Następna rozprawa dotycząca Wojciecha.L 24.02.2014 o godz.12

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 06, 2013 13:53 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Włos na głowie się jeży :cry:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw cze 06, 2013 14:15 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

zaznaczę sobie. Nie jestem w stanie nic napisać :evil: :cry:
Obrazek Obrazek

Adria

 
Posty: 1874
Od: Pt paź 28, 2005 10:59
Lokalizacja: Piekary

Post » Czw cze 06, 2013 14:46 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

co za skurw......
agula76
 

Post » Czw cze 06, 2013 14:49 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Jak wspominała kaja555, Wojciech L chciał zaadoptować z Tychów dwa koty. Jestem wolontariuszką z Tychów, tak , zadzwonił do mnie rano 21 maja i chciał zaadoptowac dwa kocięta. Koniecznie chciał po nie przyjechać tego samego dnia......podał mi meila , wysłałam umowe adopcyjną do wglądu oraz zaznaczyłam , że potrwa to pare dni nim koty by do niego trafiły, wizyta przedadopcyjna itd. Odezwałam się na następny dzień żeby uzgodnić co i jak to nie odbierał telefonu... Nigdy tak się nie cieszyłam z adopcji, która nie doszła do skutku...strach pomyśleć jak skończyłyby nasze 2 miesięczne maluchy :( :( :(

Basikty89

 
Posty: 3
Od: Czw cze 06, 2013 14:23

Post » Czw cze 06, 2013 14:53 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

jakbym horror oglądała 8O
Obrazek

Henia

 
Posty: 3068
Od: Pt mar 10, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa-Muranów

Post » Czw cze 06, 2013 15:21 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Masakra !!!!
Przed chwilą napisałam do TVN Uwagi.
Piszcie też - może im wiecej osób da im znać to zrobią na ten temat reportaż i sprawa nagłośni sie na całą Polskę;
Biedne koty :cry:

http://uwaga.tvn.pl/kontakt.html
ObrazekObrazek

Jagooda

 
Posty: 1110
Od: Czw wrz 08, 2011 12:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 06, 2013 15:45 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Jagooda pisze:Masakra !!!!
Przed chwilą napisałam do TVN Uwagi.
Piszcie też - może im wiecej osób da im znać to zrobią na ten temat reportaż i sprawa nagłośni sie na całą Polskę;
Biedne koty :cry:

http://uwaga.tvn.pl/kontakt.html


myśle,że to bardzo dobry pomysł, wówczas sprawa sie nie rozmyje, akademia będzie musiała sie opowiedzieć i wydalić go ze względu na własne interesy, a przynajmniej istnieje spore prawdopodobieństwo na to. Najwazniejsze jednak, aby skończyła sie sprawa wyrokiem- nie w zawiasach, nie grzywna a wyrokiem. Potrzebna jest pomoc organizacji , bo tylko one moga wystąpić jako strona w obronie zwierząt, pojedyncza osoba nic nie znaczy i nie jest stroną.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 06, 2013 15:49 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

A ile jeszcze takich #$%# może tam być :(



Chciałabym żeby ktos w końcu podał jakies ważne info.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw cze 06, 2013 17:23 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

CatAngel pisze:A ile jeszcze takich #$%# może tam być :(

Niestety, dewiantów nie brakuje :?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw cze 06, 2013 17:55 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Słuchajcie, wiecie co to za skurw.... gdzie mieszka a może by mu życie umilić?????

jak takie szumowiny i dewianci mogą po ziemi chodzić, takich powinno się ze społeczeństwa eliminować

za to co zrobił powinien do więzienia trafić a tam odpowiednio powinni się nim zająć
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Czw cze 06, 2013 18:00 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Zaznaczam sobie, nie może mu do ujść na sucho!!!!!!
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Czw cze 06, 2013 18:05 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Żebym mieszkała bliżej to osobiście bym sie do niego wybrała.Chciałabym zapytać czy nie ma wyrzutów ale jakoś wątpię.. :(
"Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali."

husaria

 
Posty: 93
Od: Śro kwi 24, 2013 19:47
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw cze 06, 2013 18:31 Forum

:evil: :evil: brak słów
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 06, 2013 18:43 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Jagooda pisze:Masakra !!!!
Przed chwilą napisałam do TVN Uwagi.
Piszcie też - może im wiecej osób da im znać to zrobią na ten temat reportaż i sprawa nagłośni sie na całą Polskę;
Biedne koty :cry:

http://uwaga.tvn.pl/kontakt.html

Napisałam do nich już rano, ale do teraz nie ma odpowiedzi. Może jak więcej osób napisze to osiągniemy cel. Myślę, że trzeba nagłośnić sprawę, nie tylko na facebooku i miau. Reporterzy mają swoje sposoby i możliwości, żeby nas wspomóc w walce z takimi... hmm "przypadkami".

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw cze 06, 2013 19:16 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Koki-99 pisze:
Jagooda pisze:Masakra !!!!
Przed chwilą napisałam do TVN Uwagi.
Piszcie też - może im wiecej osób da im znać to zrobią na ten temat reportaż i sprawa nagłośni sie na całą Polskę;
Biedne koty :cry:

http://uwaga.tvn.pl/kontakt.html

Napisałam do nich już rano, ale do teraz nie ma odpowiedzi. Może jak więcej osób napisze to osiągniemy cel. Myślę, że trzeba nagłośnić sprawę, nie tylko na facebooku i miau. Reporterzy mają swoje sposoby i możliwości, żeby nas wspomóc w walce z takimi... hmm "przypadkami".


prosiłam Was zeby nic nie robić w tej sprawie w tej chwili. Napisałam ze panuję nad sytuacją i wszelkie tego typu działania mogą sprawie zaszkodzić a nie pomóc.

Filomen

 
Posty: 3710
Od: Sob lut 10, 2007 17:20
Lokalizacja: katowice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Silverblue i 497 gości