BYDGOSZCZ- zaginęła kotka, proszę o pomoc w rozw. plakatów !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 06, 2013 12:30 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! POMOCY !

i ja podniosę i przypomne o koci
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro paź 23, 2013 14:57 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! POMOCY !

podnoszę :(
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Śro paź 30, 2013 15:29 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! POMOCY !

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/qm37t][img]http://fotoo.pl//out.php?i=646837_banerek-tosia.gif[/img][/url]
Obrazek Obrazek Świat z marmuru <3
Mój świat runął. Nigdy już nic nie będzie takie samo... 31.05.2020 [']
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym :)

phoenix6

 
Posty: 660
Od: Śro wrz 18, 2013 22:25

Post » Śro paź 30, 2013 19:30 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! POMOCY !

phoenix6 pisze:Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/qm37t][img]http://fotoo.pl//out.php?i=646837_banerek-tosia.gif[/img][/url]

dziękuję :1luvu:
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Sob lis 09, 2013 11:36 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! POMOCY !

Nadal poszukiwana :(
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Sob lis 09, 2013 16:03 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! POMOCY !

Bardzo mi przykro z powodu zaginiecia koteczki. Czy masz jakis wplyw na adoptujacych?tzn.zeby ci powiedzieli jakie powzieli dzialania, co robili itd. Koteczka moze gdzies siedziec schowana, ale byc moze odezwie sie na ich wolanie.
Czy jest jakies wydarzenie na FB?

czarnykapturek

 
Posty: 1389
Od: Pt wrz 21, 2012 18:54
Lokalizacja: Madryt (Hiszpania)

Post » Sob lis 09, 2013 16:46 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! POMOCY !

czarnykapturek pisze:Bardzo mi przykro z powodu zaginiecia koteczki. Czy masz jakis wplyw na adoptujacych?tzn.zeby ci powiedzieli jakie powzieli dzialania, co robili itd. Koteczka moze gdzies siedziec schowana, ale byc moze odezwie sie na ich wolanie.
Czy jest jakies wydarzenie na FB?

Jest wydarzenie na FB, parę osób chwilowo pomogło, ale nie ma nikogo, kto reagowałby na zgłoszenia ludzi :(
Z DS'em myślę, że nie ma sensu rozmawiać :( niby byli nie raz w schronisku, szukali kici po pobliskich osiedlach, pytali znajomych... ale kto wie, że to prawda? :(
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Sob lis 09, 2013 16:48 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! POMOCY !

Bardzo ci wspolczuje, szkoda ze DS tak pozno cie zawiadomil o fakcie.Cholera.

czarnykapturek

 
Posty: 1389
Od: Pt wrz 21, 2012 18:54
Lokalizacja: Madryt (Hiszpania)

Post » Nie lis 10, 2013 11:27 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! POMOCY !

czarnykapturek pisze:Bardzo ci wspolczuje, szkoda ze DS tak pozno cie zawiadomil o fakcie.Cholera.

Nie zawiadomili mnie... sama trafiłam na ogłoszenie o zaginięciu Tosi na stronie schoniska :?
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Czw lis 14, 2013 17:55 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! POMOCY !

Szylkertka Ala odnalazła się... Może teraz czas na Tosię ? :(

Uszykowałam plan rozwieszania ogłoszeń o zaginięciu Tosi. Ale czy ktokolwiek zareaguje ? :(

Po pierwsze:

trzeba wziąć pod uwagę: tablice ogłoszeniowe, słupy, lampy, sklepy zoologiczne, markety, drobne firmy, zakłady, szkoły ( o ile jakaś jest w pobliżu. dzieciaki wbrew pozorom też mają serca i potrafią reagować ) itp. Często pracownicy, czy kierownicy nie mają nic przeciwko, żeby wywiesić na szybie sklepu ogłoszenie o zaginionym zwierzaku.

Po drugie:
najlepiej jeśli ogłoszenie będzie w plastikowe folii ( ogłoszenie najlepiej wieszać otworem zaklejonym taśmą do dołu; tak raczej nie napada ); uchroni je przed zmoczeniem i rozmyciem.

Po trzecie:
potrzebna jest osoba, która zaniesie plakaty do schroniska i siedzib bydgoskich fundacji prozwierzęcych

Po czwarte ( bardzo ważne ! ):
potrzebna jest osoba, która dodatkowo rozda ogłoszenia znajomym karmicielom, czy osobom zajmującym się pomocą zwierzętom. Takim sposobem możemy dojść do wielu osób !

