Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 18, 2013 12:59 Re: KRAKÓW - PŁASZÓW - Zaginęła 9 tygodniowa kotka! PILNE!

Gnatozuj pisze:Ewar -Jak tylko obadamy co i jak to jedziemy do Krakowskiego schroniska po towarzystwo dla niej...

Kibicowałam po cichu, bardzo się cieszę, że zguba już w domu :piwa: .
Fajnie, że chcecie przygarnąć bidę ze schronu, to często oznacza uratowanie życia, zwłaszcza maluchowi, ale... najpierw zaszczepcie swoją dwa razy i dopiero dwa tygodnie po drugim szczepieniu weźcie drugiego kota.

wiewiur

 
Posty: 1492
Od: Sob cze 26, 2010 13:08
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt kwi 19, 2013 7:44 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Okna to teraz nasz wróg numer jeden ; )

Jak obiecałam - trochę zdjęć. Zrobiłam dzisiaj, bo wczoraj byłam trochę zabiegana. Jak mówiłam, nie mam do tego ręki ; x łapałam ja przy jedzeniu (bo się wtedy skupia i nie biega) i próbowałam zrobić kilka podczas wcinania mojej ręki (moja biedna ręka : <) ale oprócz zjedzonej ręki to zdjęć dobrych z tego nie mam : <


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Będę musiała swego lubego do tego zagonić :)

Gnatozuj

 
Posty: 42
Od: Śro lut 23, 2011 18:58

Post » Pt kwi 19, 2013 7:55 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Jest prześliczna :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt kwi 19, 2013 8:28 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Też kibicowałam i liczyłam na szczęśliwe zakończenie :ok: :piwa:
Myślę, że jak pojawi się w domu druki kociak to problem podgryzania Waszych rąk i nóg powinien zniknąć.
Pozdrawiamy.

Zazusia

 
Posty: 2534
Od: Pon lut 21, 2005 9:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post » Sob kwi 20, 2013 6:40 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Zniknie na pewno.To kociak, bawi się po kociemu, a Was traktuje jak koty, bo nie ma kociego towarzystwa.Tak miałam ze swoją Gucią.Lubię koty, ale namolny kot trochę mnie irytował.Gucia się nudziła, chciała bawić, a ja niekoniecznie.Szybko pojawiła się Mela i miałam spokój.Wkrótce aż za bardzo spokojnie było, do tego stopnia, że odwiedzający mnie znajomi pytali, co zrobiłam z kotami, bo ich nie mogli dostrzec, a ja nie mieszkam w apartamencie :mrgreen:
Niedawno gogi_j się dokociła moją Felusią i jest bardzo zadowolona.Kotki się kochają, razem czują się bezpieczne, zostały nawet same na weekend i nic się nie stało.Z jednym kotem byłoby to raczej niemożliwe.Ale Gnatozuj to wszystko wie :lol:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob kwi 20, 2013 14:05 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Trochę z kotami żyłam, ale to moja pierwsza (mój luby będzie wrzeszczeć, że jego :P) kotka, którą obserwowałam od przyniesienia do domu przez cały czas. W końcu mam okazję poznać koty od drugiej strony ; ) ale od razu chcieliśmy mieć dwa. Chyba znaleźliśmy fajnego weta (został polecony przez naszą kocią wybawicielkę :D) w Krakowie, więc kota idzie w przyszłym tygodniu na wizytę :)

Teraz mam pytanie - znajomy na zootechnice wspominał mi, że jest w Krakowie jakaś akcja chipowania kotów i ponoć za 30 zł można dostać bloczek i zachipować kota u dowolnego weta (aka u weta biorącego udział w akcji) ktoś coś o tym wie?

