Święta Krowa II. Jerzynka, Malinka, Borówek i Agrest

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 21, 2014 11:59 Re: Święta Krowa II.

Ewa L. pisze:
wilber pisze:Domek spadł zupełnie niespodziewanie, jak cegłówka w szczerym polu :mrgreen:

Koleżanka córki przyjaciółki wzięła małego, bardzo fajna, odpowiedzialna dziewczyna.
Zaszła kiedyś do mnie i przegadałyśmy o kotach i życiu pół dnia.
Prawie Krowa ma koleżankę, dziewczyna chciała od razu dwa koty. Koleżanka to kilkuletnia kotka, wzięta w tym samym czasie od ludzi, którzy przestali móc mieć kota, bo.....ich dziecko zaczyna raczkować :roll:

Tiaaaa......to dopiero powód. Boją się że dziecko staranuje kota raczkując ? :evil: :evil: :evil:


No niekoniecznie - czasem jest tak, że kot zaczyna traktować raczkujące dziecko jak rywala na swoim terytorium i robi się problem, którego już ludzie nie chcą/potrafią rozwiązać. Wtedy wydaje im się, ze najlepszym rozwiązaniem jest oddanie kota. Ale to jest rzecz do rozwiązania ;)
Koci Doradca
Facebook @zrozumieckota

vivien

Avatar użytkownika
 
Posty: 3861
Od: Sob kwi 27, 2002 12:13

Post » Śro lis 12, 2014 10:32 Re: Święta Krowa II.

Hej :) Witamy się :) ja i kotki trzy :)
Doczytaliśmy, pośmialiśmy się, popodziwialiśmy, bardzo nam się tu podoba - możemy przysiąść?
Mój Joachim też miał być nie-mój. Miał być na tymczasem... Miał szukany nawet dom, ogłoszenia porozwieszane, telefony odbierane.... ale im dłużej było szukane tym bardziej moje serce wiedziało, że ten trzeci - ten, na którego nie mogłam sobie pozwolić ani miejscowo, ani finansowo, ani psychicznie, no ten trzeci - ten niemożliwy.... Rozum swoje, serce swoje. Teraz jest moim ukochanym siedmioletnim (!) Panem Mruczącym Joachimem.
Pozdrawiamy więc Was serdecznie, a Krówencjusza całujemy w krówkowy nosek :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Czw gru 18, 2014 21:00 Re: Święta Krowa II.

przydałoby się coś skrobnąć po półtora miesiąca nieobecności :roll: a....

Krowia fanka
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 03, 2015 11:08 Re: Święta Krowa II.

zapomniałaś o nas.... :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 04, 2015 1:46 Re: Święta Krowa II.

Witam noworocznie (trochę spóźniona ) i życzę wszystkim, ludziom i zwierzakom, żeby ten czas przyniósł każdemu spełnienie tych ważnych i tych mniej ważnych pragnień.
Spokoju, dobrobytu i choć kropelki szczęścia i fartu.

Dziękuję Puszatku za zaglądanie :P , musiałam "odtajeć" fizycznie i psychicznie, mam trochę taki trudny czas

Sihaja witam :201461, chlebem, solą, kawą i winem :mrgreen:
Joachim, to jak brat Maludyńskiego, kotka o bardzo małym rozumku i grubaśnym zadku.

Czorty względnie dobrze, kłaczą, drapią, dupska rosną :placz: . Z Pruszem mam tylko średnio mały problem, chyba moje stresy i Krówciowe szczaństwo odbiły się na nim rykoszetem, wyskubał sobie tłusty bambdzioch i pilnuje, żeby mu się za bardzo nie owłosił :roll: . Badania porobione, konsultacje, cuda - wianki, stanęło, że behawioralne, a teraz to już w zasadzie nawykowe. Na chorego, ani na zestresowanego to on mi raczej nie wygląda.
W każdym razie jest lepiej i ku lepszemu idzie, bo co prawda wolno, ale zarasta, mam jeszcze w związku z nim i jego bambdziochem parę pomysłów do wcielenia w życie.

Krówciński.... :roll: Krówcińki to kot-demolka, przemarsz wojsk, dżuma i cholera w jednym :mrgreen: . Maleńki ten piszczacy kotek posiadł sztukę bilokacji, teleportacji i parę innych "rotacji".
Jest wszędzie i wszystko jest interesujące, do natentychmiastowego sprawdzenia, ugryzienia, jest kotkiem alpinistą, im wyżej, tym lepiej, nie był jeszcze tylko na lampie, ale już i do tego się przymierzał :strach:
Uparty, jak się coś zalęgnie w tej maleńkiej łepetynie, to nie ma zmiłuj, dopnie swego, wlezie wszędzie i potem spada znienacka, a to z szafy, a to z framugi drzwi, a to z szafek kuchennych (wprost do zapiekanki), jest chudy jak sznurek, sprężysty jak piłeczka i w ciągłym ruchu, pośpiechu, zajęty, sprawami, ważnymi.
Wyjada rodzynki z ciasta i sernik i zupę ogórkowa, muszę się z nim dzielić talerzem :strach:, w nocy pięć razy zdejmować z regału, zanim wyląduje mi na głowie. Wiecznie czymś "ufyflany", bo właśnie "coś" sprawdzał... ilość popiołu w popielniku, węgla w węglarce, farby w pojemniku, masła w maselniczce. Budzę się obłożona myszami, które w ilościach hurtowych znosi do łóżka.
Jak już pada, to zasypia na środku mieszkania kołami do góry i trzeba go obchodzić.
"Szkudnik" niemożebny z wariackimi pomysłami, wczoraj wydłubał obudowę gniazdka ze ściany razem z gniazdkowymi "bebechami" :strach:
Uwielbia moją matkę, bo ona....robi na drutach, obydwoje mają niekończące się zajęcie, Krówciński włóczkę plącze, Mamcia rozplątuje, przez miesiąc udało jej się zrobić ledwo dwie pary skarpet :201461
Koteczek, który nie nauczył się miauczeć, roznosi chatę z cieniutkim priiiiiiiiiii na różowych usteczkach.
Jest zawsze pod ręką, przydatny jak ostatni gwóźdź do trumny :mrgreen:
Jakże niewyobrażalnie nudne i ubogie w zdarzenia było moje życie w erze przedkrówciowej :twisted:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Nie sty 04, 2015 7:05 Re: Święta Krowa II.

