Bąbel & Spółka... Michaś się trzyma i dzielnie znosi gości;)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 14, 2014 15:21 Re: Bąbel & Spółka... Basine Obłoczki u Peci - już na zawsze

umieszczam na prosbę Joasi

Kochani, mam prośbę wielką - maluszki, które są na liście wsparcia przebywaja na bardzo alarmowym dt, wiemy,ze od pewnego czasu KAN Radomsko, Andżelika i pomocne Jej osoby borykają się z wielkimi problemami , m.in. wymówiono im lokal-maja czas do wrzesnia, koty będące pod opieką KAN przejdą, do czasu wyadoptowania, do domów wolontariuszy i przyjaciół KAN, kotów jest wiele i każde miejsce jest na wagę złota. Dziewczyny pochyliły się , mimo sytuacji, nad tymi maluszkami Tośkiem i Jaśkiem, choć nie ma miejsca i środków.
Dzisiaj zgłosił się dt , który może je przejąc, będzie nawet transport, ale potrzebne są środki na paliwo, dystans to ok. 300km, w dwie strony paliwo wyniesie 200zł.
Czy znajdzie sie dobra dusza, która wesprze groszem na transport tych maluszków ?
Maluszki nie będą widzieć, ale można ratować oczka, myślę,że pod dobrą opieką okulistyczną może będą , jak mój Rolfik, chociaż "widzieć" światło/cień, poszukamy in domków , ale najpierw spowodujmy, aby mogły przybyć do dt :201494


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Osoby chętne do pomocy proszę o zgłoszenie na pw- na transport zbieramy pieniażki na konto prywatne-bowiem to nie wchodzi w zakres pomocy Klubu Ślepaczków.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sie 14, 2014 15:42 Re: Bąbel & Spółka... Basine Obłoczki u Peci - już na zawsze

proszę konto.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob sie 16, 2014 18:41 Re: Bąbel & Spółka... Basine Obłoczki u Peci - już na zawsze

ileż te koty przeszły... Petka :1luvu:
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Pon sie 18, 2014 9:49 Re: Bąbel & Spółka... Basine Obłoczki u Peci - już na zawsze

Kochane, ruszamy z PiPi do Wrocławia po same dobre wieści :-)
Prosimy o kciuki za przebieg i wynik endoskopii:)
Ściskamy!!!!!!!!!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pon sie 18, 2014 9:53 Re: Bąbel & Spółka... Basine Obłoczki u Peci - już na zawsze

powodzenia, Dziewczyny :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pon sie 18, 2014 9:54 Re: Bąbel & Spółka... PiPi w drodze do Wrocka po dobre wieśc

:ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 18, 2014 10:23 Re: Bąbel & Spółka... PiPi w drodze do Wrocka po dobre wieśc

:ok: :ok: :ok: :ok: za PiPi :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon sie 18, 2014 10:43 Re: Bąbel & Spółka... PiPi w drodze do Wrocka po dobre wieśc

Asiu , czekam na dobre wieści :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15037
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon sie 18, 2014 17:58 Re: Bąbel & Spółka... PiPi w drodze do Wrocka po dobre wieśc

Są dobre wieści!!!!!!!!! :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Asieńka właśnie do mnie dzwoniła-juz jadą do domu!
Wszystko jest OK, poza jednym miejscem, gdzie jest zaczerwienienie, ale Pan doktor jest dobrej myśli-następna wizyta w marcu!
Kochani-można odtrąbic zwycięstwo-Pipi jest zdrowa-żadnej astmy nie stwierdzono!!!!!
A jeszcze nie tak dawno baliśmy się, czy dożyje do operacji, czy przeżyje zabieg, czy coś złego nie stanie się po operacji!
Dzisiaj to wszystko juz za Pipi, Asieńka przeszczęśliwa, my też, więc teraz możemy się już w pełni cieszyć!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon sie 18, 2014 19:18 Re: Bąbel & Spółka... PiPi w drodze do Wrocka po dobre wieśc

:dance: :dance2: :dance: :dance2:

U Asi ten tydzień będzie obfitować w wizyty u weta. :ok: :ok: :ok: , żeby wszystkie informacje były tak radosne.
Obrazek**Obrazek**"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."Théophile Gautier