I jakby ktoś coś wiedział o jakimś puchatym kociaku poszukującym domu to dajcie znać :)
Jak tylko wrócę z zajęć to będę sprawdzać link do dziewczyny od DT :)

Ostatnie pytanie:
Dla Quoty lepiej szukać drugiego małego, ze starym raczej się nie zaprzyjaźni? (Tutaj akurat nie wiem jak to działa, bo nigdy starego kota do młodego nie wprowadzałam)

Gnatozuj

 
Posty: 42
Od: Śro lut 23, 2011 18:58

Post » Sob kwi 20, 2013 14:10 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Nie ma reguł.Mój bardzo dorosły tymczas Zuś wychował mi trójkę kociąt, kotki wykazywały zero zainteresowania maluchami.Chyba jednak kot młody, w podobnym wieku byłby najlepszy.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie kwi 21, 2013 9:12 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Gnatozuj, a w schronisku byliście?
Mam świetną kotkę, Florcię, energiczna, chętna do zabawy, ale kocur z którym przebywa w DT jest leniwy.Nie ma długiego włosa, ale jest czarna jak smoła, okrąglutka, po sterylce.Bardzo kochana.Nie ogłaszałam jej jeszcze viewtopic.php?f=13&t=151924
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie kwi 21, 2013 11:28 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Aha, nie namawiam jakoś szczególnie na Florcię, bardzo chciałabym, aby jakaś schroniskowa bieda znalazła domek, bo schronisko to dla kotów straszne miejsce.Florcia ma super DT, poczeka na domek, ale jest rewelacyjna na dokocenie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie kwi 21, 2013 20:30 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Florcia jest ślicznym węgielkiem, ale my szukamy kota o futrze długim lub półdługim, ale zdecydowanie trzymamy kciuki za jej adopcję do dobrego domku. :ok:

Gnatozuj

 
Posty: 42
Od: Śro lut 23, 2011 18:58

Post » Nie kwi 21, 2013 20:48 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Gnatozuj pisze:Florcia jest ślicznym węgielkiem, ale my szukamy kota o futrze długim lub półdługim, ale zdecydowanie trzymamy kciuki za jej adopcję do dobrego domku. :ok:

Dzięki :1luvu: Jasne, że znajdzie cudowny domek, jest przekochana.Nigdy nie chciałam mieć kota z długim włosem, najbardziej podobają mi się zwykłe burasy i czarne, najmniej rude.Tak się jednak złożyło, że tylko Mela jest zwykłą buraską i tylko ona ma krótki włos i tylko ją wzięłam " na ochotnika" .W domu długo i rudo :mrgreen:
Ja też trzymam kciuki za udane dokocenie :ok:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon kwi 22, 2013 7:08 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Gnatozuj pisze:....Teraz mam pytanie - znajomy na zootechnice wspominał mi, że jest w Krakowie jakaś akcja chipowania kotów i ponoć za 30 zł można dostać bloczek i zachipować kota u dowolnego weta (aka u weta biorącego udział w akcji) ktoś coś o tym wie?

...



Za opłatą to można to zrobić u weta, nie wiem czy u każdego ale na pewno u większości.
W ubiegły weekend była akcja chipowania zwierzaków organizowana przez Radio Kraków - ale to już za nami. Może się załapaliście?

Zanim weźmiecie kotka ze schroniska dopilnujcie szczepień u małej - choc pewnie to też wiecie :wink:

mahob

Avatar użytkownika
 
Posty: 12523
Od: Czw lut 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon kwi 22, 2013 7:49 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Nie słyszeliśmy o akcji : ( Może jakaś jeszcze wyskoczy w najbliższym czasie.

Gnatozuj

 
Posty: 42
Od: Śro lut 23, 2011 18:58

Post » Wto kwi 23, 2013 5:42 Re: Szczęśliwe zakończenie! Kotka odnaleziona!

Gnatozuj, możesz kupić chipa sama, juz za ok. 20zł i po prostu pójść do weta, zeby zaaplikował.

Ja nie wiem, hurtem chipy kosztują ok. 15zł, a u weta płaci się 50 zł i więcej...
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9375
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Goldberg, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 220 gości