Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 kotów

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 25, 2013 22:20 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

sylwia1982 pisze:
hanelka pisze:Czy szukasz dla nich wspólnego domu, czy mogą iść oddzielnie?


raczej ciężko będzie znaleźć wspólny dom dla Gepcia i Misi, bardziej nastawiam się na oddzielne domy
Że ciężko, to wiem. Chodziło mi o to czy są bardzo ze sobą zżyte.
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 26, 2013 11:05 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

ASK@ pisze:Co słychac u kocińskich?


wczoraj byłam cały dzień poza domem, w najbliższych dniach mam nadzieję, że wyklaruje się sprawa z moim nowym miejscem zamieszkania, bardzo proszę o kciuki :ok: :ok:, Gepcio i Misia wczoraj i dziś od rana śmigają po podwórku, zrobiłam kilka zdjęć, ale wrzucę je dopiero wieczorem.
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Pt kwi 26, 2013 11:11 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

hanelka pisze:
sylwia1982 pisze:
hanelka pisze:Czy szukasz dla nich wspólnego domu, czy mogą iść oddzielnie?


raczej ciężko będzie znaleźć wspólny dom dla Gepcia i Misi, bardziej nastawiam się na oddzielne domy
Że ciężko, to wiem. Chodziło mi o to czy są bardzo ze sobą zżyte.



Gepcio i Misia nie są ze sobą bardzo zżyte, jeśli znajdzie się dla nich wspólny dom to super, ale osobno też sobie poradzą
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Pt kwi 26, 2013 11:12 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

Trzymam kciuki, żeby były szczęśliwe! :ok:
I Ty! :ok:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 26, 2013 11:33 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

sylwia1982 pisze:Gepcio ma 2 lata, jest wykastrowany, kuwetkowy, jeśli ma ochotę na mizianki to sam przychodzi i się o nie upomina jest wtedy namolny do bólu :twisted: , z braniem na ręce to u niego jest różnie :roll: , są dni że sam się pcha na kolana i na ręce a są dni kiedy potrafi drapnąć lub uszczypnąć w rękę, bo akurat nie ma ochoty być brany na ręce, najlepiej jak by trafił do domu wychodzącego oczywiście w jakiejś, spokojnej okolicy, dogaduje się z innymi kotami, z psami nie miał u mnie styczności więc nie wiem jak reaguje na psy, lubi spać w łóżku jak i również na swoim kocim posłaniu,z racji tego że potrafi pokazać pazury nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, chęć wyjścia na podwórko sygnalizuje skakaniem na klamkę od drzwi i robi to dotąd aż nie zostanie wypuszczony na zewnątrz, niezadowolenie z brania na ręce sygnalizuje ciężkim oddechem i warczeniem i wtedy najlepiej postawić go na podłodze i dać mu spokój, Gepcio jest odrobaczany za każdym razem u weta (odrobaczanie w postacji zastrzyku) ponieważ podanie mu tabletki na odrobaczenie w warunkach domowych graniczy z cudem i grozi odgryzieniem rąk u osób, które próbują mu podać tabletkę.


Misia ma 11-miesięcy, jest wysterylizowana, kuwetkowa i jest mega miziakiem, jak chodzę po domu to cały czas kręci się koło moich nóg i ciągle gada, uwielbia spać w łóżku lub we wszelkich możliwych tekturowych pudełkach, lub wysoko np. na szafie, dogaduje się z innymi kotami, jest idealna na tzw. dokocenie, nie lubi mokrej karmy, u mnie koty jedzą suchą karmę Josera lub Purina, z podawaniem leków u Misi nie ma problemu, najlepiej jakby trafiła do domu gdzie są starsze dzieci, dom najlepiej wychodzący w spokojnej okolicy, wyjście na zewnątrz sygnalizuje miauczeniem pod drzwiami, lubi się bawić wszelkiego rodzaju piłeczkami i myszkami.



I moja wersja:
Uroczy Gepcio - whiskas do adopcji!

Gepcio jest przepięknym, energicznym kocurkiem, który wciąż lubi się bawić i szaleć :) kiedy ma ochotę na głaskanie, przychodzi do swoich opiekunów i jest wtedy namolny aż do bólu, nadstawia łepek i plecki do głaskania, prześlicznie mruczy. Ma jednak niezależną, kocią naturę i kiedy nie chce głaskania (a zwłaszcza brania na ręce), to ucieka i potrafi wtedy pokazać pazur. Dlatego nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.
Szuka kogoś, kto pokocha tego małego rozrabiakę tak, jak my :)

Ma ok. 2 lat, jest odrobaczony i wykastrowany, korzysta też z kuwety. Szuka jednak domu, w którym BĘDZIE MÓGŁ WYCHODZIĆ (w bezpiecznej okolicy), inaczej skacze na klamki i próbuje wyjść. Gepcio dogaduje się z innymi kotami, może też znaleźć wspólny dom z uroczą Misią z naszego domu tymczasowego.



Słodka Misia - młoda, urocza i do wzięcia :)

Misia jest uroczą przytulanką, która kocha wszystkie pieszczoty, chodzi za człowiekiem i towarzyszy we wszystkich czynnościach, kręci się dookoła nóg czekając na głaski. Często zagaduje i pomiaukuje po swojemu, wieczorami zaś obowiązkowo melduje się w łóżku i śpi blisko opiekuna.
Bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami, mogłaby trafić do domu, gdzie jest już kot lub znaleźć wspólny dom z whiskasowym Gepciem, swoim kolegą. Pięknie się bawi z ogoniastymi towarzyszami piłeczką czy myszką.

