Kocia rodzinka na balkonie. Pani ['] Pan ['] została kotka:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 04, 2013 19:20 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Gratulacje pirulasińska, :1luvu: najpiękniejsza pamiątka z Polski.
Bardzo też dziękuję, że pamiętasz :1luvu: i chcesz pomóc naszej Ani - pisiokot i naszym dziewczynkom. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt paź 04, 2013 19:36 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Tamu boski :1luvu:
I ten różowy nosinek do całowania, o matulu :1luvu:

Nasze dziewczynki mają jutro wizytę chętnych Państwa, zobaczymy.
Na razie nie nastawiam się na nic, dopóki nie porozmawiamy i z panią i z panem (na razie rozmawiałam telefonicznie z panem). Muszę mieć pełne przekonanie, że dom, do którego panny pójdą zapewni im bezpieczeństwo, dobre warunki i mnóstwo miłości.
A na razie panienki nieświadome niczego buszują po domciu :wink:.

Moje gwiazdeczki :1luvu:

Kropka i jej cudne kropki :D

Obrazek

moje ciekawskie dziewuszki:

Obrazek

Obrazek

A przy okazji może wiecie jakiego to ptaka dziewczynki obserwują całymi dniami ?

Obrazek

Nika, powinna mieć raczej na imię Bella, bo to wyjątkowej urody panieneczka:

Obrazek

Obrazek

Dziewczynki bardzo lubią swoich wujków :D

Obrazek

Renatko, jeśli wyadoptujemy koteńki w przeciagu kilku ostatnich tygodni, to sterylka będzie już problemem nowych opiekunów. Jeśli nie, to przyznaję, że chętnie skorzystamy z Twojej propozycji :oops:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 04, 2013 21:32 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

ten ptak to chyba synogarlica czyli gołąb leśny, a dziewczynki przepiękne :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Sob paź 05, 2013 9:11 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

pisiokot pisze:Nasze dziewczynki mają jutro wizytę chętnych Państwa, zobaczymy.
Na razie nie nastawiam się na nic, dopóki nie porozmawiamy i z panią i z panem (na razie rozmawiałam telefonicznie z panem). Muszę mieć pełne przekonanie, że dom, do którego panny pójdą zapewni im bezpieczeństwo, dobre warunki i mnóstwo miłości.
A na razie panienki nieświadome niczego buszują po domciu :wink:.

Moje gwiazdeczki :1luvu:

Kropka i jej cudne kropki :D

Obrazek

moje ciekawskie dziewuszki:

Obrazek

Obrazek

A przy okazji może wiecie jakiego to ptaka dziewczynki obserwują całymi dniami ?

Obrazek

Nika, powinna mieć raczej na imię Bella, bo to wyjątkowej urody panieneczka:

Obrazek

Obrazek

Dziewczynki bardzo lubią swoich wujków :D

Obrazek

Panny prawie już dorosłe, śliczne, wyglądają na bardzo mądre koteńki, :1luvu: :1luvu: :1luvu: dziwne, że nikt jeszcze ich nie adoptował. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob paź 05, 2013 10:26 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Anna61 pisze:Panny prawie już dorosłe, śliczne, wyglądają na bardzo mądre koteńki, :1luvu: :1luvu: :1luvu: dziwne, że nikt jeszcze ich nie adoptował. :(


Aniu, z kilkanaście osób w sumie dzwoniło, ale prawie wszyscy chcą jedną kicię. Nie rozdzielimy dziewczyn, są zbyt ze sobą zżyte. Nikt z dzwoniących mnie nie zachwycił, niestety. Nie oczekuję cudów od przyszłych opiekunów, ale muszę poczuć to COŚ.
Znajda swój wymarzony dom, nie bój się. A na razie u nas maja jak pączki w maśle :D.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 05, 2013 10:45 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

pisiokot pisze:
Anna61 pisze:Panny prawie już dorosłe, śliczne, wyglądają na bardzo mądre koteńki, :1luvu: :1luvu: :1luvu: dziwne, że nikt jeszcze ich nie adoptował. :(


Aniu, z kilkanaście osób w sumie dzwoniło, ale prawie wszyscy chcą jedną kicię. Nie rozdzielimy dziewczyn, są zbyt ze sobą zżyte. Nikt z dzwoniących mnie nie zachwycił, niestety. Nie oczekuję cudów od przyszłych opiekunów, ale muszę poczuć to COŚ.
Znajda swój wymarzony dom, nie bój się. A na razie u nas maja jak pączki w maśle :D.

