Dziwne zachowanie kota po podaniu leku na pchły.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 04, 2013 10:13 Dziwne zachowanie kota po podaniu leku na pchły.

Witam. Zacznę od tego że mój kotek ma 7 lat i jest wykastrowany, parę dni temu zauważyłam taki zaczerwieniony znak na brzuszku i wczoraj wezwaliśmy weterynarza. Weterynarz uznał że to pępek ale nie ma przepukliny i wszystko powinno się uregulować. Podał mu preparat na pchły, bo bardzo często się drapał, nie wiem co to za lek, bo kot był strasznie zestresowany wyrywał się i nawet nie przyszło mi do głowy żeby zapytać o nazwę. Od razu po zaczął się dziwnie zachowywać drapać lizać biegać, machać szybko ogonem, ślinić się i ma czasami jakieś dziwne drgawki na całym ciele. Kiedyś już był odpchlany i nigdy takiej reakcji nie było.. Apetyt ma pić też pije ale to zachowanie i teraz w ogóle mnie nie słucha. Drugi nasz kot też dostał ten lek, wczoraj zachowywał się podobnie ale dzisiaj jest już ok. Bardzo się o niego boje czy to może być normalna reakcja ?

justyna19

 
Posty: 2
Od: Nie sie 04, 2013 9:53

Post » Nie sie 04, 2013 15:01 Re: Dziwne zachowanie kota po podaniu leku na pchły.

zadzwon do weta i zapytaj jaki lek dostaly koty
to moze byc reakcja uczuleniowa
skontaktuj sie z wetem
Kotka Milka
 




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Carmen201, Halina50, kasiek1510, Maomao i 267 gości