TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(:(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 14, 2014 23:24 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

LSVC pisze:Przelew za kartkowy bazarek w drodze :)

Bardzo , bardzo Wam wszystkim dziekuje za pomoc :1luvu:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon kwi 14, 2014 23:44 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Oj, na razie jeszcze nie wie gdzie jest :D
Ale Ty szybko ją przekonasz :ok:
Niesamowite są te Twoje zwierzaczki! Zero syczenia itd... Moje akceptują po dwóch tygodniach :evil:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto kwi 15, 2014 0:51 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

phantasmagori pisze:Oj, na razie jeszcze nie wie gdzie jest :D
Ale Ty szybko ją przekonasz :ok:
Niesamowite są te Twoje zwierzaczki! Zero syczenia itd... Moje akceptują po dwóch tygodniach :evil:

Wiesz , może dlatego że jak przychodzi nowy to ja sie nim praktycznie nie zajmuje , poza podaniem jedzenia wody itp a za to moje dostają porządny wycisk poprzez wędkę i nie mają potem juz sił sie interesować nowym a jak juz śpią to ja wtedy sobie pozwalam na mizianko z nowym ;) A wiecie że Sonieczka przed chwilką zaczęła jeść :piwa: i nie tylko , bo tez barankuje , ona jest niesamowita , a i jak chodzi to jednak prawą nóżkę stawia nie na stopie lecz na całej tylnej części nóżki ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto kwi 15, 2014 1:07 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Sonieczko i tak trzymaj! Kroczek za kroczkiem do przodu! :ok:
Mądrą masz pańcię :ok:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto kwi 15, 2014 8:47 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Z Sonieczki piękna kocica :ok: :ok: :ok:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Wto kwi 15, 2014 18:12 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Caragh pisze:Z Sonieczki piękna kocica :ok: :ok: :ok:
phantasmagori pisze:Sonieczko i tak trzymaj! Kroczek za kroczkiem do przodu! :ok:
Mądrą masz pańcię :ok:

I dziś tez je ładnie a ja zapomniałam podać ile Sonia waży , jej waga to 2.400 gr , ale mam nadzieje że niedługo przybierze na wadze ...

A dziś byłam u weta z Matydzią , jej stan jest lepszy osłuchowo , i juz odstawiamy antybiotyk , w razie duszności mam zestaw do podania ...
Opis z ostatniej wizyty :
temp. 39.2 w.chłonne wn śluzówki różowe wilgotne , silne szmery wdechowe nad oskrzelami , rozrosty śluzówki w jamie ustnej , jama brzuszna niebolesna przy omacywaniu .

rtg - w śródpiersiu uniesiona tchawica , ponizej cień - nowotwór ?
nacieczenia około oskrzelowe
Diagnoza neoplazmata
Zastosowane leki :
Furosemid 0.3 ml Synulox inj 1ml
Zalecenia:
synilox jeszcze na 6 dni , za miesiąc kontrolne rtg klatki piersiowej .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro kwi 16, 2014 21:27 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Puk puk, co tam dzisiaj słychać dobrego?
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt kwi 18, 2014 12:33 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Witam w ten przedświąteczny dzień:)Wczoraj dużo się działo i dłuugo(nawet nie mówię o której wracałam:)) Po małych zakupach wyszłyśmy oczywiście na spacer z całą trójką, chyba się zmęczyły, bo później spały jak zabite. Niby krótki spacerek, tak nam się przynajmniej wydawało, ale okazało się, że prawie dwie godziny nam zeszły. Trochę zwierzaki pobiegały, ale przeważnie musiały dostosowywac się do naszego szybkiego tempa. Tak jak mówiłam, zmęczyły się, bo poszły wszystkie spać. Fibi poszedł sam na spacer, po tych lekarstwach rzeczywiście jest dużo lepszy, szybciej schodzi ze schodów, nawet biega czasami jak z nim chodzę.
A kociaki chyba miały dzień na mizianie, ostatnio jak byłam to prawie żaden nie korzystał z mojej oferty, a wczoraj się nie umiałam opędzić, musiałam ustawić jakąś kolejkę do głaskania, żeby nikt nie był poszkodowany. O dziwo nawet Prima przyszła do mnie się łasić, czego dawno nie robiła. No i Kika też się pokazała i pozwoliła się pobawić. Całą gromada wesoła, nic tylko głaskać i na zmianę bawić się z nimi.
A panna Sonia jest prześliczna, trzeba ją trochę podkarmić, to fakt, ale naprawdę ładna z niej kotka. I ona tez była bardzo niezadowolona jak zamykałam klatkę kiedy kończyłam się z nią bawić.

