Zna ktoś lek METADIAR ..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 10, 2013 21:07 Zna ktoś lek METADIAR ..

Jeżeli ktoś używał tego leku proszę o wpis Jak długo i czy to pomogło ...Dzięki

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto wrz 10, 2013 21:55 Re: Zna ktoś lek METADIAR ..

tego nie stosowałam .... ja wolę ludzki ulgastran na stany zapalne .... sprawdziłam juz na kilku futrach ... ostatni był Ichigo
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro wrz 11, 2013 10:57 Re: Zna ktoś lek METADIAR ..

Ja daje to mojemu jednemu kotu i jeden wet mówi że można go podawać cały czas bo jest nie szkodliwy i w całości wydalany a drugi wet mówi że może zniszczyc flore bakteryjną i tu zdziwienie moje ..I pytanie czy ktoś podaje jak długo i co o tym leku sądzi jego wet ...Bo teraz nie wiem co robić kot na tym mi ładnie przytył i problemy z kupą ok ale tylko jak daje mu ten proszek do jedzenia daje raz dziennie go..

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro wrz 11, 2013 13:59 Re: Zna ktoś lek METADIAR ..

na pewno zaburza wchłanianie - zarówno innych leków, stąd taka uwaga w ulotce, cytuję:
Glikokrzemian zawarty w karmie uzupełniającej utrudnia wchłanianie podanych doustnie innych składników, dlatego należy je stosować w odstępie co najmniej 1 godziny od podania METADIARU.


ale zaburzać może też wchłanianie innych składników - np pokarmowych, powleka bowiem ściany jelit.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro wrz 11, 2013 17:40 Re: Zna ktoś lek METADIAR ..

czarno-czarni pisze:na pewno zaburza wchłanianie - zarówno innych leków, stąd taka uwaga w ulotce, cytuję:
Glikokrzemian zawarty w karmie uzupełniającej utrudnia wchłanianie podanych doustnie innych składników, dlatego należy je stosować w odstępie co najmniej 1 godziny od podania METADIARU.


ale zaburzać może też wchłanianie innych składników - np pokarmowych, powleka bowiem ściany jelit.

To tak czytałam ale reszte , widze że chyba tego nikt za bardzo nie stosował ..jutro zadzwonie gdzieś do innego weta i się zapytam zobacze co powie ...bo nie wiem co robić..

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, magnificent tree, ryniek i 524 gości