Wiejskie Kociambry-zima w koło

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 29, 2014 5:56 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

no nie dało się spać tej nocy :|
borsuczysko czy borsuczyska bo już nie mam pojęcia ile ich jest zrobiły rozpierduchę w stodole,właściwie w drewutni
tyle hałasu było że Koty ciągle biegały po domu i warczały
muszę chyba kotom dawać jedzenie jakoś wysoko,nie wiem na ile borsuk jest zwinny i czy wlezie na stół
mam taki stół stary w stodole to tam ustawie miski Kociastych
ślimaki znikają to dobrze że sa zjadane ,ale boje sie o jeże bo borsuki tez je chcętnie wcinają no masakra jakaś
zastanawiam się nad klatką,ale nie wiem jak borsuk zachowa się przy wypuszczaniu ,czy zaatakuje czy nie

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Wto lip 29, 2014 18:24 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

Nie lubię borsuków

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lip 29, 2014 20:05 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

ja tam stawiam na niedźwiedzia, serio
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lip 30, 2014 7:12 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

Uważaj na siebie, Kociamko, bo borsuki to nie miłe śliczne pluszaczki, człowiekowi też mogą zrobić krzywdę. :(
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lip 30, 2014 13:36 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

mamaGiny pisze:ja tam stawiam na niedźwiedzia, serio

Też o tym pomyślałam

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 30, 2014 13:53 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

Witajcie Dziewczyny :1luvu:
Nie no miś to tylko u nas jeden ,Dużyy ale taki miś nie za puchaty
to prędzej dziki moga się zjawić przypadkiem
są borsuki te gnidy cudne,no cudne ale nie do końca się cieszę z ich obecności bo nie wiem gdzie te jamy są kurde
jak wdepnę to może być problem i to wielki
troszkę się boję zwierzaków których nie znam nie wiem jak się zachowują,ale myślę że się nauczę żyć z nimi w symbiozie
wczoraj wieczorem gonił jeden jeża i to mnie bardzo martwi,do tego dobrały się do kocich chrupek,wyniosłam w zarośla bo może tam napluły
Kotom kładę teraz wysoko na belce w stodole ale czort wie jak z tymi borsukami czy to nie wlezie tam też?
Borsuk jak borsuk ,ale dziki chomik dał mi w kość,a skąd niby miałam wiedzieć że ma tam swoją norkę kurde a to dopiero zajadłe nie pyta tylko atakuje
no i mam kolano piękne bo chamor wyskoczył i uczepił się ząbkami kolana ,a zabki jak igiełki
krew się lała bardzo.Zwariowany ten nasz ogród jest haha

Dzisiaj miałam kryzys,trzeci dzien zabiegów to czasem tak jest,boli ale dam radę
14 będą mnie plastrować

Kociska dzisiaj się pasły na łące ,trawa rozumiem ale żeby tyle koników zjeść? znowu będą pawikowac niestrawionymi nogami bleeee

polazły spać bo coś duszno i jakby na burzę się miało zbierać

Popełniłam mord masowy :oops: strasznie mi przykro ,ale nie było innej rady bo osy zrobiły sobie banię i zaczeły atakować
bałam się o kociaste bo bliźniaki chciały te osy do buziolów łapać

Ściskam Was mocno
IWA

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Śro lip 30, 2014 17:54 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

Iwuś to Ty masz u siebie chomiki bojowe :mrgreen:
Ja nie wiedziałam że borsuki mogą być aż tak niebezpieczne 8O
Iwuś jak Cię wyplastrują to jak mumia egipska będziesz wyglądac :mrgreen:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Czw lip 31, 2014 5:58 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

Tak Aguś :) chomiczki bojowe mam na łące niedaleko potoku
ale Ty się nie śmiej bo u Ciebie w Lublinie też łażą :ryk:
http://www.youtube.com/watch?v=uKsUHkoxbjc
Chomik zazwyczaj ucieka przed człowiekiem,ale jak za blisko norki się zjawisz ,albo jak ma młode to jego obroną jest szybki atak,nawet nie wiesz kiedy a już sie uczepi jak rzep

Wczorajsze popołudnie poświęciłam w całości Kociastym,dobrze bo dzisiaj pogoda nijaka jest
był trawing na całego ,a Duża na kocu się byczyła pod jabłonią,musiałam dac na luz bo kryzys zabiegow złapał
Adoptowana Sunia sąsiadki tak chciała się zaprzyjaźnić ale lęk był silniejszy,podchodziła do Kotów i wariowała taka zabawna i bardzo widać kocha inne Zwierzaki,Rudek troszkę się z nią gonił ,ale potem się zmęczył,a jak psinka podbiegła do niego to już nie miał ochoty na więcej więc Filip zezłoszczony przywalił psince i zabawa się skończyła
Tak bym chciała żeby ta psina przestała się bać tak mocno,jest taka śliczna i kochana

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Czw lip 31, 2014 6:46 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

Ciociu, nie mamy czasu pisać, ale pamiętamy o Cioci.
Fasolka
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw lip 31, 2014 18:36 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

MalgWroclaw pisze:Ciociu, nie mamy czasu pisać, ale pamiętamy o Cioci.
Fasolka

Wiem Fasolko :1luvu: ja tez o Was pamiętam i myśli ciepłe codziennie przesyłam :D

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Czw lip 31, 2014 18:40 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

Miau, Ciociu, widziałaś już moje najnowsze zdjęcie w moim wątku?
Inka

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sie 01, 2014 10:24 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

Dobrze że dbasz o siebie choć trochę Kociamko :D . Zdrowia dla Ciebie i futerek :ok: :ok: . A psinka nauczy się z czasem że nie zawsze i nie wszystkich trzeba się bać :ok: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie sie 03, 2014 18:28 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

Witaj Nasza Kociamko :1luvu: :1luvu: :1luvu: :ok:
Biegaj sobie za TM kochana Misieńko [*]/26.05.2005r.-11.11.2010r./
===================================
Teraz w Twoim domku mieszka Miłka:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Prawda, że pięknota

Dom bez kota jest jak samolot bez pilota

ula-misia

 
Posty: 17144
Od: Pon lis 01, 2010 14:34
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon sie 04, 2014 6:54 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

Pozdrawiamy cieplutko i życzymy wszystkiego dobrego na nadchodzący tydzień :D :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon sie 04, 2014 13:31 Re: Wiejskie Kociambry- Żegnaj Piękny Tytusku :((( [']

Iwuś, ty jesteś jak postać z baśni.... Twoje opowieści o zwierzętach bawią i wzruszają.
Poczytałam trochę, bo ciekawa jestem jak się czujesz, jak radzisz sobie z fibrio? W tym okresie burz u mnie migreny są potworne. Ale bóle mięśni jakby odrobinkę mniejsze. Może to wpływ sody, którą od kilku dni piję rano. Nie wiem, ale pomyślałam sobie o Tobie, może i Ty spróbujesz.
Koty żyją akurat tyle, żeby zdążyły spleść się z naszym życiem i zapaść
głęboko w serce. Potem je łamią. Ale ile warte byłoby życie bez nich...


Dwie baby i rudy ...

tosiula

 
Posty: 23190
Od: Sob lut 24, 2007 17:42
Lokalizacja: Kujawy; między miskami a kuwetą

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 502 gości