Po piąte:
czy ktoś pisze się na regularne sprawdzanie zgłoszeń od ludzi reagujących na ogłoszenia o zaginięciu Tosi ?

A teraz lista ulic, na których trzeba by rozwiesić ogłoszenia:
- ul. Gdańska
- ul. 20 stycznia
- u. Jana Zamoyskiego
- ul. Jana Karola Chodkiewicza ( na mapie widzę jakiś duży zakład. nie wiem jaki, ale może warto uderzyć też tam ? )
- aleje Adama Mickiewicza
- ul. Świętojańska,
- ul. Tadeusza Kościuszki ( leżąca obok Świętojańskiej )
- ul. Pomorska
- ul. Chocimska
- ul. Kaszubska
- ul. Hetmańska
- ul. Sienkiewicza
- Bocianowo
- ul. Mazowiecka
- ul. Augusta Cieszkowskiego
- ul. Kwiatowa
- ul. Chrobrego

Warto chyba też zahaczyć o ul. Kopernika, Asnyka Libelta, Sielankę, Staszica, Wyspiańskiego, Ossolińskich, Ogińskiego, Szymanowskiego.

Szukam więc osób, które podejmą się rozwieszania ogłoszeń.
Można przecież podzielić się ulicami.

Pomożecie ?
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Śro lis 20, 2013 19:05 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! Pomóżcie ! :(

:(
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Pon gru 09, 2013 17:15 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! Pomóżcie ! :(

podniosę..
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Pon gru 16, 2013 19:34 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! Pomóżcie ! :(

:(
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Pon gru 16, 2013 22:00 Re: BYDGOSZCZ ul. Gdańska- zaginęła kotka ! POMOCY !

kinia098 pisze:Szylkertka Ala odnalazła się... Może teraz czas na Tosię ? :(

Uszykowałam plan rozwieszania ogłoszeń o zaginięciu Tosi. Ale czy ktokolwiek zareaguje ? :(

Po pierwsze:

trzeba wziąć pod uwagę: tablice ogłoszeniowe, słupy, lampy, sklepy zoologiczne, markety, drobne firmy, zakłady, szkoły ( o ile jakaś jest w pobliżu. dzieciaki wbrew pozorom też mają serca i potrafią reagować ) itp. Często pracownicy, czy kierownicy nie mają nic przeciwko, żeby wywiesić na szybie sklepu ogłoszenie o zaginionym zwierzaku.

Po drugie:
najlepiej jeśli ogłoszenie będzie w plastikowe folii ( ogłoszenie najlepiej wieszać otworem zaklejonym taśmą do dołu; tak raczej nie napada ); uchroni je przed zmoczeniem i rozmyciem.

Po trzecie:
potrzebna jest osoba, która zaniesie plakaty do schroniska i siedzib bydgoskich fundacji prozwierzęcych

Po czwarte ( bardzo ważne ! ):
potrzebna jest osoba, która dodatkowo rozda ogłoszenia znajomym karmicielom, czy osobom zajmującym się pomocą zwierzętom. Takim sposobem możemy dojść do wielu osób !

Po piąte:
czy ktoś pisze się na regularne sprawdzanie zgłoszeń od ludzi reagujących na ogłoszenia o zaginięciu Tosi ?

A teraz lista ulic, na których trzeba by rozwiesić ogłoszenia:
- ul. Gdańska
- ul. 20 stycznia
- u. Jana Zamoyskiego
- ul. Jana Karola Chodkiewicza ( na mapie widzę jakiś duży zakład. nie wiem jaki, ale może warto uderzyć też tam ? )
- aleje Adama Mickiewicza
- ul. Świętojańska,
- ul. Tadeusza Kościuszki ( leżąca obok Świętojańskiej )
- ul. Pomorska
- ul. Chocimska
- ul. Kaszubska
- ul. Hetmańska
- ul. Sienkiewicza
- Bocianowo
- ul. Mazowiecka
- ul. Augusta Cieszkowskiego
- ul. Kwiatowa
- ul. Chrobrego

Warto chyba też zahaczyć o ul. Kopernika, Asnyka Libelta, Sielankę, Staszica, Wyspiańskiego, Ossolińskich, Ogińskiego, Szymanowskiego.

Szukam więc osób, które podejmą się rozwieszania ogłoszeń.
Można przecież podzielić się ulicami.

Pomożecie ?

napisz ,ze prosisz o pomoc w rozwieszaniu ogłoszeń
Kciuki trzymam wielkie
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon sty 06, 2014 11:23 Re: BYDGOSZCZ- zaginęła kotka, proszę o pomoc w rozw. plakat

podniosę.
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kotcsg i 270 gości