REJESTRACJA CHIP'a

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 03, 2013 8:19 REJESTRACJA CHIP'a

Witam wszystkich!
Pod tym linkiem dokonuje się rejestracji microchipów naszych czworonogów: http://www.identyfikacja.pl/www/
W chwili obecnej obowiązkowy jest tylko chip, ale jeszcze nie tak dawno do rejestracji kota czy psa niezbędny był chip i tatuaż.
Pod podanym linkiem w formularzu rejestracyjnym dalej jest pole do wpisania numeru tatuażu...
Moje pytanie jest następujące: Jak mam dokonać rejestracji chipa mojego KOTA???
Z góry dziękuje wszystkim za pomoc!!!! :ryk:

annjac7

 
Posty: 14
Od: Śro cze 19, 2013 17:58

Post » Sob sie 03, 2013 8:29 Re: REJESTRACJA CHIP'a

Kolejna, pięćdziesiąta już pewnie baza?
I to w dodatku płatna?
Jedyne 49 zł za zarejestrowanie jednego zwierzęcia?

Na zakładkach u góry jest jedna o nazwie "Właściciele zwierząt" - tam możesz sobie wybrać "zarejestruj zwierzę". Jak już wpiszesz kod chipa to się dowiesz w pewnym momencie że aby przejść dalej musisz zapłacić.

Zamiast jednej porządnej bazy, wiele rozdrobnionych.
Bardzo zmniejsza to skuteczność chipowania.

Blue

 
Posty: 23417
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Sob sie 03, 2013 9:01 Re: REJESTRACJA CHIP'a

Tak, niestety płatna. Tą bazę poleciła mi pani z hodowli. Mieszkam za granicą a kot to kot i zawsze chodzi swoimi ścieżkami wiec wolę zapłacić te 49 zł, wprowadzić moje dane itp i dzięki temu jest większe prawdopodobieństwo na odnalezienie go. Po za tym żeby kota przewozić przez granice legalnie nawet na terenie UE wymagane są rożne papiery i miedzy innymi zarejestrowany chip.

Właśnie skończyłam rejestracje i po prostu nie wpisałam nr tatuażu, mimo że przy okienku gdzie się wpisuje nr jest gwiazdka rejestracja przebiegła pomyślnie :D

POZDRAWIAM!!!

annjac7

 
Posty: 14
Od: Śro cze 19, 2013 17:58




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos i 238 gości