TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(:(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 25, 2014 15:44 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

No całe szczęście, że wtedy szłyśmy nalać tą wodę, wszystko dzięki zbiegowi okoliczności. Tak to nie wiem czy maluchy udałoby się złapać. Nawet nie uciekały:(

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Pt kwi 25, 2014 20:25 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

I jak maluszki? Jak Sonia? Czekamy na wieści :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob kwi 26, 2014 0:44 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

phantasmagori pisze:I jak maluszki? Jak Sonia? Czekamy na wieści :ok: :ok: :ok:

A wiec :
Fredi i Antonio sa po wizycie u weta, dostały antybiotyk , temp nie jest zła , ich stan tez nie jest aż tak zły , ale wiadomo jak to jest , z wirusem nigdy nic nie wiadomo , zostały też odpchlone , i do jedzenia conwalescenta tego w proszku do rozrobienia ( wzięłam dwa ) bo maja problem z jedzeniem , szczególnie Fredi ale jak mu podawałam strzykawką to nie było problemu , krople do oczu i w niedziele kolejny antybiotyk i w wtorek do kontroli .

A Sonia ma pojedzenie alergii lub falującej skóry , no i tez może to być nas tle nerwowym ,bedzie teraz chodzić w obróżce z feromonami ...

A zawiozła nas Ania G i bardzo dziękujemy :1luvu:

Tak bardzo sie boje ze jeszcze wiele kociąt sie urodzi , wiele z nich nie przeżyje , a kocic marcujących jest wiele , nie tylko na moim osiedlu , na oś A gdzie dwa razy dziennie jeżdżę to je widzę , ech , tylko kotów żal ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob kwi 26, 2014 15:21 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Justyś, przelałam na Twoje konto kilka złotych na kociaki :kotek:
Oby jak najszybciej wyzdrowiały i mogły znaleźć nowe domki.
Miziaczki dla maluszków Obrazek

Gdy już będą gotowe, to daj znać, porobię im ogłoszenia :kotek:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Sob kwi 26, 2014 18:43 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Wieści są dobre, oby wszystko było w porządku i szybko znalazły dom po wyzdrowieniu:)

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Sob kwi 26, 2014 19:03 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Alienor , Dana.b bardzo Wam dziekuje :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dokładnie tak :)
Obaj lepiej jedzą , oczywiście na razie przez strzykawkę bo nie chcą same , ale ładnie współpracują :lol: mało tego oczka tez sa lepsze i po woli zaczynają się bawić :lol:

Ale aby u nas nie była za różowo to Noemi od rana bardzo niewyraźna, rano wymiotowała i miała biegunkę :( , i cały czas śpi przykryta kocykiem , dałam jej rozkurczowo nospe .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob kwi 26, 2014 19:30 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Znów dzwonił jakiś kretyn :evil: :evil: :evil:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob kwi 26, 2014 22:33 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Karolka i Fado :1luvu:
Obrazek

Sonieczka :1luvu:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie kwi 27, 2014 19:33 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Nikomu sie Sonia nie podoba :(

Maluchy Antonio i Fredi coraz lepiej , dostały dzis antybiotyk , zakrapiamy oczka i dostają tez paste witaminową , a też dzis dostały gotowanego kurczaka , oj działo sie , i powoli zaprzestaje karmienie przez strzykawkę conwą , musze zamawiać w zooplusie suche dla kociąt i bezdomniaków , i mokre tez bym jakieś zamówiła ...

Noemi dziś czuje sie lepiej , biega i dokazuje , ale niewiele je i ma bardzo ostry zapach moczu , jak jutro tez taki będzie to go zaniosę do badania ....
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie kwi 27, 2014 20:28 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Dlaczego myślisz, że Sonia się nikomu nie podoba? Jest przecież śliczną koteczką i tak uwielbia się tulić, że niedługo będzie miała rzeszę fanów jak Noemi:)

Tutaj link na poprawę humoru:)
http://demotywatory.pl/4324423/Czy-twoj ... -cie-zabic

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Pon kwi 28, 2014 18:29 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Ten tydzień zaczyna sie bardzo smutno :( Rano dostałam sms a od AnaielkiG że Leśny nie żyje [*], pewnie zabiła go białaczka , lub co tez jest możliwe przyczyniły sie do tego kleszcze , stres , przykre jest to że teraz jak juz miał wspaniały dom , dom w którym był otoczony miłością odszedł , poddał sie :(:(:(
AnielkaG bardzo dziękuję za e to bardzo boli , ale pocieszam sie tym że umarł w domu , a nie gdzieś w piwnicy , w krzakach ...

A ja jutro jade do weta z Maluszkami Antoniem i Fredem , a ich stan jest coraz lepszy , dzis dostały animonde kitten i zajadały az im sie uszy trzęsły , oczka tez lepiej :):):)

Ale tez do weta musze zabrać Noemi , nie wiem co sie dzieje , ale od soboty jest niewyraźna, je i pije bardzo mało , i zaczęła bardzo gubić sierść , i nie podoba mi sie to :(:(:(

No i wreszcie udało sie dopasować pampersy dla Maksia , ale niestety są znacznie droższe od dziecięcych ''6'' , ale nie ma wyjścia , bo ''6'' są dla niego za małe :(
Ale nadal potrzebne są ''6'' dla kotów ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon kwi 28, 2014 19:12 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Leśniaczku [i] :cry:
Bardzo mi przykro. Przytulam Was obie :cry:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon kwi 28, 2014 20:56 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Smutno, Leśny tak krótko miał dom.
Po wypłacie pomyślę o maluszkach.
Co jedzą, czego nie jedzą ?

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pon kwi 28, 2014 21:06 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Tak bardzo mi przykro z powodu Leśnego :cry:
Bądź szczęśliwy kotku za TM

Justyś, mam rozpoczęte opakowanie 400- stu gramowego Applawsa dla kociaków. Wzięta jest dosłownie garstka.
Mogę Ci wysłać, tylko sierota zgubiłam Twój adres. Pewnie wyleciał ze starymi paragonami, których nigdy mało w portfelu nie mam :oops:
Podaj mi go proszę na pw

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Pon kwi 28, 2014 21:18 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Leśny [*] biedactwo - odeszłeś kochany i zaopiekowany.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot], Wojtek i 494 gości