Witam i ogloszenie daje;-)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 22, 2004 21:04

Jestem pod wrażeniem pomysłu 8O :D
Tyle siły to ja chciałabym mieć, żeby takie rzeczy załatwiać.
:ok:

sorsha

 
Posty: 303
Od: Pon gru 01, 2003 21:33
Lokalizacja: Gdańsk/Oslo

Post » Sob maja 22, 2004 21:11

Dziekuje, choc ja tylko szary zuczek, nie pracuje tam;-) Moge przekazac, ale przemysl najpierw nastepujaca propozycje:
wpadlam na pewien pomysl... zamiast znizek moze byscie dogadali sie z jakas zaprzyjazniona lecznica, lub sami zasponsorowali taki jeden odcinek w miesiacu w zamian za reklame lecznicy? Cel zbozny, a i zysk moze z tego byc, bo reklama w TV3 za 1.250 miesiecznie, w niedziele, w godzinach poludniowych (rodzinna widownia), 8 sekund reklamy przed i po programie oraz w zapowiedziach w godzinach najwiekszej ogladalnosci...... Wiem, ze to moze byc duzo dla was, ale nie znam waszych dochodow i tak BARDZO LUZNO rzucam pomysl:-) Nie musisz odpowiadac, tak tylko napisalam, byscie wiedzieli, ze istnieje taka mozliwosc. Znizka to efekt serca, ktory nie przyniesie wymiernych efektow, reklama w zamian za serce... przyjemne z pozytecznym...;-) Sorry za agitacje, ale caly piatek taka uprawialam i trenuje przed poniedzialkiem, gdy bede rozmawiac z Pfaizer-em;-)
Obrazek

Nika Łódź

 
Posty: 2945
Od: Pt maja 21, 2004 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 22, 2004 21:24

Nika :D po prostu - nie stać nas na reklamę i sponsoring w telewizji. Mamy tez "swoje" do wydania kociaki, obecnie w lecznicy jest 11
Mogę Ci jedynie zaoferować pomoc, nie tylko lecznicową... Na dłuższe rozmowy zapraszam do lecznicy (na przykład jutro jest spokojny dzień) Jeśli Ci się chce... i masz czas.
Na marginiesie - schronisko już prowadzi taki program, w TV Toya.

zosia&ziemowit

 
Posty: 10553
Od: Wto maja 04, 2004 18:30
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 22, 2004 21:28

> Tyle siły to ja chciałabym mieć, żeby takie rzeczy załatwiać.

alez ja to wszystko zalatwilam nie ruszajac sie z domu;-) Jak ja moglam, to ty tez mozesz:-) Panorama Firm, tel do zaprzyjaznionej lecznicy po kontakty na firmy weterynaryjne i produkujace karmy (obejrzec etykietki puszek w sklepie zoologicznym). Troche upierdliwosci, by TV3 lokalne sie tym zainteresowalo. Kontakt z dyrekcja schroniska. Dobry i oddany redaktor... i juz masz program rowniez w swoim miescie o swoim schronisku:-)
Zycze wiec powodzenia :)
Obrazek

Nika Łódź

 
Posty: 2945
Od: Pt maja 21, 2004 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 22, 2004 21:31

>Po prostu - nie stać nas na reklamę i sponsoring w telewizji.

nie tlumacz sie, ja tak tylko luzno rzucilam..... bez zadnych zobowiazan... mam nadzieje, ze nie urazilam:-(

>Mamy tez "swoje" do wydania kociaki, obecnie w lecznicy jest 11

ups...... no to faktycznie macie co robic.......

> Na dłuższe rozmowy zapraszam do lecznicy (na przykład jutro jest spokojny dzień) Jeśli Ci się chce... i masz czas.

Dziekuje za zaproszenie:-) Bedzie okazja, gwarantuje:-)

>Na marginiesie - schronisko już prowadzi taki program, w TV Toya.

Wiem. Schronisko mowi, ze ilosc adopcji po tym bardzo wzrosla, a Toya ma przeciez bardzo ograniczony zasieg. Ja np. nie mam tej kablowki. Malo osob tez oglada ten program lokalny.
Obrazek

Nika Łódź

 
Posty: 2945
Od: Pt maja 21, 2004 22:27
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jodanka, kicalka i 323 gości