Misia ma 11 miesięcy, jest odrobaczona i wysterylizowana. Chociaż korzysta z kuwety, szuka domu, gdzie będzie mogła WYCHODZIĆ NA DWÓR (w bezpiecznej okolicy), bo Misia jest ciekawą otoczenia koteczką, która chęć wyjścia sygnalizuje miauczeniem pod drzwiami.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt kwi 26, 2013 11:40 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

Bardzo ładnie :ok:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt kwi 26, 2013 11:49 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

:ok:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 26, 2013 11:51 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

No to :ok: za fajny,ogromny dom :mrgreen: i żebyś mogła mieć psa (albo dwa :mrgreen: )

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt kwi 26, 2013 19:23 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

też potrzymam kcukasy :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt kwi 26, 2013 22:48 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

Misia :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Pt kwi 26, 2013 23:39 przez sylwia1982, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Pt kwi 26, 2013 22:52 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

Misia c.d. :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Pt kwi 26, 2013 23:42 przez sylwia1982, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Pt kwi 26, 2013 22:59 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

Misia :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Pt kwi 26, 2013 23:44 przez sylwia1982, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Pt kwi 26, 2013 23:03 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

Gepcio :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Pt kwi 26, 2013 23:09 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

Gepcio c.d. :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Sob kwi 27, 2013 1:21 Re: Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu nowych domów dla 2 k

Szalony Kot pisze:
sylwia1982 pisze:Gepcio ma 2 lata, jest wykastrowany, kuwetkowy, jeśli ma ochotę na mizianki to sam przychodzi i się o nie upomina jest wtedy namolny do bólu :twisted: , z braniem na ręce to u niego jest różnie :roll: , są dni że sam się pcha na kolana i na ręce a są dni kiedy potrafi drapnąć lub uszczypnąć w rękę, bo akurat nie ma ochoty być brany na ręce, najlepiej jak by trafił do domu wychodzącego oczywiście w jakiejś, spokojnej okolicy, dogaduje się z innymi kotami, z psami nie miał u mnie styczności więc nie wiem jak reaguje na psy, lubi spać w łóżku jak i również na swoim kocim posłaniu,z racji tego że potrafi pokazać pazury nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, chęć wyjścia na podwórko sygnalizuje skakaniem na klamkę od drzwi i robi to dotąd aż nie zostanie wypuszczony na zewnątrz, niezadowolenie z brania na ręce sygnalizuje ciężkim oddechem i warczeniem i wtedy najlepiej postawić go na podłodze i dać mu spokój, Gepcio jest odrobaczany za każdym razem u weta (odrobaczanie w postacji zastrzyku) ponieważ podanie mu tabletki na odrobaczenie w warunkach domowych graniczy z cudem i grozi odgryzieniem rąk u osób, które próbują mu podać tabletkę.


Misia ma 11-miesięcy, jest wysterylizowana, kuwetkowa i jest mega miziakiem, jak chodzę po domu to cały czas kręci się koło moich nóg i ciągle gada, uwielbia spać w łóżku lub we wszelkich możliwych tekturowych pudełkach, lub wysoko np. na szafie, dogaduje się z innymi kotami, jest idealna na tzw. dokocenie, nie lubi mokrej karmy, u mnie koty jedzą suchą karmę Josera lub Purina, z podawaniem leków u Misi nie ma problemu, najlepiej jakby trafiła do domu gdzie są starsze dzieci, dom najlepiej wychodzący w spokojnej okolicy, wyjście na zewnątrz sygnalizuje miauczeniem pod drzwiami, lubi się bawić wszelkiego rodzaju piłeczkami i myszkami.



I moja wersja:
Uroczy Gepcio - whiskas do adopcji!

Gepcio jest przepięknym, energicznym kocurkiem, który wciąż lubi się bawić i szaleć :) kiedy ma ochotę na głaskanie, przychodzi do swoich opiekunów i jest wtedy namolny aż do bólu, nadstawia łepek i plecki do głaskania, prześlicznie mruczy. Ma jednak niezależną, kocią naturę i kiedy nie chce głaskania (a zwłaszcza brania na ręce), to ucieka i potrafi wtedy pokazać pazur. Dlatego nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.
Szuka kogoś, kto pokocha tego małego rozrabiakę tak, jak my :)

Ma ok. 2 lat, jest odrobaczony i wykastrowany, korzysta też z kuwety. Szuka jednak domu, w którym BĘDZIE MÓGŁ WYCHODZIĆ (w bezpiecznej okolicy), inaczej skacze na klamki i próbuje wyjść. Gepcio dogaduje się z innymi kotami, może też znaleźć wspólny dom z uroczą Misią z naszego domu tymczasowego.



Słodka Misia - młoda, urocza i do wzięcia :)

Misia jest uroczą przytulanką, która kocha wszystkie pieszczoty, chodzi za człowiekiem i towarzyszy we wszystkich czynnościach, kręci się dookoła nóg czekając na głaski. Często zagaduje i pomiaukuje po swojemu, wieczorami zaś obowiązkowo melduje się w łóżku i śpi blisko opiekuna.
Bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami, mogłaby trafić do domu, gdzie jest już kot lub znaleźć wspólny dom z whiskasowym Gepciem, swoim kolegą. Pięknie się bawi z ogoniastymi towarzyszami piłeczką czy myszką.

Misia ma 11 miesięcy, jest odrobaczona i wysterylizowana. Chociaż korzysta z kuwety, szuka domu, gdzie będzie mogła WYCHODZIĆ NA DWÓR (w bezpiecznej okolicy), bo Misia jest ciekawą otoczenia koteczką, która chęć wyjścia sygnalizuje miauczeniem pod drzwiami.


Szalony Kocie bardzo dziękuję :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mojo97, polalala i 229 gości