Uleńka ma najprawdziwszy dom na świecie! cudowne wieści

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 16, 2013 8:28 Re: kotka w ciężkim stanie POTRZEBNY o dom tymczasowy od 17

nie mamy na razie żadnych informacji

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Czw maja 16, 2013 8:53 Re: kotka w ciężkim stanie POTRZEBNY o dom tymczasowy od 17

Biedna kocinka... walcz malutka, teraz będzie już dobrze :ok: MUSI być dobrze :ok:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt maja 17, 2013 14:10 Re: kotka w ciężkim stanie POTRZEBNY o dom tymczasowy od 17

dzisiaj chyba koteczka trafi do schroniska :( niestety, co dla niej, jak zresztą dla większości kotów, nie wroży nic dobrego :(

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Pt maja 17, 2013 14:21 Re: kotka w ciężkim stanie POTRZEBNY o dom tymczasowy od 17

jessi74 pisze:dzisiaj chyba koteczka trafi do schroniska :( niestety, co dla niej, jak zresztą dla większości kotów, nie wroży nic dobrego :(

:!: :!:
Ma ogłoszenia?
Tak kilka razy szukałam domu/rodziny zastępczej kotom z "wyrokiem".
Watek przepadł w czeluściach daleszych stron i prawie nikt nie zaglądał.

Szkoda kocinki.
Może jednak ktoś???
Wklej foty, pisz o niej, podbijaj wątek...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt maja 17, 2013 14:26 Re: kotka w ciężkim stanie- niestety pomoc nie nadeszła

przekleję swój post z innego wątku....
jessi74 pisze:Dagmara, dziękuję za rozsyłanie mojego postu, pomoc kotom bardzo potrzebna, nie dajemy już rady czasowo, musimy odmawiać pomocy, wiem o bardzo chorym kotku na ulicy, o maluchach , które jeśli do dzisiaj nie znajdą domu, zostaną uśpione albo zginą w podobny sposób :( ogrom kociego nieszczęścia :(

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Pt maja 17, 2013 14:29 Re: kotka w ciężkim stanie POTRZEBNY o dom tymczasowy od 17

ASK@ pisze:
jessi74 pisze:dzisiaj chyba koteczka trafi do schroniska :( niestety, co dla niej, jak zresztą dla większości kotów, nie wroży nic dobrego :(

:!: :!:
Ma ogłoszenia?
Tak kilka razy szukałam domu/rodziny zastępczej kotom z "wyrokiem".
Watek przepadł w czeluściach daleszych stron i prawie nikt nie zaglądał.

Szkoda kocinki.
Może jednak ktoś???
Wklej foty, pisz o niej, podbijaj wątek...


więcej zdjęć kotki jest na FB, załążyłam wątek , gdyż zwrócił się do nas o pomoc pan, który znalazł koteczkę, mamy też pod opieką dużo innych kotków potrzebujących pilnie pomocy, niestety tylko tyle mogłam pomóc tej kotce
Ostatnio edytowano Pt maja 17, 2013 14:32 przez jessi74, łącznie edytowano 1 raz

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Pt maja 17, 2013 14:30 Re: kotka w ciężkim stanie- niestety pomoc nie nadeszła

jessi74 pisze:i jeszcze : Wrocław Karłowice, potrzebna pomoc dla ciężko chorego, oswojonego kota , bardzo pilne z uwagi na stan zdrowia kota


jessi74 pisze:
jessi74 pisze:http://tablica.pl/oferta/samotne-tygodniowe-kotki-ID2T2td.html#3a5e170756 :(

http://tablica.pl/oferta/pilnie-potrzeb ... 25d757099c :(

może ktoś mógłby pomóc?

