, 2013 15:04 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

Colette1985 pisze:martwi mnie to, że takie małe zainteresowanie sprawą tu jest... :(

No właśnie :cry:
A ta wyrzucona kotka ( z powodu ciąży :evil: ) jest przepiękna, o ile dobrze kojarzę zdjęcie, to tak na marginesie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob wrz 28, 2013 6:51 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

Ale na FB chyba coś się dzieje, prawda?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob wrz 28, 2013 15:19 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

Witam wszystkich sedecznie, to ja jestem organizatorem wydarzenia na fb. Dziękuję Felusikowi za założenie wątku.
Na dzień dzisiejszy kwestia kotów z Jeżyc wygląda następująco:

Wyłapany 1 miot 5 kociąt (1 umnie na dt, 1 u Marty, 3 u Magdy). Ten, który jest u mnie na dt leczenie i jedzonko opłacam sama, u Marty- leczenie opłaca Fundacja Animalia, a 3 u Magdy - leczenie, żwir i karmę opłaca FundacjaKoci Pazur.

Wczoraj po południu wyłapana kotka pingwinka (porzucona przez właściciela) z 3 maluszków. Na razie na 10-dniowej kwarantannie u Pauli, potem maluszki przejmuje na dt Fundacj aKłębek a mamusia pojedzie na sterylkę i ma już potem zapewniony ds.

Wczoraj rano złapana kotka karmiąca (prawdopodobnie mama tej 5 kociąt) na zabieg sterylizacji (cięcie boczne).

Na fb pojawiło się sporo deklaracji dt, trwają rozmowy i jesli dt będą wiarygodne to wyłapię kolejne kocięta i tam umieszczę.

Priotytetem sa teraz do wyłapania 2 ciężarne kotki, kotka ok 7msc na sterylizację, 2 kocury na kastracje i leczenie (maja zaawansowany koci katar) no i w dalszym ciągu wyłapywanie kociąt.


Mieszkańcy nie sa zadowoleni, ze ktoś kręci sie im po podwórku i szuka kotów w piwnicach. Zostało jeszcze kilka rodzin.

Fundacja GZ opłaca sterylizacje kotek oraz przetrzymuje kotki po zabiegach.
Fundacja KP opłaca leczenie oraz żwir i karmę dla 3 kociąt
Fundacja Kłębek zaopiekuje sie maluchami złapanymi wczoraj
Fundacja Animalia opłaca leczenie 1 kociaka

Dziekuję pięknie poznańskim fundacjom za zaangażowanie się oraz wsystkim osobom,które wspierają nas w działaniu. Ciepłym słowem, transportem, karmą czy zwirkiem.

Fundacja Agapeanimali udostępniła grzecznosciowo nr konta. Jeśli ktoś z Państwa mieszka za daleko aby móćsię właczyć w nasze działania a chciałby jakoś pomóc, może wpłacićgrosik na niżej podane konto:

Fundacja Agapeanimali w Poznaniu
26 1090 1346 0000 0001 0666 4622
z dopiskiem:"na koty z Jackowskiego"

miki27

 
Posty: 665
Od: Nie cze 12, 2011 21:23
Lokalizacja: Poznań/Iwno

Post » Sob wrz 28, 2013 15:33 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

O, coś ruszyło, jak dobrze :lol: Trzymam mocno kciuki :ok: :ok: :ok: , tyle mogę :oops:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob wrz 28, 2013 16:18 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

To tej pory kojarzyłam Jeżyce tylko z książkami Musierowicz ....

wilhelm170

 
Posty: 716
Od: Pt cze 08, 2012 19:32

Post » Pon wrz 30, 2013 13:55 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

a wiadomo już kto zarządza tą nieruchomością?
"Idiotów jest niewielu, ale są tak sprytnie rozstawieni, że trafiasz na nich na każdym kroku."

mircea

 
Posty: 22005
Od: Śro lip 13, 2005 0:59
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob paź 05, 2013 13:54 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

