Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 30, 2013 16:05 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

ewar pisze:Nie wiem, czy długo to potrwa, ale to wspaniała kotka.Niestety, jest MCO, na pewno pisze też sporo snobów, dla których ważne jest to, że RASOWA.Kotka dochodzi do siebie po traumie jaką jej zgotowano, to cudownie, że się otworzyła, bardzo mi jej było szkoda.Na dobry domek warto poczekać.


Szkoda gadać jakie oszołomy się odzywają :evil: aż mnie krew zalewa. Napłodziłam ogłoszenie, a oni jakby w ogóle tego nie czytali.
Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pospieszyć im z jakąkolwiek pomocą. - Albert Schweitzer

catman

 
Posty: 57
Od: Pt lis 02, 2012 12:41
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 30, 2013 16:14 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

80% populacji nie rozumie wiadomości w tv, więc czego się spodziewać :mrgreen:

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 30, 2013 16:59 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

felin pisze:80% populacji nie rozumie wiadomości w tv, więc czego się spodziewać :mrgreen:


Hm... ja nie rozumiem wiadomości w tv, bo to bełkot 8) :wink:
Koci Doradca
Facebook @zrozumieckota

vivien

Avatar użytkownika
 
Posty: 3861
Od: Sob kwi 27, 2002 12:13

Post » Czw maja 30, 2013 17:48 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

vivien pisze:
felin pisze:80% populacji nie rozumie wiadomości w tv, więc czego się spodziewać :mrgreen:


Hm... ja nie rozumiem wiadomości w tv, bo to bełkot 8) :wink:

Wiesz, ja nie rozumiem dlaczego 80% niusów robi za wiadomości, ale leksykalnie sobie radzę 8)

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 30, 2013 19:10 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

felin pisze:
vivien pisze:
felin pisze:80% populacji nie rozumie wiadomości w tv, więc czego się spodziewać :mrgreen:


Hm... ja nie rozumiem wiadomości w tv, bo to bełkot 8) :wink:

Wiesz, ja nie rozumiem dlaczego 80% niusów robi za wiadomości, ale leksykalnie sobie radzę 8)


Ciężko to w ogóle nazwać wiadomościami. Zawsze mi się wydawało, że wiadomości to powinno być coś ważnego :?

Miałam dzisiaj kolejny telefon, zapowiada się bardzo dobrze 8) dom bez dzieci, bez innych zwierzą. Komunikacja trwa. trzymajcie kciuki :ok:
Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pospieszyć im z jakąkolwiek pomocą. - Albert Schweitzer

catman

 
Posty: 57
Od: Pt lis 02, 2012 12:41
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 30, 2013 19:34 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

No to wielkie kciuki:)

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw maja 30, 2013 19:34 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Oby to był ten domek. :ok: :ok: :ok:

lenka*

Avatar użytkownika
 
Posty: 1038
Od: Wto lip 31, 2012 17:58

Post » Nie cze 02, 2013 7:48 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Eufemia pojechała do domku wczoraj :1luvu: Wcześniej kilka razy rozmawiałam z nowym domkiem o zachowaniu Eufemii - że może na początku być agresywna, wycofana, nie dać się pogłaskać itp.

Przyjechaliśmy i zarówno ja, jak i nowi opiekunowie przeżyliśmy szok :) Eufemia jak tylko została wypuszczona z transporterka poczuła się jak u siebie w domu. Od razu zaczęła miziać się o nogi nowego Pańcia i wskoczyła myina kolana :kotek: Chodziła po całym mieszkaniu radośnie, z podniesionym ogonem. Zjadła sobie jedzonko, skorzystała z kuwety i była bardzo zadowolona. Zupełnie inaczej niż u nas. Mnie omijała, ale jak wychodziłam - odprowadziła do przedpokoju na pożegnanie.

Będzie miała naprawdę wspaniałą opiekę i spokój - to na co zasłużyła po tych 6 latach. Teraz będzie rozpieszczaną, kanapową księżniczką :) W mieszkaniu nie ma dzieci, ani innych zwierząt dlatego Eufemia poczuła się tam dobrze. Państwo mieli kiedyś kotkę, ale 3 miesiące temu im umarła na raka.

Dziękuję Wam za pomoc i porady - przekazałam je też nowemu domkowi. Jestem pewna, że zrobiłam dobrze oddając ją tam :)
Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pospieszyć im z jakąkolwiek pomocą. - Albert Schweitzer

catman

 
Posty: 57
Od: Pt lis 02, 2012 12:41
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie cze 02, 2013 8:08 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Cieszę się, że kicia znalazła swoje miejsce na ziemi :D
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Nie cze 02, 2013 8:14 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Ja też się cieszę :D :ok: .
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie cze 02, 2013 9:40 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Wspaniała wiadomość. :1luvu:

lenka*

Avatar użytkownika
 
Posty: 1038
Od: Wto lip 31, 2012 17:58

Post » Nie cze 02, 2013 10:43 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Możesz zaproponować nowemu domkowi zarejestrowanie się na Miau.
Bardzo jestem ciekawa dalszych losów Księżniczki Eufemii.
Koci Doradca
Facebook @zrozumieckota

vivien

Avatar użytkownika
 
Posty: 3861
Od: Sob kwi 27, 2002 12:13

Post » Nie cze 02, 2013 11:55 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

vivien pisze:Możesz zaproponować nowemu domkowi zarejestrowanie się na Miau.
Bardzo jestem ciekawa dalszych losów Księżniczki Eufemii.


Zaproponuję :) tak, tam będzie prawdziwą Księżniczką :)
Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pospieszyć im z jakąkolwiek pomocą. - Albert Schweitzer

catman

 
Posty: 57
Od: Pt lis 02, 2012 12:41
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie cze 02, 2013 16:03 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Nie było wcale długo tymczasowania koteczki :D Super wiadomość , a Ci państwo lepiej trafić nie mogli i koteczka tak samo :ok: Przeleją całą miłość na nową kotkę :1luvu: Walczyli o poprzednią lecz z rakiem ciężko wygrać. Przyszło futerko w innym wcieleniu :1luvu:
Obrazek ,

vailet

 
Posty: 12680
Od: Śro sty 05, 2011 22:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Nie cze 02, 2013 17:46 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Trzymam za zadomowienie się kotki w nowym domu i długie lata szczęśliwego życia. :ok: :D
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38265
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot] i 242 gości