Na razie tyle, jak o czymś zapomniałam to Justyna dokończy:)

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Pt kwi 18, 2014 20:00 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Tobie Justynko i wszystkim odwiedzającym Twój wątek,
oraz osobom, które Cię wspierają, życzę zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt.


Obrazek

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Pt kwi 18, 2014 23:13 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

miko_bs pisze:Witam w ten przedświąteczny dzień:)Wczoraj dużo się działo i dłuugo(nawet nie mówię o której wracałam:)) Po małych zakupach wyszłyśmy oczywiście na spacer z całą trójką, chyba się zmęczyły, bo później spały jak zabite. Niby krótki spacerek, tak nam się przynajmniej wydawało, ale okazało się, że prawie dwie godziny nam zeszły. Trochę zwierzaki pobiegały, ale przeważnie musiały dostosowywac się do naszego szybkiego tempa. Tak jak mówiłam, zmęczyły się, bo poszły wszystkie spać. Fibi poszedł sam na spacer, po tych lekarstwach rzeczywiście jest dużo lepszy, szybciej schodzi ze schodów, nawet biega czasami jak z nim chodzę.
A kociaki chyba miały dzień na mizianie, ostatnio jak byłam to prawie żaden nie korzystał z mojej oferty, a wczoraj się nie umiałam opędzić, musiałam ustawić jakąś kolejkę do głaskania, żeby nikt nie był poszkodowany. O dziwo nawet Prima przyszła do mnie się łasić, czego dawno nie robiła. No i Kika też się pokazała i pozwoliła się pobawić. Całą gromada wesoła, nic tylko głaskać i na zmianę bawić się z nimi.
A panna Sonia jest prześliczna, trzeba ją trochę podkarmić, to fakt, ale naprawdę ładna z niej kotka. I ona tez była bardzo niezadowolona jak zamykałam klatkę kiedy kończyłam się z nią bawić.

Na razie tyle, jak o czymś zapomniałam to Justyna dokończy:)

Magda wielkie dzieki za relacje , za pomoc , no i za to ze pojechałaś ze mna na oś A gdzie dwa razy dziennie jeżdżę robić zastrzyk , i za cierpliwość dl mnie bo ten ból ucha był nie do zniesienia a rano sie okazało ze to jednak było od zeba , ropa poszła i wystraszyłam sie nie na żarty i po świętach ide do dentysty , za dużo bólu :evil:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt kwi 18, 2014 23:14 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

dana.b pisze:Tobie Justynko i wszystkim odwiedzającym Twój wątek,
oraz osobom, które Cię wspierają, życzę zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt.


Obrazek


Dziękujemy Danuś 8) i my też
Obrazek
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob kwi 19, 2014 7:14 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Obrazek
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Sob kwi 19, 2014 10:57 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Wszystkiego Najlepszego z okazji Wielkiej Nocy
Obrazek
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob kwi 19, 2014 12:49 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob kwi 19, 2014 13:57 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Alienor pisze:Wszystkiego Najlepszego z okazji Wielkiej Nocy
Obrazek
phantasmagori pisze:Obrazek
MałgosiaZ pisze:Obrazek

Dziękujemy świątecznie :lol:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], LarryJum, lovebites i 496 gości