potrzebny też dom tymczasowy na dwa dni,dla kotki od rozmnażaczki, którą udało się namówić na sterylizację kotki
kocica przyjedzie do Wrocławia w sobotę przed południem, potrzebna pomoc w odebraniu ją od Ani - turkawki, zawiezieniu w pon lub wtorek na zabieg , do lecznicy przy ul. Pałuckiej lub Zachodniej i oddanie kocicy we wtorek w godzinach popołudniowych , w okolicy centrum, gdyż osoba odbierająca jest spoza Wrocławia, bez samochodu, więc nie poradzi sobie z jeżdżeniem po Wrocławiu komunikacją Mpk

druga opcja jest taka, że ja w ostateczności mogę przetrzymać kocice te dwa ale gdyby ktoś miał ochotę pomóc i odebrać kota, przetrzymać a potem zawieźć na zabieg i się tym zająć
bardzo chętnie przyjemiemy pomoc, mamy pod opieką bardzo dużo kotków, nie piszemy tutaj o nich, nie jesteśmy w stanie na bieżąco pisać i robić zdjęć, poszukuję też chętnej osoby -prowadzenia konta na FB , biezacym zamieszczaniu zdjęć, opisów, robieniu wydarzeń , ja niestety nie jestem w stanie się tym zająć :oops:

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Sob maja 18, 2013 12:45 Re: kotka w ciężkim stanie- niestety pomoc nie nadeszła

Czy ktoś wie, co się dzieje z tą koteczką? Co znaczy, że pomoc nie nadeszła?

pisaliście, że ktoś się zgłosił z pomocą na fb, nie jestem na fb
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob maja 18, 2013 12:53 Re: kotka w ciężkim stanie- niestety pomoc nie nadeszła

z tego co wiem, pan Tadek który znalazł koteczkę odebrał ją wczoraj z lecznicy i trzyma u siebie w łazience, niestety dalej nie ma dla kotki domu tymczasowego .....
kotka ma prawdopodobnie wynik FIV dodatni :(

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Sob maja 18, 2013 13:21 Re: kotka w ciężkim stanie- niestety pomoc nie nadeszła

Gosiu-czytałam,że wyniki wskazują na FIP
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob maja 18, 2013 13:37 Re: kotka w ciężkim stanie- niestety pomoc nie nadeszła

tak, literówka :oops:

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Sob maja 18, 2013 19:03 Re: kotka w ciężkim stanie- niestety pomoc nie nadeszła

Mam wiadomości od Pani weterynarz, która zajmowała się do dzisiaj koteczką. Miano na FIPA jest podwyższone, ale wynik niejednoznaczny. Moze to oznaczać FIP-a , ale może też znaczyć,ze kotka miała w przeszłości kontakt z koronawirusem ( wiele kotów miało kontakt). Dzis były zrobione testy na FIV i Felv-ujemne. Kicia ma apetyt, kuwetkuje jak trzeba, jest bardzo mizialska i proludzka.Wyglada duzo lepiej niż w poniedziałek. To daje nadzieję,ze to nie ta straszna choroba. Kici bardzo potrzebny chociaż DT .

beata1973

 
Posty: 253
Od: Czw gru 08, 2011 8:24
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Sob maja 18, 2013 19:54 Re: kotka w ciężkim stanie- niestety pomoc nie nadeszła

Domku, gdzie jesteś :?:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob maja 18, 2013 20:25 Re: kotka w ciężkim stanie- niestety pomoc nie nadeszła

Dziewczyny,sytuacja na chwilę obecną: Kicia jest na DT u Państwa , którzy ją znaleźli. Antybiotyk i kroplówki podane przez Panią weterynarz, dobra karma pomogły.Mieszka w łazience z uwagi na pieski, które posiadają. Fajni ludzie :D Wygląda,ze czuje się dobrze, szama ładnie. Mimo niejednoznacznych wyników (krew, testy) jest lepiej, w porównaniu jak ją znaleziono. Są zdecydowani na pewno opiekować ją i obserwować, gdyby coś się działo będą reagować.Czyli na dzień dzisiejszy dobry DT ma . Czekamy i trzymamy kciuki :ok: , przesyłamy dobrą energię :)

beata1973

 
Posty: 253
Od: Czw gru 08, 2011 8:24
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Sob maja 18, 2013 20:27 Re: kotka w ciężkim stanie- niestety pomoc nie nadeszła

Dobrzy ludzie!
Niech im los wynagrodzi to co robią dla niej!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 536 gości