Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 08, 2014 9:20 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

No to wyszło na to, że w najlepszej kondycji z rodzeństwa jest Ślepa Lalunia (pomijając brak gałek ocznych rzecz jasna :mrgreen: ).

Może dzisiaj będę miała trochę czasu, to sklecę nowy tekst na ogłoszenia dla Wonsza i wybiorę nowe zdjęcia.

Czas, czas... ciągle brakuje tego zakichanego czasu. Dzisiaj przed pracą nie zdążyłam nawet podrzucić bezdomniakom jedzenia i noszę w torebce...
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Czw sty 09, 2014 13:09 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Zosik zgodziła się, aby Wonsz został PJDotkiem, czyli podopieczną Pod Jednym Dachem. Obecnie szuka Mecenasa, czyli wirtualnego opiekuna, który będzie wpłacał na jej utrzymanie 50 zł miesięcznie. :ok: Myślę, że warto też założyć jej nowy wątek na kociarni. Jeśli ktoś chce się dorzucić do jej leczenia czy diagnozowania to wspaniale, wystarczy zaznaczyć to w tytule przelewu na konto fundacji. 8)

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Czw sty 09, 2014 20:54 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Założę jej wątek, ale już widzę, że dzisiaj chyba znowu nie dam rady, bo padam na twarz.
Siedzę tak i gapię się w ten monitor jak jakiś baran...

Bazarek miałam robić i też nie mam siły...

Idę się wykąpać, po kąpieli albo dostanę kopa, albo usnę po wejściu do łóżka.

Zanim to jednak uczynię, to chciałam tutaj na wątku oficjalnie podziękować: po pierwsze Chiarze - bo sama wyszła z inicjatywą pomocową dla Wonsza, po drugie fundacji PJD za to, że przyjęła małe dziwadło pod swoje skrzydła.
Dziękuję Wam kochani! :piwa: :kotek:
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Czw sty 09, 2014 21:01 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Zosik pisze:Założę jej wątek, ale już widzę, że dzisiaj chyba znowu nie dam rady, bo padam na twarz.
Siedzę tak i gapię się w ten monitor jak jakiś baran...

Bazarek miałam robić i też nie mam siły...

Idę się wykąpać, po kąpieli albo dostanę kopa, albo usnę po wejściu do łóżka.

Zanim to jednak uczynię, to chciałam tutaj na wątku oficjalnie podziękować: po pierwsze Chiarze - bo sama wyszła z inicjatywą pomocową dla Wonsza, po drugie fundacji PJD za to, że przyjęła małe dziwadło pod swoje skrzydła.
Dziękuję Wam kochani! :piwa: :kotek:


Mogę sama założyć jej wątek, jeśli nie dajesz rady. 8)

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Czw sty 09, 2014 22:02 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Daję radę! Proszę mi tu na ambicję nie wjeżdżać! :twisted:
Właśnie uczyniłam bazarek! O! (swoją drogą - kto się odważy, niech wchodzi, ale nie obiecuję, że opuści go zdrowy psychicznie! viewtopic.php?f=20&t=159649)

Ogarnę futra i zaraz czynię swą powinność.
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Czw sty 09, 2014 23:47 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Uczyniłażem!
Wonsz ma swój wątek na kociarni: viewtopic.php?f=13&t=159652

Mam nadzieję, że tutaj będziemy kontynuować kwestię Nowego Folwarku.
berni - powróć do żywych! :D
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Pon sty 13, 2014 22:07 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

wow a to wieści! Cieszę się ogromnie z takiego obrotu sprawy! I bardzo dziękuję fundacji PJD za "przygarnięcie" Wonsza pod swoje skrzydła!!!


A ja żyje, ale jakie to życie...narzekam sobie (bo sikania Zazuli cd..)dość już we własnym wątku żeby zaśmiecać i inne.

Zakapiorek strasznie wybrzydza przy jedzeniu..a najlepiej je kiedy Pańcia karmi go z ręki. Ma nową ksywę- Francuz.
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pon sty 13, 2014 22:46 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Wybrzydza! Czyli nie jest idealnym, nakolankowym miziaczkiem! Cudowne wieści! :ryk:

Pańcza karmi z ręki! Ach! To i Pańcia jest przez duże "PE"! :mrgreen:

Mówcie, co chcecie, ale ja tam już czuję wiosnę i czekam na wystrzał, żeby wystartować do Nowego Folwarku z klatką-łapką. :twisted:
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Nie sty 26, 2014 12:26 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

viewtopic.php?f=20&t=160066&p=10399020#p10399020 mały bazarek dla Pandy
nie wiem czy może lepiej w jej własnym wątku wkleić?