Wszystkiego dobrego, wilber :piwa:
Biednego Pruszona pozdrawia notorycznie rozdrapana Fasolka
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie sty 04, 2015 12:46 Re: Święta Krowa II.

Ha :) Może Joachim jest podobny do Maludyńskiego z wyglądu, z opisu jednak bardziej do Krówcińskiego :) Joachimka ostatnio odchudziłam i jego grubaśny zadek zamienił się w garstkę kosteczek :) To jest kot, który jest wszystkiego ciekaw, wszystko musi osobiście sprawdzić, wszystkiego spróbować, wszędzie zajrzeć :) Wprawdzie jest trochę spokojniejszy z racji wieku, ale i tak nie traci wigoru :) Czasem sobie myślę, ze ma 7 lat, a zachowuje się, jakby miał 7 miesięcy :)
Dobrze widzieć Was, bo już się stęskniliśmy bardzo, dobrze wiedzieć, że Krówciński dobrze i prawidłowo się prowadzi :)
Wszystkiego naaaaj w Nowym Roku :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Nie sty 04, 2015 13:50 Re: Święta Krowa II.

O! Miło Was czytać :D

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Opis Krowy - jakbym o moim Hipolicie czytała... tylko fragment o popielniku i węglarce się nie zgadza - nie posiadamy. I gabaryty się nie zgadzają, Hippo rozrósł się na boki, no ale jest o parę latek starszy od Krowiastego.

Joako

 
Posty: 3275
Od: Wto cze 19, 2007 7:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 04, 2015 13:58 Re: Święta Krowa II.

witam :)

podczytywałam Was kiedyś i z usmiechem na ustach :)
jestem fanką Krowińskiego ;)
w końcu się zarejestrowałam i bede mogła oficjalnie czytac i zaglądać do Waszego watku :)

Lou

Avatar użytkownika
 
Posty: 13
Od: Nie sty 04, 2015 13:43

Post » Nie sty 04, 2015 14:52 Re: Święta Krowa II.

wilberku :201494 :201494 :201494 :1luvu: :1luvu: nareszcie :lol: :lol: :lol:

życzymy Wam zdrowego roku bez kłopotów i zmartwień, z częstszym zaglądaniem na wątek bo jak widzisz, macie całą rzeszę fanów Krowińskiego :lol: :lol: :lol:
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 04, 2015 16:18 Re: Święta Krowa II.

też sie melduję i doczytuję z radością
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Pon sty 05, 2015 11:49 Re: Święta Krowa II.

:201430
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Wto lut 17, 2015 19:16 Re: Święta Krowa II.

Remonta i takie tam różności, jesienno-zimowa chandra....i różne inne usprawiedliwienia nieobecnościowe :oops:

Odświeżam trochę mieszkanie, bo już czas najwyższy, ale idzie mi to jak ..... na trudno mi idzie, "pawera" brak. Za to Krówcia, Krówcia ma MOC, remontowe "dzianie się" wprawia go w stan euforyczny, co skutkuje moim przedzawałowym.
Rozwijanie folii malarskiej to normalnie krowia ekstaza, szeleszczące morze, foliowy ocean w którym można nurkować, zawijać się, robić tunele, kulać się i polować na szeleszczące fale. Nie wiem, czy muszę precyzować do czego nadaje się po krowim szaleństwie taka folia, raczej nie do użytku. No i drabina, drabina miłością krowią również jest. Jeden szczebelek notorycznie miałam zajęty co było nieco uciążliwe zwłaszcza przy malowaniu sufitu.
No i w ogóle to się nieźle bawili chłopaki, czego nie można powiedzieć o mnie.
Zrobiłam sobie łóżko, własnoręcznie, duże, dokupiłam materace, stelaże, żeby wreszcie mieć miejsce, wczoraj pierwsza noc i co i znowu został mi skrawek, bo po raz pierwszy wszystkie trzy naraz zdecydowały, ze będą spać na łóżku, nawet Pruszyn, co mu się nigdy nie zdarza, kocha on bowiem swoje kółeczko na parapecie.
Wredne maupy :|

W wersji prawie glamour

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Wto lut 17, 2015 19:29 Re: Święta Krowa II.

to nie krowa, to byk jakiś wielki,
fajnie, ze się odezwałaś :1luvu:
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 17, 2015 19:44 Re: Święta Krowa II.

Heeej :) Super, że się pojawiłaś, tęskniliśmy już... :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue, zuza i 107 gości