Następna rozprawa dotycząca Wojciecha.L 24.02.2014 o godz.12

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 05, 2013 20:57 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Czy jest gdzieś rozpisane szczegółowo o co chodzi i co się stało? Bo tutaj i na FB widzę tylko urywki w sumie...

No i koniecznie sprawę trzeba nagłośnić, w końcu skoro facet działał w więcej niż jednej miejscowości, to może pójść dalej... Trzeba zadbać o to, żeby nikt adoptujący nie wydał już tej osobie żadnego kota.

AnnikAKrk

 
Posty: 206
Od: Nie mar 31, 2013 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 05, 2013 21:02 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Boo pisze:Chciałabym się dowiedzieć kto i skąd wie, że do psychola trafiły koty z opolskiego schroniska?


Na FB napisał Rafał Durmowicz. Nie wiem kto to - zajrzyj, bo jest zdjęcie. Może będziesz kojarzyć.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro cze 05, 2013 21:07 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Rafał gdzieś przeczytał, nie pamięta gdzie :? Ja nic nie wiem :( Fuck!
Obrazek

Boo

 
Posty: 20081
Od: Pt lis 04, 2005 11:41
Lokalizacja: Opole

Post » Śro cze 05, 2013 21:08 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Umowy mogą być też na ta "dziewczynę".. Powinna tak samo odpowiedzieć. Brała udział w tej mistyfikacji, nie wierzę, ze nie wiedziała po co :( Tu nie raz słyszy się okrutne historie.. ale dwoje psychopatów, staranna mistyfikacja. Mam nadzieje, że nagłośnią to media, opiszą tych zwyrodnialców, by byli "znani" w środowisku, tak, że nikt już o nich "człowiek" nie powie. A facet powinien wylecieć z uczelni, strach, ze ktoś taki miałby leczyć ludzi :roll:
pwpw
 

Post » Śro cze 05, 2013 21:10 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

:cry:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 05, 2013 21:18 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

tak strasznie mi smutno jak to czytam :( nieświadome,niewinne istoty trafiały na rzeź do czuba...
az się wyć chce! gdzie to zgłosić? jak udowodnić,co przedstawić jako dowód? :?
"Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali."

husaria

 
Posty: 93
Od: Śro kwi 24, 2013 19:47
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro cze 05, 2013 21:46 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Nie ma żadnej informacji na ten temat na stronie Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu, sprawdziłam od początku maja. Nie ma nic na stronie Toz-owskiego Psitula. Jest tylko facebook. Oby to jednak nie była prawda :(
Jakbym wiedziała gdzie gada szukać to poszłabym mu drzwi skopać, wierzcie mi :evil:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro cze 05, 2013 21:50 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Obawiam się, że to jednak prawda :( . Jutro jadą zeznawać od nas - wziął 6-tygodniową Wiki[*] ze schronu :cry: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro cze 05, 2013 21:53 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Koki-99 pisze:Nie ma żadnej informacji na ten temat na stronie Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu, sprawdziłam od początku maja. Nie ma nic na stronie Toz-owskiego Psitula. Jest tylko facebook. Oby to jednak nie była prawda :(
Jakbym wiedziała gdzie gada szukać to poszłabym mu drzwi skopać, wierzcie mi :evil:

Mozesz skontakować się z Panią behawiorystką. Ona wie ponoć wszystko
Dzisiaj także od nas z Panią Beata rozmawiała jedna z dziewczyn.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 05, 2013 21:57 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

CatAngel pisze:
Koki-99 pisze:Nie ma żadnej informacji na ten temat na stronie Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu, sprawdziłam od początku maja. Nie ma nic na stronie Toz-owskiego Psitula. Jest tylko facebook. Oby to jednak nie była prawda :(
Jakbym wiedziała gdzie gada szukać to poszłabym mu drzwi skopać, wierzcie mi :evil:

Mozesz skontakować się z Panią behawiorystką. Ona wie ponoć wszystko

Tzn. z kim, bo nie znam?
Może by tak tvn zainteresować?
Jezu, w głowie mi się nie mieści, że takiego padalca ziemia nosi :(
Ostatnio edytowano Śro cze 05, 2013 22:07 przez Koki-99, łącznie edytowano 1 raz

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro cze 05, 2013 22:00 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Koki-99

CatAngel pisze:Cytuje Odnośnie ostrzeżenia
Takie informacje otrzymałyśmy od Pani Ewy, a ona od behawiorystki Beaty L z prośbą o przekazanie dalej.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 5241906128

Pani Beata.L
http://www.hissteria.pl/index.php?optio ... &Itemid=17

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 05, 2013 22:23 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Alienor pisze:Obawiam się, że to jednak prawda :( . Jutro jadą zeznawać od nas - wziął 6-tygodniową Wiki[*] ze schronu :cry: .


maleństwo... aż ryczeć się chce!
człowiek flaki wypruwa,ratuje,leczy,kocha a tu taki degenerat...
"Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali."

husaria

 
Posty: 93
Od: Śro kwi 24, 2013 19:47
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro cze 05, 2013 22:28 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Osoby przekazujące te informacje to poważni ludzie. Na pewno nie rozpowszechniają niesprawdzonych informacji.

Horror.

Ale jak rozpoznać psychopatę:(

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro cze 05, 2013 22:36 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

husaria pisze:
Alienor pisze:Obawiam się, że to jednak prawda :( . Jutro jadą zeznawać od nas - wziął 6-tygodniową Wiki[*] ze schronu :cry: .


maleństwo... aż ryczeć się chce!
człowiek flaki wypruwa,ratuje,leczy,kocha a tu taki degenerat...

Degeneraci :!: Zwyrodnialcy :!: Psychopaci :!: .. Dziewczyna pomagała, uwierzytelniała go, mówiła, to co "trzeba", na bank wiedząc ... On nie był sam w tej mistyfikacji ...
pwpw
 

Post » Czw cze 06, 2013 7:44 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

My dostaliśmy już ostrzeżenie pod koniec maja drogą mailową od osoby, która także mu wydała dwa koty. W mailu jest imię, nazwisko, przybliżony adres i numer tel tego gościa. Na pw Halbina może przekazać dalej dane pana ku przestrodze, chociaż wątpię by gdy sprawa jest już tak nagłośniona facet wciąż czegoś próbował. Zwinął swój profil na fb lub zablokował.
Ostatnio edytowano Czw cze 06, 2013 14:47 przez Formica, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Formica

 
Posty: 2094
Od: Wto kwi 12, 2005 12:05
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 118 gości