kocie niemowle

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 22, 2004 15:51 kocie niemowle

Prosze o pomoc. Mam w domu 3 tyg kociaka. Musialam go wziac, bo wypadl gniazda i byl prawie zamarzniety, ale postanowilam sprobowac. Gzreje go teraz,daje cieple mleko strzykawka.
Prosze napiszcie co i jak mam robic. Czy lepiej dawac mu butelke ze smoczkiem? Ile razy dziennie?
Na pewno macie doswiadczenie.
Licze na Was i dziekuje

Ewka
Ewka
 

Post » Sob maja 22, 2004 16:47

tu masz watek z doświadczeniami bei;
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=6485
Obrazek

Kaska

 
Posty: 7487
Od: Pt paź 17, 2003 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob maja 22, 2004 16:49

i kciuki za malucha i Ciebie mocno trzymam :ok:
zaloguj sie moze i pisz na poforum koty
Obrazek

Kaska

 
Posty: 7487
Od: Pt paź 17, 2003 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie maja 23, 2004 5:06

i jak maluszek? 3 tygodnie to juz cos, niedlugo bedzie mogl jesc normalne jedzonko. Najwazniejsze aby bylo mu cieplo, mial mleko dla kociat(butelka pewnie lepsza od strzykawki- mniejsza obawa o zachlysniecie) i nie zapomnij o masowaniu okolicy podogonkowej - w ten sposob odsiusiasz i odkupkasz maluszka :) trzymam kciuki!

bea

 
Posty: 233
Od: Nie maja 04, 2003 19:55
Lokalizacja: szczecin

Post » Pon maja 24, 2004 16:21 kocie niemowlę

[no to masz dokładnie takiego malucha jak ja tylko,że ja swojego już dwa tygodnie karmię butelką,to nic trudnego.Mój je zmodyfikowane mleko w proszku dla kocich niemowląt.najpierw zjadał50 gram na trzy posiłki ,karmiony na żądanie -średnio co 3 godziny,ale w nocy spał,zawet 12 godzin.Wczoraj sam trafił do kuwety i teraz lata tam ciągle nawet jak mu się nie chce siku i grzebie z radością,Dzisiaj zjadł ,gdy nie zauważyłam,że spadła na podłogę,panierka z kurczaka,wcale nie chce już spać w koszyku tylko wędruje po całym mieszkaniu i goni wszystko co się rusza:psa ,nasze nogi...Trzymam kciuki za Twojego malucha,dużo go głaskaj,przytulaj,żeby wyrósł na "kota nakolanowego" a nie autystycznego,czyli niedotykalskiego.
matylda21
 




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Silverblue i 513 gości