Aniu, ja wiem, że u Was mają bardzo dobrze, i dziękuję za tak wspaniała opiekę nad nimi, :1luvu: ale to nie zmienia faktu, że to sporo obciążenie, bo miał być jeden kotek na parę tygodni, a wyszło jak wyszło. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob paź 05, 2013 15:52 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Śliczności ten biały duet w kropki! :1luvu:
Obie są cudne, ale moja sympatia to Franusia/Kropka/Szary Nosek, te jej kropki na pleckach są boskie :love:
Nawet nie wiedziałam, że Lulka jest teraz Niką :oops:
Fajnie, że mają takich dobrych wujków! Moje kocice przywitały nowego wrogimi sykami i dopiero ostatnio, po dwóch miesiącach, dwie z nich pozwalają mu się przytulić. Trzecia pozostaje niewzruszona w swej niechęci, nadal syczy i przegania go łapą. Ale on się nie przejmuje i wytrwale ją zaczepia :D
Napisz jak wypadła wizyta u dziewczynek...
Obrazek
"One cat just leads to another." - Ernest Hemingway

pirulasińska

Avatar użytkownika
 
Posty: 425
Od: Pon mar 19, 2012 15:08

Post » Nie paź 06, 2013 1:45 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Witam,

Koteczki są przepiękne.... i co ważne zdrowe i maja swój ciepły kącik...


Ale mam takie pytanie...???

Czy mama tych kociaków byłaby w stanie zaaklimatyzowac sie w sród ludzi w domu???

To samo pytanie dotyczy tez mamy tego malca z parkingu???


jesli tak jestem chetna na zrobienie ogłoszen dla kocich mam i moze uda sie przed zima znalesc dla nich jakies domy tymczasowe

Modliszka1412

 
Posty: 120
Od: Pt paź 04, 2013 11:47
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie paź 06, 2013 16:30 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Modliszka1412 pisze:Witam,

Koteczki są przepiękne.... i co ważne zdrowe i maja swój ciepły kącik...


Ale mam takie pytanie...???

Czy mama tych kociaków byłaby w stanie zaaklimatyzowac sie w sród ludzi w domu???

To samo pytanie dotyczy tez mamy tego malca z parkingu???

jesli tak jestem chetna na zrobienie ogłoszen dla kocich mam i moze uda sie przed zima znalesc dla nich jakies domy tymczasowe


Witamy. :kotek:
Matka tych malców jest dzika i nie daje się dotknąć nawet osobie karmiącej, także ona niestety nie nadaje się do domu.
Tamta kotka z parkingu jest miziasta i lgnąca do ludzi, ale raczej tak niepewnie bo jej tam nie lubią.

Jak chcesz Modliszka1412 to możesz z ogłoszeniami tutaj nas wspomóc :( viewtopic.php?f=1&t=156187
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto paź 22, 2013 18:09 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Aniu, kciuki potrzymam :) :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt paź 25, 2013 8:59 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Moje skarbeczki od wczoraj w swoim domku :kotek: .

Czekały prawie cztery miesiące, bo wybierałam i przebierałam, aż w końcu zadzwonił domek z prawdziwego zdarzenia, godny moich dziewczynek :D. Taki, jaki dla nich wymarzyłam - przede wszystkim wspólny, odpowiedzialny, ciepły, z doświadczeniem życia z kotami.
Panny zamieszkały w ślicznym mieszkaniu, w okolicach Starego Rynku, z widokiem na staw i drzewa (w oknach oczywiście siatki).

Dzisiaj rano nowa mamusia napisała: "Córeczki zjadły wczoraj pięknie kolację. Nikusia cały czas miauczy, żebym jej otwierała okno, bo chce wyglądać. Obie dziewczynki już zwiedziły łóżko, Abi (Kropka) nawet spała troszkę w nogach, ale większość nocy spędziły razem na fotelu obok. Nika przychodzi się smyrać i mruczy jak motor, Abi jeszcze na mnie patrzy z odległości metra (...) W nocy rozrabiały, żwirek jest w całym pokoju :D, tunel też poszedł w nocy w ruch, no i wszystkie myszki oczywiście już zniknęły. Ale chcę, żeby rozrabiały, martwiłabym się, jakby się chowały".

Dziewczynki mają wszystko nowiutkie, śliczne :kotek:.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 25, 2013 9:54 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Aniu :1luvu: cudne wiadomości :ok: wytrzymałaś i wybrałaś najlepszy domek i wspólny dla dziewczynek :1luvu: życzę dziewczynkom radości i szczęścia w nowym domku :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

kasia1568

 
Posty: 1539
Od: Śro cze 12, 2013 14:37
Lokalizacja: WARSZAWA-SRÓDMIEŚCIE

Post » Pt paź 25, 2013 12:19 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Aniu, aż się spłakałam ze szczęścia i wzruszenia :oops:
Przeogromnie się cieszę, że Twoje panieneczki znalazły domek jaki dla nich wymarzyłaś :D
Niechaj żyją szczęśliwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pt paź 25, 2013 17:00 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Wspaniałe wieści :1luvu: dziękujemy pisiokotku za cudny domek dla dziewuszek :1luvu:
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pt paź 25, 2013 17:16 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Dziękujemy ciociom za kibicowanie i dobre słowa :1luvu:.
Wierze mocno, że moje skarbeczki w swoim nowym domu będą zdrowe i dziko szczęśliwe :ok:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 402 gości