Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/ds

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 17, 2013 13:35 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Do pokoju wróciła kryta kuweta bo albo Oliwka miała "wpadki" albo Bazyl.
Teraz wpadek nie ma ale i tak folia na łóżku leży, tak na wsiaki słuczaj.
Oliwka ładnie je, apetyt ma spory, powinno to przynieść przyrost ciałka bo na razie to taka niteczka jest.
Pozwala już się głaskać i brać na rączki, ładnie przy tym mruczy.
Z kotami też trochę lepsze stosunki ma, choć sypia osobno.
Ale to nic, grzdylek też kiedyś sypiał osobno a teraz sypia wtulony w inne koty.
Będzie dobrze.
Uszka też sobie pozwoliła wyczyścić, a było co czyścić 8O
Z każdym dniem jest lepiej.
Jak tylko uszka będą czyste to będzie pierwsze szczepienie.
Dziękujemy za pamięć i wsparcie finansowe :1luvu:
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto wrz 24, 2013 20:17 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Co u Oliwki? Jak miewa się malutka i jak tam kuwetowe postępy?
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Śro wrz 25, 2013 12:55 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Kuwety w pokoju już nie ma, folia też znikła z łóżka.
Oliwka odwiedza kuwetę, gdy zajdzie taka potrzeba.
Pomału nabiera ciałka bo i apetyt ma spory :mrgreen:
Sypia dalej osobno ale coraz lepiej dogaduje się z kotami, szczególnie z grzdylkiem :D
Na rączkach trochę się kuli (pewnie jeszcze się boi) ale głaskana pomału się otwiera, głaski zaczynają być dla niej coraz chętniej widziane.
Jednym słowem: będą z niej ludzie... ups koty, a właściwie jeden kot :mrgreen:
http://img31.imageshack.us/img31/543/uvp.JPG
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro wrz 25, 2013 21:18 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Przepiękna kicia i fotka :1luvu:
Jak uda się zrobić jeszcze parę takich, to myślę, że zacznę powoli maleńką ogłaszać, jeżeli ktoś się zakocha, to poczeka.
Bardzo się cieszę, że i kuwetkowo lepiej i stosunki kocio-kocie się poprawiły. Też mi się wydaje, że jeszcze będzie z niej pieszczocha :)
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Czw wrz 26, 2013 11:01 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Liwia_ pisze:Przepiękna kicia i fotka :1luvu:
Jak uda się zrobić jeszcze parę takich, to myślę, że zacznę powoli maleńką ogłaszać, jeżeli ktoś się zakocha, to poczeka.
Bardzo się cieszę, że i kuwetkowo lepiej i stosunki kocio-kocie się poprawiły. Też mi się wydaje, że jeszcze będzie z niej pieszczocha :)

Niunia sporo czasu spędza w drapaku, dlatego nieczęsto uda mi się ją dobrze sfocić ale postaram się.
Tak czy inaczej to jest śliczna i robi się coraz bardziej proludzka choć jeszcze nieśmiałość/strach przeważa.
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro paź 16, 2013 23:16 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

jakieś wieści o malutkiej? Jak się miewa, czy domek się szykuje, jak sobie radzi? Czy ogłoszenie jest zrobione etc? :kotek:
Obrazek

Maksik 24.05.2014 [i]
Dago 2.12.2010 [i]


Niekochane fb - https://www.facebook.com/#!/pages/Nieko ... 8688796858

TanundA

Avatar użytkownika
 
Posty: 2692
Od: Czw maja 27, 2010 11:39
Lokalizacja: Btm/Kce/Miko/Tychy

Post » Czw paź 17, 2013 20:34 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Z ogłoszeniami czekamy na udaną sesję zdjęciową :)
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Pt paź 18, 2013 0:33 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Ups, zapomniałam i tu wkleić zdjęcia, sorry :oops:
A oto śliczności w całej okazałości:
Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;
Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek
Oliwka jest po pierwszym szczepieniu (grzdyl po drugim). Mocno się skuplowała z grzdylkiem i razem rozrabiają, choć Oliwka to raczej spokojny kotek, to grzdyla energia rozsadza od środka i prowokuje Oliwkę do wiecznych zapasów, pościgów, itd. Jak to dzieci :mrgreen:
Z innymi kotami żyje w zgodzie choć bez większej miłości, wynika to chyba z jej nieśmiałości.
Grzdyl już sypia wtulony w inne koty, Oliwka sypia raczej osobno, szkoda ale może z czasem też się przekona do tego, że warto się przytulić do innego futerka.
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie paź 27, 2013 0:06 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Bardzo przepraszam za nieobecność, dopadł mnie jakiś paskudny wirus i na nic nie miałam sił :( Wpłaciłam grosik na jedzonko dla Oliwki i w tym tygodniu zabiorę się za ogłoszenia. Jeszcze raz przepraszam, że dopiero teraz :oops:
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Nie paź 27, 2013 11:48 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Liwia_ pisze:Bardzo przepraszam za nieobecność, dopadł mnie jakiś paskudny wirus i na nic nie miałam sił :( Wpłaciłam grosik na jedzonko dla Oliwki i w tym tygodniu zabiorę się za ogłoszenia. Jeszcze raz przepraszam, że dopiero teraz :oops:

