TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(:(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 19, 2014 13:58 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Sonia w nocy miała dziwny atak , tak jakby jej tylne nóżki nie były jej , przewróciła sie a nóżki jej zesztywniały i wykręcało je w przeciwną strone i robiła nimi jakby koła i przy tym miauczała , po kilkunastu sekundach przeszło mam nadzieje ze to nie jest padaczka :(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob kwi 19, 2014 14:45 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Za zdrowie całej Twojej kociopsiej ferajny :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob kwi 19, 2014 20:54 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Obrazek
Obrazek**Obrazek**"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."Théophile Gautier

Petka

 
Posty: 14372
Od: Nie cze 22, 2008 23:31
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob kwi 19, 2014 21:23 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Justa&Zwierzaki pisze:Sonia w nocy miała dziwny atak , tak jakby jej tylne nóżki nie były jej , przewróciła sie a nóżki jej zesztywniały i wykręcało je w przeciwną strone i robiła nimi jakby koła i przy tym miauczała , po kilkunastu sekundach przeszło mam nadzieje ze to nie jest padaczka :(


Justynko - mówiłam Ci o tym. Tyle że u mnie nie przewróciła się a na tych sztywnych nóżkach szła do tyłu i miałam wrażenie że nie mogła się zatrzymać. Wzięłam ją na ręce i przeszło.
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Nie kwi 20, 2014 18:51 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

MałgosiaZ pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:Sonia w nocy miała dziwny atak , tak jakby jej tylne nóżki nie były jej , przewróciła sie a nóżki jej zesztywniały i wykręcało je w przeciwną strone i robiła nimi jakby koła i przy tym miauczała , po kilkunastu sekundach przeszło mam nadzieje ze to nie jest padaczka :(


Justynko - mówiłam Ci o tym. Tyle że u mnie nie przewróciła się a na tych sztywnych nóżkach szła do tyłu i miałam wrażenie że nie mogła się zatrzymać. Wzięłam ją na ręce i przeszło.

W czwartek jade z nia do weta, za wiezie nas Magda :ok: A od ostatniego ataku jest ok , teraz właśnie je ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie kwi 20, 2014 19:06 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Fibuś miał dziś wypadek, i to w miejscu jak by sie mogło wydawać bezpiecznym , bo w parku :evil: :evil: :evil:
A to było tak, wyszłam z Fibim i Maksiem do parku na długi spacer, a że Fibi nie słyszy i słabo widzi to musi chodzić na smyczy i przez to miał wypadek , kretyn na rowerze jechał z ogromna prędkością i wjechał pomiędzy mnie a Fibiego , Fibi duszony na obroży został przeciągnięty około 1.5 - 2 metry , bo kretyn nie umiał zahamować, można sobie tylko wyobrazić jaka prędkością jechał :evil: :evil: :evil: W tym miejscu nie było ludzi ale za krzewami jest plac zabaw, ciekawe jak by jakiś dzieciak wyskoczył czy by kretyn tez tak jechał :evil:Dobrze że Maksiu był puszczony ze smyczy bo by pewnie tez był ciągnięty i duszony :evil: :evil: :evil: i jak ja mam przestrzegać prawa, nie będę , moje psy będą biegać w parku luzem , w dupie mam przepisy jak mój Fibi teraz cierpi , już w parku wymiotował , a w domu już dwa razy a teraz siedzi w klatce od królików i warczy , a jest psem nieobsługiwanym :cry: :cry: :cry: Boże jak ja sie o niego boje , a temu debilowi życzę , aby sam kiedyś tak cierpiał jak Fibi teraz !!!
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie kwi 20, 2014 22:22 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Godzinę temu Fibus wyszedł z klatki i chciała na spacer , wyszłam z nim ale szedł bardzo powoli :( jadł trawę i wymiotował a teraz spi , za chwile bede karmić, czy coś zje :? Za kilka dni przypada kolejna dawka Trocokxilu .

A też Wincenty dostał kartchopchen , a poza tym dokazuje , biega , nauczyła sie wdrapywać na wersalkę a z niej wspina sie na firankę , Noemi jest dobrym nauczycielem :twisted:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie kwi 20, 2014 22:43 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Co za debil :twisted:
Fibisiu :ok: :ok: :ok: za zdrówko!
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon kwi 21, 2014 10:03 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

I jak się Fibiś dzisiaj czuje?
:ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon kwi 21, 2014 10:05 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

No właśnie - jak Fibiś, Matyldzia, Sonia?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon kwi 21, 2014 17:22 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Fibuś rano nie chciał wyjść na spacerem dopiero po 13 tej wyszedł i szedł jak na szczudłach i bardzo powoli a przed chwilka zjadł miękka kocią pałeczkę , i chyba troszkę lepiej sie czuje ... Jest bardziej ożywiony , a ten lek przeciw bólowy co sie podaje raz na miesiąc dopiero w czwartek mogę mu podać .

A Matyldzia cały czas słychać jak oddycha :| , ale nie jest to aż tak bardzo uciążliwe a rano to dostała takiej głupawki ze biegała z pokoju do kuchni z prędkością światła :lol: , skacząc po wersalkach , aż musiałam ja wyhamować bo sie bałam ze mi zadyszki dostanie , apetyt ok :) No i dostała na mnie foha , bo ja zamknęłam do klatki :twisted:

A Sonia nie maiła nowych ataków, ale jak wróciłam po 2 godzinnej nieobecności to drżały jej obie tylne nóżki :( apetyt ok :)
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon kwi 21, 2014 18:08 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Niech zdrowieją :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto kwi 22, 2014 17:02 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Wszystko będzie dobrze:)

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Wto kwi 22, 2014 22:50 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Fibuś coraz lepiej sie czuje :)
A od 18 tej z małymi przerwami Larysa bawi sie z Maksem i obaj tak dzyszą jakby co najmniej przez godzinę biegały :mrgreen:

Jak sie Wam podoba nowe forum , bo mnie sie nie podoba i bardzo oczy męczą sie :evil:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro kwi 23, 2014 0:41 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Mnie się forum podoba :D
I oczy wcale nie męczą :)
Ale z tego co czytałam, z oczami nie jesteś jedyna
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jowitha, magnificent tree i 611 gości