Nim 7schr. Łódź.Marlon chory- powrót z adopcji:(( od str.81

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 23, 2013 11:24 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

Dzięki za wyjaśnienie tej kwestii, gpolomska :D
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze,
i że ASIA EGIERD opowie nam czasem o swoim nowym kocurku! :ok:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4572
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Pt sie 23, 2013 11:34 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

Ciotecki kochane nic się nie martwcie
jestem w stałym kontakcie tel. z ASIA EGIERD :1luvu:
jutro bede w schronisku przy adopcji Marlonka
a wizytę PA zrobi Fundacja Zwierzętom Pomocne-Pomorskie. która to tez odbierze jutro Marlonka
i juz wieczorem będzie w swoim domku
Obrazek

felusia

 
Posty: 696
Od: Śro wrz 28, 2011 11:23

Post » Pt sie 23, 2013 11:35 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

nie zawsze są wizyty,
dokładnie tak jak pisze Grażyna,
nic dodać nic ująć

jeśli chodzi o Marlonka,
to zapowiada mu się naprawdę super dom
gdzie będzie rozpieszczanym jedynakiem
byle tylko zdążyć :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 23, 2013 11:44 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

To trzymam :ok: żeby wszystko się udało :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 23, 2013 11:52 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

Też potrzymam - już jest tak bliziutko... kciuki (Magnolcia też trzyma) :ok: :ok: :ok:
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Pt sie 23, 2013 11:52 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 23, 2013 12:06 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

ruru pisze:Obrazek


bidulek, nawet nie wie, ze już jutro będzie na kolankach swojej Pańci a nie w schroniskowym boksie :1luvu:
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pt sie 23, 2013 12:07 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

Nie ma na co czekać i już niech ten biduś jedzie jak najszybciej. Zawsze są obawy jeżeli domek świeżutki i nie forumowy. Ale każda z nas kiedyś zaczynała swoją kocią przygodę, nie miałyśmy takich doświadczeń jak większość z nas ma dzisiaj ( w moim przypadku pierwszego kota przytuliłam 20 lat temu). W schronisku nie ma Marlonek żadnych szans, w domu mam nadzieję przełamie barierę strachu i będzie dobrze. Taką mam nadzieję. Choć chyba nie stanie się to z dnia na dzień więc dużo cierpliwości i miłości będzie trzeba no i nie wiem czy bez jakiś "wspomagaczy" się nie obejdzie typu feliway, calm. Będziemy czekały na wiadomości i zdjęcia Marlonka i to większość z nas z pewnością uspokoi.
Marlonku Twoje życie nabiera kolorków :ok:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt sie 23, 2013 13:03 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆ KOTKA MARLONA PRZYWIEDZIE https://www.facebook.com/ZwierzetomPomocnePomorskie ZADEKLAROWALI POMOC,BĘDĄ JUTRO W WARSZAWIE I POJADĄ PO KOTKA DO ŁODZI I PRZYWIOZĄ GO DO MNIE DO SZTUMU,DO DOMKU STAŁEGO.OD RAZU BĘDZIE TO WIZYTA PRZED ADOPCYJNA,CZYLI PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆ.KOTKA ZE SCHRONISKA BIORĘ PIERWSZY RAZ,ALE MAM DOŚWIADCZENIE Z KOTAMI OD DZIECKA,ZAWSZE BYŁ U NAS JAKIŚ ZNALEZIONY I URATOWANY KOTEK.A TEN MARLONEK POTRZEBUJE SPECJALNEJ OPIEKI.NIE PRACUJE,JESTEM W DOMU I MAM DUŻO CZASU I MIŁOŚCI.JAK WSZYSTKO PÓJDZIE GŁADKO TO JUTRO WIECZOREM MARLONEK :kotek: BĘDZIE JUŻ W DS.POZDRAWIAM ASIA.

ASIA EGIERD

 
Posty: 120
Od: Wto sie 20, 2013 15:47


Post » Pt sie 23, 2013 13:05 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

Asiu, czekamy jutro na obszerną relację z pierwszych chwil koteczka u Ciebie :piwa:
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pt sie 23, 2013 13:16 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

Zycze powodzenia Marlonkowi, mialem bardzo podobnego kiedys - strasznie bojacy sie wszystkiego czarnuszek - i niestety odszedl za szybko, pokonany przez tajemnicze chorobsko, w wieku 3 lat. Ale radosc gdy sie widzialo jak kotek "rozkwitl" gdy znalazl domek, gdzie sie mogl czuc bezpiecznie (choc niestety nie za dlugo sie nim nacieszyl) - warta byla wszystkiego. Wiec jak patrze na tego biedaka to mi serce sciska z zalu, choc to juz 5 lat minelo, ale tez ciesze sie, ze ma swoja szanse.
Ostatnio edytowano Pt sie 23, 2013 13:17 przez Lifter, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sie 23, 2013 13:17 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

RELACJA BĘDZIE,CZY JUTRO NIE WIEM,JUTRO PÓŹNYM WIECZOREM TRAFI DO MNIE,BĘDZIE ZMĘCZONY PO PODRÓŻY I ZESTRESOWANY.BĘDZIE TU CZEKAĆ NA NIEGO DUŻO MIŁOŚCI,SMACZNE JEDZONKO,KTÓRE WŁAŚNIE KUPIŁAM,KUWETKA,SUPER DOMUŚ Z KARTONU Z KOCYKIEM I WYGODNE LEGOWISKO.A JAK JUŻ POZNA DOMEK I OSWOI SIĘ Z NAMI,TO MOŻE SOBIE KORZYSTAĆ DO WOLI ZE WSZYSTKICH MIEJSC W DOMU.BARDZO GO KOCHAM.W 1999 r ZMARŁ MÓJ OSTATNI KOTEK MIKUŚ,MIAŁAM GO Z DZIAŁEK,MÓJ TEŚĆ GO PRZYNIÓSŁ,MALUTKI PIESZCZOCH.TEŻ CAŁY CZARNY,CHOROWAŁ NA ASTMĘ OSKRZELOWĄ,ALE POŻYŁ SOBIE 9 LAT.BARDZO PRZEŻYŁAM JEGO ŚMIERĆ,NIE WIEDZIAŁAM,ŻE ZNÓW SIĘ ZAKOCHAM I ŻE TO BĘDZIE TAKI SAM CZARNY KOTEK. :kotek:

ASIA EGIERD

 
Posty: 120
Od: Wto sie 20, 2013 15:47

Post » Pt sie 23, 2013 13:21 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA DZIEWCZYN,KTÓRE POMOGŁY W ZAŁATWIANIU TRANSPORTU I UTWORZYŁY SPECJALNIE TĘ STRONĘ https://www.facebook.com/events/1547157 ... 561380827/ :kotek: :kotek: :kotek:

ASIA EGIERD

 
Posty: 120
Od: Wto sie 20, 2013 15:47

Post » Pt sie 23, 2013 13:36 Re: Nim 7schr. Łódź. Marlon sparaliżowany strachem-do Sztumu

To powodzenia!


Ale miedzy nami pisanie samymi duzymi literami w netykiecie uwazane jest za KRZYK, wiec jakbys mogla wycisnac Caps Lock, to bylbym ci (nie liczac wdziecznosci za adopcje) jeszcze bardziej wdzieczny. :1luvu:
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 124 gości