Czy kocur i kotka mogą się zaprzyjaźnić???

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 31, 2013 12:05 Czy kocur i kotka mogą się zaprzyjaźnić???

Na początek witam serdecznie, jestem tu nowa :)

Mam dosyć dziwne (może bezsensowne) pytanie, zwłaszcza do opiekunów kilku kotków, a mianowicie, czy między kocurkiem (kastrat) i małą kotką może nawiązać się przyjaźń?
Jestem podekscytowana, gdyż jutro odbieramy 3 miesięczną kotką, znajdę. Mamy od 4 lat kocurka, jest wykastrowany i bardzo przyjazny w stosunku do innych zwierząt.
Naczytałam się w internecie, że najlepiej jest mieć 2 kocurki, jednak dla nas liczyło się tylko by kotek był zdrowy i akurat do adopcji została mała kicia.
Wiem, że czeka nas być może trudny okres zapoznawania kotów ze sobą, ale bardzo mnie ciekawi, czy ktoś z Was ma może kocurka i kotkę, które się lubią i żyją ze sobą w świetnych stosunkach?
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Śro lip 31, 2013 12:33 Re: Czy kocur i kotka mogą się zaprzyjaźnić???

Płeć nie ma tu nic do rzeczy :wink:
Mam nadzieję,ze kotki zaprzyjaźnia się ze sobą! Daj im trochę czasu. Na siłę ich nie zapoznawaj :wink:

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Śro lip 31, 2013 13:04 Re: Czy kocur i kotka mogą się zaprzyjaźnić???

U nas było podobnie: 3-letni kocurek kastrat i kilkutygodniowa znaleziona koteczka.
Okazało się, że biedak bardzo tęsknił za kocim towarzystwem i był zachwycony. :)
Przyjaźnią się już 6 lat. :)
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34268
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Śro lip 31, 2013 13:41 Re: Czy kocur i kotka mogą się zaprzyjaźnić???

Moje kociambry są żywym dowodem że tak :) czarno-biała to koteczka, rudy to kocur :) bardzo się kochają, czasem się biją dla zabawy, ale generalnie miłość kwitnie jak na zdjęciu, płeć nie ma znaczenia :ok: :ok:

Obrazek
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Sob sie 03, 2013 15:17 Re: Czy kocur i kotka mogą się zaprzyjaźnić???

Tak, moga :) w moim watku w podpisie, znajdziesz historie przyjazni kocurka i kotki :ok:

czarnykapturek

 
Posty: 1389
Od: Pt wrz 21, 2012 18:54
Lokalizacja: Madryt (Hiszpania)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Szymkowa i 520 gości