PORZYCONY na 5ce POZNAŃ-WROCŁAW Kto tam dziś jedzie- POMOCY

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 18, 2013 16:17 PORZYCONY na 5ce POZNAŃ-WROCŁAW Kto tam dziś jedzie- POMOCY

Godzinę temu widziałam kota na trasie Poznań-Wrocław, nie jestem pewna ale był najprawdopodobniej między Komornikami a Rosnówkiem albo Rosnówkiem a Trzebawiem. Jechałam z Poznania do Wrocławia więc trzeba go szukać po tej stronie co restauracja Delicjusz. Miejsce w którym kot siedział to pola uprawne, nie las. Siedział na poboczu z dużymi drzewami, przycupnięty w niedużej trawie i wyraźnie było go widać, tyłem do jezdni czyli patrzył w pole kukurydzy. Było to miejsce daleko od jakichkolwiek zabudowań, tylko pole kukurydzy, padał trochę deszcz więc na 100% jest porzucony- tak nie zachowuje się kot który ma dom!
Może być potrącony :!:

Jechałam autobusem nie mogłam się więc zatrzymać i zabrać.
To typowy dorosły burasek pręgowany.

Paulusek

 
Posty: 426
Od: Pt wrz 02, 2011 9:45
Lokalizacja: powiat Poznański :)

Post » Śro wrz 18, 2013 16:28 Re: PORZYCONY na 5ce POZNAŃ-WROCŁAW Kto tam dziś jedzie- POM

Poinformujcie jakąś fundacje lub straż czy coś w tym rodzaju, nie wiem do komu to zgłosić, ja nie mam możliwości tam pojechać nie mam auta i nie mam z kim się zabrać.
Może ktoś z Was będzie tamtędy jeszcze dziś jechać?
Może znacie instytucje lub osobę prywatną która tam pojedzie?

Paulusek

 
Posty: 426
Od: Pt wrz 02, 2011 9:45
Lokalizacja: powiat Poznański :)

Post » Śro wrz 18, 2013 16:53 Re: PORZYCONY na 5ce POZNAŃ-WROCŁAW Kto tam dziś jedzie- POM

Ja niestety nie mam jak pomóc, ale upnę, może ktoś się znajdzie..
.

Sheila86

 
Posty: 837
Od: Czw wrz 05, 2013 14:10
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro wrz 18, 2013 18:36 Re: PORZYCONY na 5ce POZNAŃ-WROCŁAW Kto tam dziś jedzie- POM

:!: :!: :!:
Szyszka ............................................. Moris .............................................. Glutek i Muszka
Obrazek Obrazek Obrazek [url=https://naforum.zapodaj.net/e1a033c7ccbe.jpg.html][url=https://naforum.zapodaj.net/35b4fd9e2ec9.jpg.html]

iwaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2711
Od: Pt sie 12, 2011 18:33
Lokalizacja: Warmińsko - Mazurskie

Post » Śro wrz 18, 2013 19:37 Re: PORZYCONY na 5ce POZNAŃ-WROCŁAW Kto tam dziś jedzie- POM

do góry,
czy na prawdę nie ma nikogo z okolicy kto miałby możliwość pomóc :?:
.

Sheila86

 
Posty: 837
Od: Czw wrz 05, 2013 14:10
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro wrz 18, 2013 19:44 Re: PORZYCONY na 5ce POZNAŃ-WROCŁAW Kto tam dziś jedzie- POM

Sheila86 pisze:do góry,
czy na prawdę nie ma nikogo z okolicy kto miałby możliwość pomóc :?:

:!: :!: :!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro wrz 18, 2013 19:47 Re: PORZYCONY na 5ce POZNAŃ-WROCŁAW Kto tam dziś jedzie- POM

Paulusek pisze:Poinformujcie jakąś fundacje lub straż czy coś w tym rodzaju, nie wiem do komu to zgłosić, ja nie mam możliwości tam pojechać nie mam auta i nie mam z kim się zabrać.
Może ktoś z Was będzie tamtędy jeszcze dziś jechać?
Może znacie instytucje lub osobę prywatną która tam pojedzie?

A nie możesz sama poinformowac kogo trzeba jakąś fundację straż czy cokolwiek w tym rodzaju - masz chyba dostęp do internetu i tam można wszystko znaleźć :?

terenia1

 
Posty: 16554
Od: Nie paź 15, 2006 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 18, 2013 23:47 Re: PORZYCONY na 5ce POZNAŃ-WROCŁAW Kto tam dziś jedzie- POM

terenia1 pisze:
Paulusek pisze:Poinformujcie jakąś fundacje lub straż czy coś w tym rodzaju, nie wiem do komu to zgłosić, ja nie mam możliwości tam pojechać nie mam auta i nie mam z kim się zabrać.
Może ktoś z Was będzie tamtędy jeszcze dziś jechać?
Może znacie instytucje lub osobę prywatną która tam pojedzie?

A nie możesz sama poinformowac kogo trzeba jakąś fundację straż czy cokolwiek w tym rodzaju - masz chyba dostęp do internetu i tam można wszystko znaleźć :?


Chodziło mi o to że może ktoś z forum orientuje się czy ktoś z jakiejś fundacji tak mógłby zrobić, może ktoś z Was zna wolontariuszy, albo wiecie komu podlegają te tereny, ja nie mam takich znajomości i nic nie wiem o tych gminach jak to tam jest z bezdomnymi kotami. Dzwoniłam do fundacji, poradzili do straży miejskiej choć nie wiedzą czy oni zareagują ale nie było sensu dzwonić bo było już za późno by szukali tzn. ciemno już się zrobiło.
Jutro znów jadę pksem i będę go wypatrywać by zapamiętać gdzie jest dokładnie i zadzwonię do straży w Poznaniu. Oby chcieli pojechać choć wątpię :(

Może ktoś z Was albo wasz znajomy będzie jutro choćby na zakupach w Komornikach i by mógł kawałek jeszcze podjechać, zorientujcie się. Jeśli do południa nikt tam się nie przejedzie i nie sprawdzi czy nadal tam jest to ja już będę wiedzieć i dam znać czy jest nadal i gdzie dokładnie.

Paulusek

 
Posty: 426
Od: Pt wrz 02, 2011 9:45
Lokalizacja: powiat Poznański :)

Post » Czw wrz 19, 2013 15:17 Re: PORZYCONY na 5ce POZNAŃ-WROCŁAW Kto tam dziś jedzie- POM

Jechałam później niż chciałam, kota nie widziałam ale to nic nie znaczy, autobus jechał tym razem szybko i mogłam go przeoczyć, wiem przynajmniej że był to odcinek od Szreniawy do Rosnówka.
Znajdował się jak już pisałam pomiędzy drzewami na poboczu przy polu kukurydzy.
żeby szukać trzeba jechać od Szreniawy do Rosnówka (jak wskazują strzałki, bo to po tej stronie był) i wypatrywać go od momentu gdy po prawej stronie pojawi się kukurydza czyli mniej więcej od momentu zaznaczonego na żółto do końca tego zaznaczenia.

Jeśli tamtędy ktoś pojedzie proszę wytężajcie wzrok w poszukiwaniu tego kotka!
http://naforum.zapodaj.net/images/0b42b5b8ffc2.png
Ostatnio edytowano Czw wrz 19, 2013 16:44 przez aassiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniłam za duże zdjęcie na link

Paulusek

 
Posty: 426
Od: Pt wrz 02, 2011 9:45
Lokalizacja: powiat Poznański :)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: pvpm i 159 gości