Zł miednica,kk,odw,st krytyczny nerki, wątroba, anemia:(:(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 15, 2013 19:44 Re: Zł miednica,kk,odw,st krytyczny nerki, wątroba, anemia:(

Ja mimo wszystko bardzo wierzyłam....... :cry:
Śpij spokojnie Śnieżynko [*]
Justyna dzięki za wszystko
Obrazek

ZUZA zuza

 
Posty: 95
Od: Nie paź 07, 2012 8:37
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Śro maja 15, 2013 19:45 Re: Zł miednica,kk,odw,st krytyczny nerki, wątroba, anemia:(

Biegaj Śniezynko [*]... Przynajmniej przez chwilkę miałaś kochającą Dużą i kojący dotyk ręki ...
Justynko , przytulam mocno ....

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Śro maja 15, 2013 20:30 Re: Zł miednica,kk,odw,st krytyczny nerki, wątroba, anemia:(

Nie zawsze możemy pomóc ... :(
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw maja 16, 2013 12:33 Re: Zł miednica,kk,odw,st krytyczny nerki, wątroba, anemia:(

Avian pisze:Nie zawsze możemy pomóc ... :(


niestety to prawda... :roll: :( czasem chocby czlowiek nie wiem jak bardzo chcial-jedyna pomoca jaka moze ofiarowac zwierzeciu jest spokojne, humanitarne przejscie na druga strone teczy...
chociaz to jest cholernie trudna decyzja i bolec bedzie zawsze...
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw maja 16, 2013 13:37 Re: Zł miednica,kk,odw,st krytyczny nerki, wątroba, anemia:(

Tak ciężko mi teraz pisać o Śnieżynce [*] w czasie przeszłym :cry:
Bardzo tez Wam dziękuję za to ze jesteście , za to że wierzyliście aż do końca razem ze mna że sie uda , że nie byłam z tym sama ...

Teraz pozostaje '' tylko '' uregulować dług za jej leczenie 200 zł , bardzo Was proszę o pomoc w spłacie tego długu .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw maja 16, 2013 14:57 Re: Zł miednica,kk,odw,st krytyczny nerki, wątroba, anemia:(

Ode mnie przelew pójdzie w piątek.
Przytulam bardzo mocno.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Blekitny.Irys

 
Posty: 3329
Od: Nie lut 17, 2013 11:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 16, 2013 18:08 Re: Zł miednica,kk,odw,st krytyczny nerki, wątroba, anemia:(

Justynko przytulam Cię mocno i ocieram łzy Twoje i moje.
Snieżynko [*] , kochana kocia istotko, moja Jaszczureczka ( Jaszeńka [*] ) i Iwonka [*] pewnie wybiegły ci na przywitanie za TM, one są (były) takie młodziutkie, wesołe... będą się z tobą bawić, na pewno....

Grosziwo

 
Posty: 894
Od: Pon wrz 21, 2009 21:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: DavidBlopy, Google [Bot], kasiek1510, KeithGep i 400 gości