wymarzony program o zwierzętach

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 26, 2004 20:28

Jeszcze mogłoby być o wizytach u weta, o szczepieniach, ogólnie o profilaktyce, i o tym co zwierzę powinno jeść. Jeszcze może o tym, że zwierzę przez nagłą zmianę zachowania próbuje nam coś przekazać. Mogłyby być opowieści właścicieli zwierząt, o tym jak zorientowali się, że zwierzątko jest chore(jak się zachowywało, jakie były objawy) i później komentarz weterynarza. :)

ina

 
Posty: 4042
Od: Śro paź 08, 2003 21:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw maja 27, 2004 7:44

ZibiPan szkoda że mieszkasz daleko, bo ja mam pomysł na program telewizyjny, juz dość konkretny tylko czasu mi brakuje na napisanie scenariusza kilku pierwszych odcinków... Jeden już w zarysie jest... :roll:
Obrazek

Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali.

Katy

 
Posty: 16034
Od: Pon sie 05, 2002 18:57
Lokalizacja: Kocia Mafia Tarchomińska

Post » Czw maja 27, 2004 8:36

Jak dla mnie wzorywym programem byłby program na wzorze z Animal Planet - program angielski o schroniskach.
POzkazywanie zwierzat, nie tylko w ich drastycznej formie- można to jakoś "ukolorować" słowami. Pokazywanie zwierząt i omawianie ich potrzeb - łacznie z podstawami prawidłowego zywienia, pielęgnacji, opeiki weterynaryjnej (wg mnie warto podkreślac orientacyjne koszty, aby ktoś nie poszedł "za impulsem", a potem okazałoby się, że koszty weta ich przerastają). Pokazywac zwierzata do adopcji - może stworzenie ogólnopolskiej lini wolnej od opłat, albo opłata minimalna, gdzie osoby chętne do adopcji mogłby dzwonić- jak wyglądały przed i co daje odpowiednia opieka i pielęgnacja. Pokazywać zwierzęta w ich nowych domach, co dają ludziom i jak bardzo zwierzaki się zmieniają, gdy mają swojego Pana.

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga66 i 302 gości