Nic się nie stało, choroba nie wybiera.
Liwia, a mogłabyś przy okazji zrobić kilka ogłoszeń dla grzdylka? niedużo, kilka sztuk, pliiisss :oops:
ps. zdrówka życzę :ok: a za wpłatę już z góry dziękuję :D
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie paź 27, 2013 13:05 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Oczywiście :) Tylko poprosiłabym o kilka słów o Grzdylku, nie jestem na bieżąco :oops:
Co do ogłoszeń Oliwki (Grzylka też) - ona powinna być jedynaczką, czy jednak nie? Czy jest już w pełni kuwetkowa? I jaki ma charakter - to bardziej indywidualistka, czy przylepa? :)
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Nie paź 27, 2013 13:47 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Liwia_ pisze:Oczywiście :) Tylko poprosiłabym o kilka słów o Grzdylku, nie jestem na bieżąco :oops:
Co do ogłoszeń Oliwki (Grzylka też) - ona powinna być jedynaczką, czy jednak nie? Czy jest już w pełni kuwetkowa? I jaki ma charakter - to bardziej indywidualistka, czy przylepa? :)

Och, dzięki, wielkie dzięki, kochana jesteś.
Obie dziewczynki są już w moich adopcjach na miau. Tam są informacje i zdjęcia. Jeśli będzie za mało to dorobię.
Dziewczynki są jak ogień i woda. Oliwka to taka cicha i spokojna dziewuszka, lubi być na rękach ale nie za długo, woli głaski i przytulanki.
Z kotami żyje w zgodzie, ale bez specjalnych miłości. Myślę, że może być zarówno jedynaczką jak i na dokocenie. Kuwetka już opanowana. 14.11.2013 będzie drugi raz szczepiona.
Pestka to żywioł, wszędzie jej pełno, ciągle w ruchu, biega, skacze, wspina się, spada, i dalej pędzi.
Na rączki i przytulanki biorę ją "z łapanki" :mrgreen: , no chyba, że ją najdzie tęsknota za człekiem :wink:
Jest przy tym tak słodka, że nie można jej mieć niczego za złe, ani drapania, ani skakania, jest po prostu rozbrajająca.
A ja się cieszę, że zdrowo się chowa, i już :mrgreen:
Pestka chętnie przebywa w towarzystwie kotów, do Rudego przychodzi na smoczki, tzn. ssie jego opuszki w przednich łapkach. Myślę, że wynika to w pewnym sensie ze zbyt wczesnej utraty matki, taka choroba sieroca. Z jednej strony słodko to wygląda, jak ona ssie a Rudy ją wylizuje, ale z drugiej strony to smutne, że tak jej ciągle brakuje matki.
Pestka od początku była kuwetkowa, jak nie sięgała do kuwety to jej "ryczkę" robiłam z obróconej do góry dnem innej, mniejszej kuwety.
Obie są w mniej-więcej tym samym wieku, ok. 4 m-ce, różnica może być miesiąc wte lub wewte, tak na moje oko.
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto lis 19, 2013 14:57 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

podniosę i potrzymam kciuki :ok:
Obrazek, Obrazek
-----------------------------------------------------------------------------------
Gdybym w sercu miasta konał w środku dnia. Co byś dla mnie zrobił? Co dla Ciebie Ja?

Iza_

 
Posty: 2340
Od: Sob paź 22, 2011 8:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto lis 19, 2013 15:06 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Oliwka już miała dwie wizyty adopcyjne. Nic z tego nie wyszło. Syczała i uciekała. Za pierwszą wizytą zamiast niej pojechał grzdylek i zostaje na stałe w tamtym domku, już skradła serducha Dużych, no ale nic dziwnego, grzdylka nie da się NIE kochać :mrgreen:
Za drugą wizytą też uciekała a pani chciała kota nakolankowego mieć już, teraz, dziś. Nie chciała czekać aż kot zaufa.
Doszliśmy więc do wniosku, że dla dobra kota pani poszuka tri na miau a Oliwka poczeka na kogoś, kto zaakceptuje jej początkową nieufność do nowych ludzi.
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob lis 30, 2013 23:34 Re: Mała trikolorka zabrana z ulicy - Śląsk, poszukiwany dt/

Wczoraj Oliwka pojechała do ds. Pani chciała dla swojej koteczki (też tri ale dorosła) towarzystwo, żeby się nie nudziła w domu, gdy Duzi są w pracy.
Na razie wieści nie za dobre, tamta kicia syczy a Oliwka się boi, chowa się po kątach, mało je.
Martwię się, czy Oliweczka się przyzwyczai, ona jest taka delikatna, tak się boi obcych.
Duzi są dobrzy, pełni dobrych chęci ale czy niunia im zaufa? i czy dogada się z rezydentką?... oby...
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], LimLim, Marze-na, Vi i 208 gości