Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 27, 2013 17:47 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Dałam namiary na kotkę. Obydwa domy bez dzieci w jednym z domów domku jest 1 kotka. Czekam teraz na informację czy będą chętni.
Obrazek
Obrazek

Iburg

 
Posty: 5024
Od: Wto sty 04, 2005 21:52
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pon maja 27, 2013 18:04 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Iburg pisze:Dałam namiary na kotkę. Obydwa domy bez dzieci w jednym z domów domku jest 1 kotka. Czekam teraz na informację czy będą chętni.


Dziekuję :1luvu:
Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pospieszyć im z jakąkolwiek pomocą. - Albert Schweitzer

catman

 
Posty: 57
Od: Pt lis 02, 2012 12:41
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 28, 2013 23:29 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Catman, dzisiaj dowiedziałam się o koteńce od MariaD. Z przerażeniem przeczytałam jej historię i kibicuję Maleńkiej całym sercem :ok: Sama mam maine coony i wiem jakimi są wspaniałymi kotami. Jak dobrze, że daliście jej chociaż DT :1luvu:
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
Obrazek Obrazek

Bianka 4

Avatar użytkownika
 
Posty: 4795
Od: Wto sie 10, 2010 21:35
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Śro maja 29, 2013 7:08 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Bianka 4 pisze:Catman, dzisiaj dowiedziałam się o koteńce od MariaD. Z przerażeniem przeczytałam jej historię i kibicuję Maleńkiej całym sercem :ok: Sama mam maine coony i wiem jakimi są wspaniałymi kotami. Jak dobrze, że daliście jej chociaż DT :1luvu:



Dziękuję :1luvu:

Odezwało się w jej sprawie parę osób już,ale nic z tego nie wyszło :( czekamy dalej na dobry domek.
Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pospieszyć im z jakąkolwiek pomocą. - Albert Schweitzer

catman

 
Posty: 57
Od: Pt lis 02, 2012 12:41
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 29, 2013 8:33 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Bardzo jej kibibuję! Dobrze, ze trafiła do Ciebie, bo widzę, że nie oddasz jej byle komu :ok:
Obrazek

rastanja

 
Posty: 1637
Od: Czw maja 10, 2012 20:37
Lokalizacja: M-chód

Post » Śro maja 29, 2013 8:43 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

rastanja pisze:Bardzo jej kibibuję! Dobrze, ze trafiła do Ciebie, bo widzę, że nie oddasz jej byle komu :ok:


Specjalnie dużych wymagań nie mam :) ale są pewne rzeczy, które obowiązkowo potencjalny dom Eufemii musi spełnić.


Wiecie, że Eufemia korzysta z drapaka? Bardzo lubi ostrzyć sobie "pazurki". Zastanawiam się czy odczuwa bóle fantomowe skoro wydaje jej się, że ma paznokcie. Może to po prostu instynktowne?

Muszę też zmienić opis, bo od wczoraj bawi się już z naszą kotką. Ganiają po całym mieszkaniu, na zmianę. Niestety z kocurem nadal źle - tłucze ją jak tylko spotka na swojej drodze.

Eufemia już przytyła i sierść zaczyna lepiej wyglądać :) A domku nie widać...Ludzie się boją starszych kotów.
Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pospieszyć im z jakąkolwiek pomocą. - Albert Schweitzer

catman

 
Posty: 57
Od: Pt lis 02, 2012 12:41
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 29, 2013 11:11 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

8O To ona od MariaD jest? 8O
Szok normalnie! MariaD tak starannie wybiera domy dla swoich kociaków, a tu taki zonk :evil:

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 29, 2013 11:33 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

felin pisze:8O To ona od MariaD jest? 8O
Szok normalnie! MariaD tak starannie wybiera domy dla swoich kociaków, a tu taki zonk :evil:

8O
Chyba żartujesz. Z czego to wnosisz? Że wskazałam wątek znajomej, by więcej ludzi się dowiedziało i ode mnie się o tym dowiedziała? 8O

Kotka jest z hodowli z Czech, tak na marginesie.

Grunt to od razu wybuchnąć świętym oburzeniem zamiast zapytać. :roll:

Edit: a najlepiej doczytać. :roll:
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38272
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro maja 29, 2013 11:36 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

catman pisze:
Bianka 4 pisze:Catman, dzisiaj dowiedziałam się o koteńce od MariaD. Z przerażeniem przeczytałam jej historię i kibicuję Maleńkiej całym sercem :ok: Sama mam maine coony i wiem jakimi są wspaniałymi kotami. Jak dobrze, że daliście jej chociaż DT :1luvu:



Dziękuję :1luvu:

Odezwało się w jej sprawie parę osób już,ale nic z tego nie wyszło :( czekamy dalej na dobry domek.



Chyba to po prostu zostało źle zrozumiane. Ktoś miał na myśli, że dowiedział się od Ciebie, a ktoś inny myślał, że to kot jest od Ciebie.
Obrazek

rastanja

 
Posty: 1637
Od: Czw maja 10, 2012 20:37
Lokalizacja: M-chód

Post » Śro maja 29, 2013 11:50 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Przepraszam za zamieszanie, użyłam złego szyku w zdaniu. Faktycznie mogło być to źle zrozumiane :oops: Powinnam napisać "dowiedziałam się od MariaD o koteńce".
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
Obrazek Obrazek

Bianka 4

Avatar użytkownika
 
Posty: 4795
Od: Wto sie 10, 2010 21:35
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Śro maja 29, 2013 12:12 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

MariaD pisze:
felin pisze:8O To ona od MariaD jest? 8O
Szok normalnie! MariaD tak starannie wybiera domy dla swoich kociaków, a tu taki zonk :evil:

8O
Chyba żartujesz. Z czego to wnosisz? Że wskazałam wątek znajomej, by więcej ludzi się dowiedziało i ode mnie się o tym dowiedziała? 8O

Kotka jest z hodowli z Czech, tak na marginesie.

Grunt to od razu wybuchnąć świętym oburzeniem zamiast zapytać. :roll:

Edit: a najlepiej doczytać. :roll:

Ale jakim oburzeniem? Zaskoczyla mnie ta informacja i tyle.
Chyba Bianka4 napisala.

edit: O widzę, że już wyjaśniono.

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 29, 2013 12:31 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

felin, to jak już wyjaśniono to pomóż szukać kotce domu. :)
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38272
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro maja 29, 2013 12:36 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Niestety, nie znam nikogo odpowiedniego.
A rodzina cala zakocona, nawet ta dalsza.

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 30, 2013 7:59 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Eufemia może być z innym kotem. Z naszą kotką zaczęła się już bawić. Chętnie też przebywa w miejscu, gdzie nasze koty aktualnie przebywają.
Nawet do Kacpra przychodzi jak ten śpi na swoim legowisku. Gdyby nie to, że on nie jest zachwycony pomysłem to by się położyła obok niego ;)

Na razie klapa z nowym domem :( czuję, że to potrwa długo.
Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pospieszyć im z jakąkolwiek pomocą. - Albert Schweitzer

catman

 
Posty: 57
Od: Pt lis 02, 2012 12:41
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 30, 2013 13:18 Re: Prośba o poradę - kotka z usuniętymi pazurami!

Nie wiem, czy długo to potrwa, ale to wspaniała kotka.Niestety, jest MCO, na pewno pisze też sporo snobów, dla których ważne jest to, że RASOWA.Kotka dochodzi do siebie po traumie jaką jej zgotowano, to cudownie, że się otworzyła, bardzo mi jej było szkoda.Na dobry domek warto poczekać.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 484 gości