Petka

 
Posty: 14372
Od: Nie cze 22, 2008 23:31
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon sie 18, 2014 19:31 Re: Bąbel & Spółka... PiPi w drodze do Wrocka po dobre wieśc

Pan doktor Peciu chce tez podleczyc Melę :1luvu:
Oby psica znów mogła szaleć bez bólu!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon sie 18, 2014 22:07 Re: Bąbel & Spółka... PiPi w drodze do Wrocka po dobre wieśc

:ok: :ok: :ok: :201461 :201461 :201461 :dance: :dance2: :dance: :dance2: :dance: :dance2:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15037
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 22, 2014 8:55 Re: Bąbel & Spółka... PiPi w drodze do Wrocka po dobre wieśc

Dziewczyny Kochane,
przepraszam, że odzywam się dopiero teraz :oops:
Wizyta we Wrocławiu wprawiła mnie w stan nieważkości - fruwałam ze szczęścia.
Pozostała odrobina niepokoju związana z malutkim ogniskiem zapalnym, ale ma ono prawo jeszcze się utrzymywać! JEST bosko - PiPi oddycha bez żadnych problemów :!:
Opowiem Wam wszystko bardziej szczegółowo, napiszę jaki dzielny był Kozi Bobek i tym razem :D
Zrobię też rozliczenie! Póki co, wklejam linki do wszystkich wypisów i rachunków PiPi z kliniki doktora Niedzielskiego, którego oczywiście kocham, ale nie aż tak, jak doktora Skrzypczaka :wink: :D

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x48 ... aeBceX.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x48 ... S8MkxH.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/640x48 ... kJrEtI.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/640x48 ... HDprBp.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x48 ... 5LeCJV.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/640x48 ... mUwqQc.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/640x48 ... TRkmQY.jpg

Wybaczcie, że tak tu się opuszczam, ale nie ukrywam, że ostatnio dość mocno przytłoczyły mnie sprawy ślepaczków i starałam się nadrobić wszelkie zaległości i doprowadzić sprawy do szczęśliwych finałów. A że jestem w naszej ekipie naczelnym gadaczem i załatwiaczem :oops: to same rozumiecie :wink:
A tak poważnie mówiąc, naprawdę smutno. Oczywiście sytuację ratuje mój mały Kozi Bobek :201461 , daje nadzieję na wiele kocich happy endów :!: Kochane, dziękuję Wam z całych swoich sił i serca :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ostatnio edytowano Pt wrz 19, 2014 13:23 przez jerzykowka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pt sie 22, 2014 9:00 Re: Bąbel & Spółka... PiPi w drodze do Wrocka po dobre wieśc

dużo dobrych wieści, potrzebne są bardzo w zalewie tego kociego smutku.
Tobie i Koziemu B. szczęścia i zdrowia nieustannie życzymy!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt sie 22, 2014 12:29 Re: Bąbel & Spółka... PiPi w drodze do Wrocka po dobre wieśc

jerzykowka pisze:Dziewczyny Kochane,
przepraszam, że odzywam się dopiero teraz :oops:
Wizyta we Wrocławiu wprawiła mnie w stan nieważkości - fruwałam ze szczęścia.
Pozostała odrobina niepokoju związana z malutkim ogniskiem zapalnym, ale ma ono prawo jeszcze się utrzymywać! JEST bosko - PiPi oddycha bez żadnych problemów :!:
Opowiem Wam wszystko bardziej szczegółowo, napiszę jaki dzielny był Kozi Bobek i tym razem :D
Zrobię też rozliczenie! Póki co, wklejam linki do wszystkich wypisów i rachunków PiPi z kliniki doktora Niedzielskiego, którego oczywiście kocham, ale nie aż tak, jak doktora Skrzypczaka :wink: :D


Potwierdzam jako naoczny świadek :mrgreen:
Joasia opisze dokładniej badanie i wyniki, ja tylko chciałam naświetlić nieco sytuację: podczas badania wyszło w jednym miejscu malutkie ognisko , które może być pozostałością jeszcze w procesie gojenia, lecz aby całkowicie wykluczyć cokolwiek złego, dr Skrzypczak w marcu zaprasza Pipi na ostatnie badanie kontrolne.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Cosmos, pimpuś..wampirek, PioByr19 i 220 gości