Colette1985 pisze:Witam- ja mieszkam w Sierosławiu pod Poznaniem ( jakieś 15 minut za Ławicą w stronę Buku), także jeżeli będzie taka konieczność, to mogę zabrać na tymczas 1-2 kociaki, albo przetrzymać kocice czy kocury po sterylkach. Niestety jednak ze zwględu na to, że sama mam w domu swoje małe stadko i jeszcze pod opieką bezdomniaki działkowe z mojej miejscowości- będę potrzebowała wsparcia w postaci karmy, żwirku, czy badań u weta.
Może jakaś fundacja mogłaby udostępnić konto do wpłat- widziałam na FB, że ludzie deklarowali chęć takich wpłat dla tych kotów. Nie wiem jak jeszcze mogłabym pomóc- może potrzebny będzie jakiś transport- to tez służę w miarę mozliwości. Do 16 jestem w pracy i będę na forum, jednak w domu na razie nie mam internetu- także na w razie czego podaję swój numer tel.: 607-962-951. Pozdrawiam - Sylwia. :)


Czy oferta nadal aktualna ? Potrzebujemy DT dla trójki kociąt do czasu póki nie będą mogły być zaszczepione czyli na ok 4 tygodnie.

Oto dla tych:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Sob paź 05, 2013 14:05 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

mircea pisze:a wiadomo już kto zarządza tą nieruchomością?


Kamienice Wielkopolskie to wykupiły ...
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Sob paź 05, 2013 20:40 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

Mam dostęp do dosyć taniego żwirku - czy przydałaby się wam taka 15 kg paka żwirku drzewnego? Miałybyście możliwość odebrania go z ul. Grochowskiej?
W zamyśleniu majestat mają niedościgły
Wielkich sfinksów, co w głębi pustyni zastygły,
Jakby w wieczny zapadły sen odrętwiający.

Norku

 
Posty: 739
Od: Wto cze 01, 2010 15:25

Post » Nie paź 06, 2013 19:19 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

Norku, oczywiście jeśli pojawia się okazja jesli chodzi o karmę i żwir, to nie odmawiamy :) Wyciągnęliśmy już kilkanaście kociąt stamtąd i część z nich musimy utrzymać w dt. Napiszę do Ciebie na pw.

Felusiek

 
Posty: 29
Od: Nie mar 17, 2013 20:42

Post » Pon paź 07, 2013 8:10 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

Witam- oferta aktualna, tak jak pisałam wcześniej. Do tej pory nikt się do mnie nie odezwał- dlatego myślałam, że moja pomoc jest niepotrzebna. Nie mam Fb, na miau jestem do 16- do tej pory jestem w pracy ( nie mam na razie w domu internetu )- dlatego wczesniej podałam swój numer tel. Pozdrawiam! :)

Colette1985

 
Posty: 50
Od: Śro wrz 11, 2013 13:32
Lokalizacja: okolice Poznania

Post » Pon paź 07, 2013 8:34 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

Ludzie to świnie, mieszkańcy tej kamienicy czy czegoś co stoi na tym podwórku, powinni pomóc, a nie mieć pretensje, że ktoś im się kręci.
Brak słów :(

Ariake

 
Posty: 306
Od: Sob wrz 28, 2013 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 07, 2013 9:01 Re: Pń-kamienica do rozbiórki, w piwnicach klikadziesiąt kot

Colette1985 pisze:Witam- oferta aktualna, tak jak pisałam wcześniej. Do tej pory nikt się do mnie nie odezwał- dlatego myślałam, że moja pomoc jest niepotrzebna. Nie mam Fb, na miau jestem do 16- do tej pory jestem w pracy ( nie mam na razie w domu internetu )- dlatego wczesniej podałam swój numer tel. Pozdrawiam! :)


Zadzwonię w takim razie popołudniu i porozmawiamy :)
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Zeeni i 556 gości