Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 07, 2014 8:34 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

Nie martw się Beasiu. Kardamoniś ma bardzo dobre relacje ze stadem. Jakoś mu tam pasuje wylegiwać się w porze upałów. Ma też inne miejscówki. Często sypia również na tapczanie, przeważnie przytulony do Mańka, a do niego Wojtuś. Ale też w innych konfiguracjach. ;)
W ogóle, odkąd zostało tylko dziewięć kotów, wszystkie odetchnęły. To był dość karkołomny pomysł - łączyć oddział geritryczno-hospicyjny z przedszkolem. Wiewiórka przestała lać wszędzie, wyprowadziła się z przedpokoju i nawet zdarza jej się drzemać na środku tapczanu z brzuchem wywalonym do góry. To, że sytuacja zmusiła mnie do spasowania, wszystkim bardzo dobrze zrobiło.
Kardomoś psychicznie czuje się bardzo dobrze. A ja go jeszcze dopieszczam i rozwydrzam.
Tylko Maniek się nudzi. Nie ma z kim się ganiać. Sama Antośka to za mało dla takiego czternasto(co namniej)letniego czubka. ;)
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 07, 2014 8:41 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

Marzenko, żeby mi włożyć coś na głowę, trzeba mnie najpierw obezwładnić. Nawet zimą. Dobrowolnie założę wyłącznie nauszniki, ewentualnie kaptur, jak już wiatr nieźle daje. Nie znoszę żadnych nakryć. I upałów też. Całą sobą. Gdybym miała trochę rozumu, chodziłabym latem ubrana jak nomadzi. Ale nie mam.
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 07, 2014 8:46 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

Wiem, że Kardamoś ma u Ciebie jak w raju, ale patrząc na zdjęcie jakoś mimochodem przypomniały mi się dawne czasy jak nie mógł się wpasować w stadko.
Dobrze, że go dopieszczasz, bo Ruda Pokraka w pełni na to zasługuje :D :ok:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pon sie 11, 2014 21:08 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

Zawsze nosiłam coś przez większość roku na głowie (bo słońce smaży lub wiatr wieje, lub zimno, lub oba naraz), dlatego choć rozumiem niechęć intelektualnie, to trudno mi to przyjąć na wiarę i zaakceptować, choć moja córa ma podobnie. Mimo to w ramach odtwórstwa nosi albo chustę (welon niechętnie i od wielkiego dzwonu), albo hełm (gdy wychodzi jako lekkozbrojny), ewentualnie kapelutek:D . Ale "w cywilu" wszystko ją w głowę gryzie.
A co u Was dziś słychać?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto sie 12, 2014 7:00 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

Mnie tam taki bunt przeciw czapkom itympodobnym kojarzy sie jednak na ogół z próżnością [ oczywiście nie dotyczy to hanelki ,nie,nie, :mrgreen: , Ala czasem nosi więc wie jak wygląda] I najczęściej to dotyczy małolat, które dość śmiesznie wyglądają w mrozy z gołą głową. Przy czym ostatnio jest chyba moda na czapki bo są takie różne i śliczne, że szok i dużo ludzi jednak nosi. A czapki z daszkiem sa na ogół twarzowe.
Zdecydowanie wyglądam w czapce lepiej niż bez [i lubię].
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 12, 2014 8:04 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

No dobra, chelm może być, ale nic innego :mrgreen:

Jadę dziś na cały dzień do Łodzi. Wrócę dopiero koło północy. Trzymajce kciukj, żeby Gamoń nic nie wywinął i żeby kochana pani Małgosia nie przekręciła się ze stresu
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 12, 2014 8:09 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

hanelka pisze:No dobra, chelm może być, ale nic innego :mrgreen:

Jadę dziś na cały dzień do Łodzi. Wrócę dopiero koło północy. Trzymajce kciukj, żeby Gamoń nic nie wywinął i żeby kochana pani Małgosia nie przekręciła się ze stresu

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sie 12, 2014 8:55 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

Chciałabym Cię w tym hełmie zobaczyć :mrgreen:
Za spokój potrzymamy !
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 12, 2014 8:58 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

:ok: :ok: :ok: :ok: są kciuki :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto sie 12, 2014 11:38 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

:ok: :ok: :ok:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Wto sie 12, 2014 19:09 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
ObrazekObrazek
Fiodorek <3 [*]19.11.2014

zuzzik

Avatar użytkownika
 
Posty: 7643
Od: Wto mar 16, 2010 17:04
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro sie 13, 2014 18:33 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

:ok: :ok:
kicikicimiauhau
 

Post » Śro sie 13, 2014 19:24 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

I jak się spisały futra podczas Twojej nieobecności?
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Czw sie 14, 2014 9:49 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

Za kciuki bardzo, bardzo dziękuję. Wyjazd był owocny, dużo spraw ogarnęłam :)

Soser...
Soser to niezwykły facet. Pani Małgosia po „suchej zaprawie” została sam na sam z problemem. Dopiero wieczorem przyznała mi się, że ze stresu dwie doby nie zmrużyła oka i miała kosmiczny roztrój żołądka. Ale dzielna z niej kobieta. Przyszła ogarniać. Poprosiłam ją, żeby o 16. podała Gamoniowi insulinę i nakarmiła go i jak da radę, żeby zmierzyła mu cukier. Gdyby miał Hi, to jakby dała radę podać mu insulinę neutralną. Soser jest spokojny, sam wystawia tyłek...
Przychodziła co cztery godziny, mierzyła cukier, modląc się, żeby mieścił się w skali, wyprowadzała na chwilkę, żeby się nie umęczył... <3 <3 <3
A Soser... Soser chyba wyczuł, jak heroiczne są działania pani Małgosi, jak wiele ją to wszystko kosztuje. I starał się ze wszystkich sił. Przez calutki dzień miał cukier bardzo zrównoważony, tak między dwieście a trzysta.
Wróciłam do domu po 22. Soser przywitał mnie w progu miną: Jesteś już? Małgosia już wolna? Dziękibogudziękibogu...
I odleciał. Cukier prawie 500.
O 24. Hi. I zupełny odjazd. Jeszcze rano miał ponad 490 i czuł się fatalnie
Jestem pewna, że bardzo, bardzo się starał, żeby sprawić Małgosi jak najmniej zmartwień. Żeby się nie denerwowała bardziej niż się denerwuje. Wytrzymał, ile było konieczne i odpadł...
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 14, 2014 11:03 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

Dzielny Soserek :1luvu: . Mam nadzieję, że szybko wróci do w miarę stabilnego i niezbyt wysokiego cukru :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: DannyWax, Goldberg i 340 gości