TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(:(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 13, 2014 16:22 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Przed chwilką odsikiwałam Wincentego i mamy mocz lekko zaczerwieniony , czyli krew w moczu :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon kwi 14, 2014 0:27 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Jak nie urok, to przemarsz wojsk :(
Justyś trzymam :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon kwi 14, 2014 8:26 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

:ok: :ok: za całe towarzystwo mocno zaciśnięte :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24232
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon kwi 14, 2014 9:07 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Bardzo mocno :ok: :ok: :ok:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Pon kwi 14, 2014 10:54 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Zdrówka dla wszystkich podopiecznych :ok: :ok: :ok:

Leśny to bardzo fajny kot. Bardzo miły i przystojny :D .

Sonia już w drodze :ok:
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 14, 2014 12:23 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Alienor pisze::ok: :ok: za całe towarzystwo mocno zaciśnięte :ok: :ok:
Caragh pisze:Bardzo mocno :ok: :ok: :ok:
phantasmagori pisze:Jak nie urok, to przemarsz wojsk :(
Justyś trzymam :ok: :ok: :ok:

Dzieki za :ok: :ok: :ok: Wincenty dzis bez krwi w moczu :lol:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon kwi 14, 2014 12:27 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Revontulet pisze:Zdrówka dla wszystkich podopiecznych :ok: :ok: :ok:

Leśny to bardzo fajny kot. Bardzo miły i przystojny :D .

Sonia już w drodze :ok:

Witamy i dziękujemy za :ok: :ok: :ok:
Ciesze sie że Lesny sie podoba :lol: :lol: :lol: Mam nadzieje ze juz mu się nie zdarzy wpadka :twisted:

Sonia dojedzie prosto do moich wetów , a ja ją odbiorę wieczorem , juz sie nie możemy doczekać na dziewczynkę :lol:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon kwi 14, 2014 18:37 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

I jak tam Sonia?

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Pon kwi 14, 2014 18:52 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

SONIA :1luvu: cz.1 :wink:

Sonia wyluzowana :

Obrazek

Sonia chudzinka :

Obrazek
Obrazek

Prawa , podwinięta łapka Soni :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Pon kwi 14, 2014 18:52 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Kamień z serca :ok:
Wincenty nie strasz Mamy i Ciotek! :D
Też zapytam o Sonię :D
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon kwi 14, 2014 19:00 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

SONIA :1luvu: cz.2 :wink:

Sonia "panienka z okienka" :

Obrazek

Sonia obserwator :

Obrazek

Łapka Soni w mało naturalnej pozie :

Obrazek

Ulubiona podusia Soni (wypełniona walerianą ) :

Obrazek
Obrazek
Obrazek

KONIEC tej sesji :mrgreen:
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Pon kwi 14, 2014 20:18 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Małgosiu bardzo dziękuje za wstawienie tylu fajnych fotek :1luvu: i dziekuje za zestaw startowy dla Sonieczki :1luvu:

Sonia jest juz u mnie :) Jak na razie nie jest źle , jest teraz w dużej klatce aby miała możliwość poobserwować stado i aby stada ja poobserwowało i zapoznały sie zapachami , nie syczą na siebie :) Po woli bede ja przyzwyczajać do swobodnego poruszania sie , na razie nic nie je , ale miziać sie to juz tak , ale to pewnie stres ...

Miała dzis robione badania krwi , i jest wszystko ok , jeśli chodzi o chodzenie to u weta stawiała nóżki normalnie , jedynie tylko na trochę ugiętych nogach bo sie bała , obserwujemy ją , wrazie potrzeby działamy , została tez odrobaczona wcierka na kark , grzbiet i rana ładnie sie goją :)

Matyldzia i dziś dostała antybiotyk i jutro jedziemy do weta , nie jest źle , ale z nią to różnie bywa :|

A Wincenty i tym razem , czyli jak go odsikiwałam bez krwi , on dba o mój wysoki poziom adrenaliny :twisted:

A Gaja dzis tak ładnie chodziła , że aż nie do poznania że ma coś nie tak , no może odrobinke , jak ja sie ciesze że Gaja tak ładnie reaguje na rehabilitacje :piwa:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon kwi 14, 2014 21:09 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Sonie są bardzo dzielne :wink: a Ty razem z Wetami szybko ją doprowadzicie do porządku i będziemy szukać DS :ok: Moja oferta wykupu ogłoszeń Leśnego, przechodzi z automatu na Sonię :wink:

A Gajeczka nie dosyć, że ładnie reaguje na rehabilitację, to jeszcze to lubi (widziałam w sobotę) :wink:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon kwi 14, 2014 22:03 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Przelew za kartkowy bazarek w drodze :)
_________________________________________________________
Kajko, Kokos(z), Kilek oraz Kazio (Aslan) - czyli pingwin, krówka, tygrys i duże lwiątko pod jednym dachem :D

LSVC

 
Posty: 2558
Od: Pon gru 28, 2009 22:25
Lokalizacja: Chorzów

Post » Pon kwi 14, 2014 23:22 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

phantasmagori pisze:Sonie są bardzo dzielne :wink: a Ty razem z Wetami szybko ją doprowadzicie do porządku i będziemy szukać DS :ok: Moja oferta wykupu ogłoszeń Leśnego, przechodzi z automatu na Sonię :wink:

A Gajeczka nie dosyć, że ładnie reaguje na rehabilitację, to jeszcze to lubi (widziałam w sobotę) :wink:

Kochana bardzo dziękuje , Sonia jest taka że tak powiem boska :lol: :lol: :lol: , ona juz nawet mruczy , choć jeszcze nie je , ale pewnie niebawem zacznie :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 245 gości