Poznań kotka perska - czekamy na aklimatyzację w DT

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 16, 2013 11:02 Re: Poznań PERSKA KOTKA po zmarłym, pomocy!!!

Byłaś z nią u weterynarza albo się wybierasz? Czy kotka nie ma kołtunów? Uszy czyste? Jest zadbana na pierwszy rzut oka?
Obrazek

cairo

 
Posty: 637
Od: Nie lut 12, 2012 9:48
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Czw maja 16, 2013 11:06 Re: Poznań PERSKA KOTKA po zmarłym, pomocy!!!

szkoda ze to tak daleko bo chetnie bysmy ją wzieli do katowic

damcik

 
Posty: 10
Od: Sob maja 31, 2008 9:39
Lokalizacja: KATOWICE

Post » Czw maja 16, 2013 11:07 Re: Poznań PERSKA KOTKA po zmarłym, pomocy!!!

Mój poprzedni pers używał Cats Besta, teraz mają bentonit, bo drewniany za bardzo sie przyczepiał do portek.

Traktuj ją jak normalnego kota, tylko daj bardziej płaskie miseczki do jedzonka.
Nie stresuj się, ze to pers - to kot przede wszystkim 8)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 16, 2013 11:08 Re: Poznań PERSKA KOTKA po zmarłym, pomocy!!!

cairo pisze:Byłaś z nią u weterynarza albo się wybierasz? Czy kotka nie ma kołtunów? Uszy czyste? Jest zadbana na pierwszy rzut oka?


u weta nie byłam i na razie po konsultacjach się wstrzymam, żeby nie fundować jej stresu kolejnego. Pan przed śmiercią ją wyczesał, także kołtunów nie ma. Uszy na pierwszy rzut oka całkiem, całkiem. Chuda jest i zestresowana, nie podobają mi się oczy, ale na razie dam jej spokój. Być może uda mi się wyrwać jej książeczkę zdrowia dzisiaj (jeśli takową posiada)
Obrazek
http://www.pustamiska.pl
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta George Bernard Shaw

merka

 
Posty: 217
Od: Śro cze 09, 2010 9:09
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw maja 16, 2013 11:09 Re: Poznań PERSKA KOTKA po zmarłym, pomocy!!!

Avian pisze:Traktuj ją jak normalnego kota, tylko daj bardziej płaskie miseczki do jedzonka.
Nie stresuj się, ze to pers - to kot przede wszystkim 8)


hehe, no tak. Mam schizę straszną, że znajdę ją martwą jak wrócę do domu, ale nie, prawda?
Obrazek
http://www.pustamiska.pl
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta George Bernard Shaw

merka

 
Posty: 217
Od: Śro cze 09, 2010 9:09
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw maja 16, 2013 11:31 Re: Poznań PERSKA KOTKA po zmarłym, pomocy!!!

Na Twoim miejscu spróbowałabym jeszcze na Planecie Persji popytać - nawet jak nie znajdziesz DT, to one mają wiedzę na temat tej rasy. No i jako osoby z persjozą mogą się szybko zakochać w biedaczce i ją zaadoptować :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw maja 16, 2013 11:44 Re: Poznań PERSKA KOTKA po zmarłym, pomocy!!!

Ja już na Persji o niej napisałam wczoraj wieczorem, dzisiaj jeszcze uzupełnię info i wkleję fotki.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 16, 2013 13:27 Re: Poznań PERSKA KOTKA po zmarłym, pomocy!!!

Sorki, na persach się kompletnie nie znam, ale może by jej na początek dać taki żwirek jaki dotychczas miała i taką karmę jaką miała, choćby tego whiskasa. Niech ma to co już zna, łatwiej jej się będzie przełamać.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33246
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 16, 2013 13:38 Re: Poznań PERSKA KOTKA po zmarłym, pomocy!!!

MB&Ofelia pisze:Sorki, na persach się kompletnie nie znam, ale może by jej na początek dać taki żwirek jaki dotychczas miała i taką karmę jaką miała, choćby tego whiskasa. Niech ma to co już zna, łatwiej jej się będzie przełamać.



dzięki, za radę, też tak myślałam. Kupie na wszelki wielki dodatkowo jakąś lepszą karmę - może się skusi dziewczę na cokolwiek
Obrazek
http://www.pustamiska.pl
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta George Bernard Shaw

merka

 
Posty: 217
Od: Śro cze 09, 2010 9:09
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt maja 17, 2013 7:49 Re: Poznań PERSKA KOTKA po zmarłym, pomocy!!!

I co?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt maja 17, 2013 8:45 Re: Poznań PERSKA KOTKA po zmarłym, pomocy!!!

wieści po pierwszej nocy w nowym DT: wodę pije, istnieje cień szansy, że skubnęła jedzenie. W kuwecie siku i kupa. Wieczorem siedziała na parapecie i z podniesionym ogonem zeskoczyła do mojego wujka (on niestety się wystraszył). Jak wszedł drugi raz, to już nie wyszła. Ogólnie on jest jedyną osobą, na którą ona nie syczy i nie warczy. Wczoraj wyciągnęłam jej książeczkę zdrowia, zabawkę, kocyk (z którego cieszę się najbardziej) i czesaczkę. Na razie jej nie molestujemy, tylko dajemy jedzenie, wujek w wolnej chwili u niej siedzi i rozmawia;) Czekamy na rozwój sytuacji, trzymajcie kciuki!
Obrazek
http://www.pustamiska.pl
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta George Bernard Shaw

merka

 
Posty: 217
Od: Śro cze 09, 2010 9:09
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt maja 17, 2013 10:13 Re: Poznań kotka perska - czekamy na aklimatyzację w DT

No tak - kotka mieszkała z facetem ... to zrozumiałe, ze zaakceptowała mężczyznę.
Ważne, ze była w kuwecie, z persami to różnie bywa - są bardzo kapryśne, jeśli chodzi o żwirek, kuwetę i jej umiejscowienie.

Powoli się uspokoi, jak do niej dotrze, ze jest bezpieczna.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt maja 17, 2013 10:23 Re: Poznań kotka perska - czekamy na aklimatyzację w DT

No, nie jest źle, nawet bardzo dobrze :ok: :lol:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 488 gości