Widziałam wczoraj Zakapiorka. Koleżanka wyjechała i dostała się mi jedna runda opieki nad kotami :)
Patrzył na mnie spod byka i wolał nie podchodzić :) Troszkę jest chudziutki, ale ja ostatnio nie miałam młodych kotów pod opieką więc może to z nieprzyzwyczajenia do szczupłych kotków. Młody dalej grymasi przy jedzeniu, przyprawiając tym samym swoją Opiekunkę o spore nerwy i stresy. Ale fajnie było go zobaczyć wylegującego się w cieple na dywanie. Jest przepiękny, dymny z białym pomponem na końcu ogonka :)
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pt mar 28, 2014 23:49 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Berni zniknęła, wątek spadł, nie wiadomo, co się dzieje w Nowym Folwarku. :(
Miałam nadzieję, że będziemy kontynuować, co zaczęłyśmy...
W razie czego - jestem do dyspozycji. :)

Tymczasem mam same dobre wieści w kwestii Nowo-Folwarkowych dziewcząt.

Panda vel. Wonsz od poniedziałku w nowym domu!
Duzi są zachwyceni jej nienormalnością! :mrgreen:

Obrazek

Ślepinka natomiast niezmiennie ma się świetnie. Jest po sterylce i wygląda przecudownie. Wklejam foto-relację Dużych. :D

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Pt mar 28, 2014 23:55 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Bardzo, bardzo się cieszę. :piwa:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Sob mar 29, 2014 22:07 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Cudowne wieści, ciekawe jak się ma braciszek dziewczynek bo chorował przecież....
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Nie kwi 13, 2014 13:26 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

nadrabiam zaległości.

Bardzo się cieszę z domku dla małej. Zosik jesteś naprawdę wielka!!!! Dwie koteczki z Nowego Folwarku dzięki Tobie mają swoje domki i to jakie (doczytałam na wątku Wonsza o jej nowym domku)

Zakapiorek wreszcie zdrowy!!! Musi być na specjalnej diecie z powodu gorszej pracy jelitek po tej operacji, ale w końcu je normalnie, przytył i nie wymiotuje non stop. A to dzięki pewnemu wetowi z Katowic, do którego trafiłam z "moją" Zazulką dzięki podpowiedzi z wątku wetów polecanych. Koleżanka po trochę lekceważącym stosunku poprzednich wetów do kłopotów Zakapiorka, też się do niego wybrała i tak ustawił mu dietę że teraz nie ma już kłopotów z jedzeniem.

Co do tego co dzieje się na Nowym Folwarku. Kasi długo tam nie było, teraz znów będzie pewnie częściej jeździć bo w końcu wiosna. Ma mi dać znać kiedy się wybiera i wtedy dam znać - też chcę zakończyć to co się udało już zrobić i wysterylizować tam kotki. Kastracja kocurów też byłaby wskazana.
Ale nie wiem jak będzie z funduszami, wtedy mimo planów nie udało się złapać nic do sterylki. Teraz nie wiem znów czy będzie gdzie w ogóle te kotki przechować po zabiegu :(

Jak tylko Kasia będzie się wybierała do Nowego Folwarku natychmiast dam znać.
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pon kwi 14, 2014 8:30 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Cieszę się, że Zakapiorek doszedł do siebie. Dostaniemy jakieś fotki? Ciekawa jestem jak teraz wygląda. :)
Dziewczyny już są duże. :)

O fundusze na sterylki nie martw się. Załatwimy to.
Najważniejsze, żeby je złapać.
Ja jedną, maks dwie koteczki mogę przetrzymać w piwnicy.
Mam dużą klatkę (tż zrobił mi na nią wspaniałomyślnie miejsce), a na dworze już jest ciepło, więc w piwnicy nie ma zamrażarki. Mogą sobie tam spokojnie kilka dni posiedzieć.
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Pon kwi 14, 2014 17:07 Re: Koteczka bez oczu-cd akcji..potrzebne DT dla maluszków

Byłoby cudnie tam zadziałać. :ok: :ok: :ok:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 309 gości